Banyo Aynaları

Banyo Aynaları 3 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (2)
  • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Cooke&Lewis
Cooke&Lewis, Retro Ayaklı Plastik Makyaj Aynası Mavi, Makyaj ve Tıraş Aynaları 44,99 TL
Petek
Petek, Vetro Çift Işıklı Yandan Ayna 60x80 cm, Makyaj ve Tıraş Aynaları 249,90 TL
Cooke&Lewis
Cooke&Lewis, Retro Ayaklı Plastik Makyaj Aynası Pembe, Makyaj ve Tıraş Aynaları 44,99 TL

Her sabah mutlaka yüz yüze geldiğimiz banyo aynaları...

Güzel bir güne başlamak için önce banyoya gitmek şart. Elimizi yüzümüzü yıkadıktan ya da duştan çıktıktan sonra yaptığımız ilk şeydir aynaya bakmak. Ayna evin hangi köşesinde yer alırsa alsın, boyutları ve şekli ne olursa olsun, bulunduğu mekana bir derinlik katar. İç mimarlar aynaları sadece birileri gidip orada kendine, üzerine başına baksın diye kullanmazlar. Aynaların bulundukları mekanlara derinlik kazandırmaları, mimarların onları kullanmaktaki temel amaçlarıdır.

Ayna eski zamanların da zenginlik göstergesidir. Bugün hala öyle oldukları söylenebilir. Özellikle öyle bazı tasarımlarını görürüz ki, tasarımına ya da çerçevesine bakmaktan aynadaki aksimize bakmayı unuturuz çoğu zaman. Evet bunlar aynaların dekorasyon ve sosyal statü bakımından taşıdığı özelliklerin yalnızca bazıları. İşin bir de daha çok bizleri, insanları doğrudan ve psikolojik olarak ilgilendiren tarafları var.

Dediğimiz gibi belki sabah kalkar kalkmaz ilk yaptığımız bir kaç şeyden biri aynaya bakmak oluyor. Bunu da çoğunlukla banyo aynasında yapıyoruz. Banyo aynaları tam da bu yüzden diğer modellerden farklı bir öneme sahip. Her halimizi gördüğümüz tek yer, belki de banyo aynası olabilir. Düşünsenize karşısında en uykulu halimizle duruyoruz, belki de soğuk bir duş sonrası en ayık halimizle. Karşında tıraş oluyoruz, makyaj yapıyoruz, dişlerimizi fırçalıyoruz. Biraz ağlamışsak yüzümüzü yıkamaya banyoya gidiyoruz ve o en samimi halimizi yine banyo aynalarında görüyoruz.

Herhalde daha önce kimse banyo aynalarına bu kadar methiye düzmemiştir. Bu alanda bir ilk olabiliriz, ne dersiniz. Tamam tamam, bu kadar duygusal motivasyon yeterli. Hepimiz banyo aynası modellerinin hayatımızda ne kadar önemli bir noktada durduklarının farkındayız. Şimdi dilerseniz dünyaya geri dönelim ve banyo aynası modelleri hakkında yazmaya başladığımız bu yazıda sözü yeniden banyo aynası modellerine getirelim.

Banyo aynası çeşitlerine tek tek bakmadan önce bu çeşitlerin nelere göre değiştiğine birlikte bakalım. Öncelikle fonksiyonlar çok belirleyici. Çünkü banyo aynası deyip geçmemek gerek. Onların önünde ne anılarımız... Tamam, tamam. Başa dönmüyoruz. Söyle devam edelim. Bir banyo aynası bazen hiç çaktırmadan tahmin bile edemeyeceğiniz kadar eşyayı içinde barındıran bir banyo dolabı olabilir aynı zamanda. Ya da eğer yeriniz müsait ise bir banyo aynası aynı zamanda şık bir tuvalet aynası görevini de üstlenebilir. Banyo aksesuar setlerinin içinde herhangi bir parça olarak da üretilebilir, çıkarıp salona assanız, orada da son derece şık durabilecek bir tasarıma sahip olabilir. Dediğimiz gibi boyutlarına ve fonksiyonlarına göre çok sayıda banyo aynası çeşitleri bulmak mümkün. Önemli olan hem tam banyonuza hem de tam ihtiyacınıza göre bir model bulabilmek.

Banyo Aynası Modelleri

Dediğimiz gibi, banyonuzun fiziki koşullarına ve sizin ihtiyaçlarınıza göre bir banyo aynası seçmek son derece önemli. Alışveriş yaparken banyo ayna modellerinin yalnız estetik görüntüsüne değil, bu koşullara göre de karar vermeniz gerekiyor. Neyse ki banyo ayna modelleri bu alanda size dilediğiniz fonksiyonları zengin seçeneklerle sunuyor. Biz burada bazıların bahsedeceğiz ama banyo ayna çeşitlerinin tamamı için web sitemizde bu ürünlere bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Banyo takımları:

İçinde banyo aynalarının yanında havluluk, diş fırçalık, sabunluk gibi ürünlerinde bulunduğu toplama setlerdir. Bu ve benzeri banyo aksesuarlarının çeşidi ve adeti banyo takımlarının büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir ancak temel olarak bu saydığımız banyo aksesuarlarından ve bir lavabo aynasından oluşur. Özellikle dar banyolar için tercih edilir. Çünkü içerisinde büyük ürünleri yerleştirecek kadar büyüklükte banyosu olmayanlar için idealdir. Fiyat olarak da uygundur çünkü uygun bir rakama pek çok banyo aksesuarını bir arada satın almanızı sağlar. İhtiyacınız bu yönde ise web sitemizde son derece şık tasarımlı banyo takımları bulabilirsiniz.

Aynalı banyo dolabı:

Yine banyosunda çok fazla yeri olmayan insanların ihtiyaçlarını çözmek üzere tasanmış ürünlerdir. Aynalı banyo dolabı içerisine kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinizi koymanıza imkan verir. Diş macunu, ağız bakım suyu, tıraş bıçakları, tıraş köpükleri, deodorantlar, makyaj malzemeleri, yüz yıkama jelleri, diş ipleri gibi malzemelerinizi rahatlıkla bu banyo dolaplarının içine yerleştirebilir aynı zamanda bu ürünü lavabo aynası olarak da kullanabilirsiniz. Size hem yerden tasarruf sağlayacak, hem de pek çok ihtiyacınıza çözüm olacak bu ürünleri daha önce de belirttiğimiz gibi banyosunda çok da fazla geniş yerleşim alanı bulunmayan kişilere öneriyoruz. Belki içine dünyaları sığdıramazsınız ama, banyonuzda elinizin altında durmasını istediğiniz ürünleri buraya rahatlıkla yerleştirebileceğinize hiç kuşku yok.

Büyüteçli banyo ayna modelleri:

Bu ürüne yalnız kadınların ilgi duyduğunu sanmayın. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi büyüteçli modellere bir kez yakalandı mı başından ayrılamıyorlar. Evet, bu banyo ayna modelleri resmen tuzaklı. Büyüteçli olmalarından dolayı normalde gözünüze takılmayacak pek çok şey, bu ürünün karşısına geçince takılıyor. Ondan sonra ya kendinizi siyah noktalarınızı sıkarken buluyorsunuz, ya da cımbızı elinize alıp kaşlarınızı inceltirken. İyi haber şu: Gerçek hayatta kimse yüzünüzü bu kadar detaylı göremiyor.

Tek büyük parça modeller:

İşte bu modeller tüm banyo aynası çeşitleri içinde genellikle en gözümüzün kaldığı modeller oluyor. Öyle harika modeller tasarlıyorlar ki diğer tüm banyo mobilyalarının onları kıskandığına dair şüphelerimiz var. Nasıl olmasın ki? Özellikle vintage tarzda tasarlanmış oymalı modellerin banyolarınıza katacağı şıklığı bir düşünün. Ya da değişik kesimlerin, asimetrik tasarımların, büyük ebatların, aydınlatmalı olan modellerin... Sizin de bu tarz modellerin alıp banyonuza götürmek isteyeceğinizi tahmin edebiliyoruz elbette. Bu aynalar sizlere olağanüstü bir şıklığın yanında aynı zamanda fonksiyonlar da sunabiliyor. Mesela ısıtmalı modeller içeride 5 saat boyunca banyo da yapsanız çıktığınızda sizi tertemiz, hiç buğulanmamış bir şekilde karşılayabiliyorlar. Yuvarlak kesimlileri, ahşap ya da metal çerçevelileri, oymalı modeller, minimal tasarımlılar, mozaik çerçeveliler, kendinden aydınlatmalılar, kendinden ısıtmalılar, yaprak ya da çiçek desenliler, renkli tasarımlar ve daha neler neler...

Banyolarınıza şıklık, fonksiyonellik ve derinlik kazandıracak bu ürünler hakkında söylenecek çok fazla şey kalmadıysa da, gösterecek çok fazla modelimiz var. Üstelik sıklıkla yeni modeller eklenerek güncelleniyorlar. Siz de banyonuzda bir eksiği tamamlamak ya da bir yenilik yapmak istiyorsanız, web sitemizdeki bu harika modellere göz gezdirebilir, uygun fiyatlara dileğiniz bir modeli satın alabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Hadi gelin bir de markalara ve mağazalara birlikte bakalım.

Banyo Aynası Modelleri ve Banyo Aynası Fiyatları

Banyolarınızın en önemli aksesuarı, olmazsa olmazı banyo aynası modelleri artık tasarımda son derece ileri bir düzeye çıktı. Banyo aynası çeşitleri farklı fonksiyonlara sahip. Amacınıza ve banyonuza uygu bir tanesini web sitemizden de bulabilirsiniz. Banyo aynası fiyatları elbette modele, fonksiyonuna, üretiminde kullanılan diğer materyallere ve üretici markaya göre değişiyor. Siz her zaman olduğu gibi sitemizdeki fiyat filtrelerinden yararlanabilirsiniz.

Web sitemizde Hepsiburada ve Koçtaş mağazalarında satışa sunulan Alper Banyo, Çelik Banyo, Cooke & Lewis, Prima Nova, Alper, Artema, Atadan, Dibanyo, Hafele ve Mena markalarının birbirinden şık tasarımlarını bir arada bulabilirsiniz.