Diş Fırçalik

Diş Fırçalik 3 farklı mağazada 87 ürün bulundu.
Marka
  • (1)
  • (42)
  • (1)
  • (1)
  • (12)
  • (4)
  • (4)
  • (2)
  • (3)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Beymen Club
Pacific Connections Diş Firçalik 250,00 TL
Penta Anatolia Gold Diş Fırçalık 227,85 TL
Mena
Mena Art Krom Diş Fırçalık 24,99 TL
Penta Dove Diş Fırçalık Pd406 35,49 TL
Bosphorus
Bosphorus Mickey Diş Fırçalık 16,48 TL
Penta Wave Diş Fırçalık Pw1706 99,90 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Penta Lera Diş Fırçalık Plr1106 49,90 TL
Bosphorus
Dekoratif Çiçek Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Bosphorus İstiridye Desen Poliresin Diş Fırçalık 45,49 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Dekor
Dekor Ezgi Diş Fırçalık 23,50 TL
Bosphorus
Kumaş Desenli Pembe Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Taşlı Altın Renkli Poliresin Diş Fırçalık 62,91 TL
Bosphorus
Bosphorus Yeni Örgü Desen Diş Fırçalık 47,50 TL
Mena
Mena Diş Fırçalık 11,90 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Bosphorus
Benekli Akrilik Diş Fırçalık 16,48 TL
Dekor Riwal
Dekor Riwal Diş Fırçalık 30,46 TL
Penta Caprice Diş Fırçalık 84,90 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Sevi
Sevi Benim Prensim Kum Saatli Diş Fırçalık 12 cm 53,09 TL
Hafele
Hafele Tango Diş Fırçalık Cam Altın/Krom Parlak 54,49 TL
Bosphorus
Kumaş Desenli İstiridye Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Kumaş Desenli Mavi Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Benekli 2 Desen Akrilik Diş Fırçalık 29,49 TL
Bosphorus
Taşlı Gümüş Poliresin Diş Fırçalık 62,91 TL
Bosphorus
Afrika Desen Kare Poliresin Diş Fırçalık 17,49 TL
Penta Anatolia Diş Fırçalık 187,84 TL
Prima Nova
Primanova, Arya Banyo Aksesuarları, Diş Fırçalık, Banyo Aksesuarları (Set Üstü) 42,99 TL
Mena
Mena Eiffel Diş Fırçalık 28,90 TL
Penta Loya Diş Fırçalık Pl1006 59,90 TL
Bosphorus
Güllü Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Bosphorus Burgulu Akrilik Turuncu Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Paris Diş Fırçalık Poliresin 16,48 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Bosphorus
Deniz Kabuğu Diş Fırçalık 59,50 TL
Penta Wave İkili Diş Fırçalık Pw1744 129,89 TL
Bosphorus
İstiridye Kabuğu Diş Fırçalık 50,49 TL
Hafele
Hafele Bamboo Diş Fırçalık,Krom Kaplama Parlak, 2'Li 28,49 TL
Penta Pb806 Beria Diş Fırçalık 29,90 TL
Bosphorus
Deniz Desen Akrilik Diş Fırçalık 30,49 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Bosphorus
Krom Diş Fırçalık 17,49 TL
Bosphorus
Çizgili Leopar Kumaş Desenli Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Kristal Mavi/Lacivert Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Buz Pembe Akrilik Diş Fırçalık 43,49 TL
Bosphorus
Kalp Desenli Diş Fırçalık 16,48 TL
Bosphorus
Mor Damlalı Diş Fırçalık 16,48 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Penta Anatolia Diş Fırçalık 172,85 TL
Bosphorus
Çiçekli Kare Poliresin Diş Fırçalık 17,49 TL
Bosphorus
Puanlı Poliresin Diş Fırçalık 42,49 TL
Hafele
Hafele Black Marble Diş Fırçalık,Siyah,4'Lü 29,49 TL
Penta Sun Diş Fırçalık 39,90 TL
Bosphorus
Winny The Pooh Diş Fırçalık 16,48 TL
Fidex Home
Fidex Home Şemsiye Fırçalık 26,99 TL
Bosphorus
Palmiye Kare Desen Poliresin Diş Fırçalık 17,49 TL
Sevi
Sevi Mavi Palyaço Kum Saatli Diş Fırçalık 10 cm 50,09 TL

Her Gün Elimizin Altında: Diş Fırçalıklar

Her saban gözümüzü açar açmaz kendimizi banyoya atarız. Belki de duştan sonra sabahları kendinize gelmenin en iyi yolu dişlerinizi fırçalamaktır. Bu bakımdan diş fırçası hayatımızda önemli bir noktada durur.

Aslına bakarsanız, hijyen hayatımızın her alanında önemlidir. Ancak ağız hijyenini tüm bu alanların belki de en başına koymak gerekir. Ağız ve diş sağlığı yalnız ağzınızı ilgilendiren bir durum değildir çünkü. Ağız hijyenindeki bir sorun, diş sağlığınızda bir aksama başka birçok bedensel rahatsızlığa sebep olabilir. Bu bakımdan ağız ve diş sağlığı ve elbette hijyeni çok çok önemlidir.

Bu da ister istemez diş fırçasının hijyenini de çok önemli bir pozisyona oturtuyor. Diş fırçanızı belli aralıklar yenilemek ve doğru diş fırçası tercihlerini yapmak çok önemli. Ancak en az onun kadar önemli bir başka konu daha var ki o da diş fırçasını kullandığımız süre boyunca hijyenik tutabilmek.

Banyo ürünlerinin ya da banyoda tuttuğumuz kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin tamamı için hijyen şart. Bunu kullanım ve ürünlerin temizliği esnasında göstereceğimiz özen kadar, onları saklama ve konumlandırma koşullarına da bağlı olarak görüyoruz.

Ayrıca fırçalarınızın, fırçalama alışkanlığının tam olarak oturması için her zaman gözünüzün önünde ya da başka bir deyişle elinizin altında da olması da son derece önemli. Banyo setleri genel olarak bu kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin en ideal şekilde konumlanması sağlamak üzere tasarlanıyorlar. En çok elimizin altında olması gerekenler genellikle banyo aynasının etrafında ya da lavabonun üzerinde konumlanıyorlar.

Sizin için hazırladığımız ürün sayfalarımızda ve aynı zamanda özenle hazırladığımız bu yazılarımızda sizlere tüm ürünlerimiz hakkında olduğu gibi banyo ürünleri hakkında da detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da diş fırçalık ürününü mercek altına alacağız. Bakalım ne türde diş fırçalık modelleri var. Fonksiyonlarına göre diş fırçalık çeşitleri nasıl tasarlanıyor. Diş fırçalıklar fonksiyonelliklerine aynı zamanda dekoratif olma özelliklerini de katabilmişler mi?

Yazımızın kalan kısmında tüm soruların yanıtlarını birlikte bulacağız. Buyurun, başlayalım.

Diş Fırçalık Modelleri

Evet, yazımızın önceki kısımlarında da belirttiğimiz gibi hem kullanım kolaylığı hem de yeterli hijyeni sağlayabilmek konusunda bize büyük yardımı dokunan diş fırçalık ürünleri pek çok değişik tasarıma sahip. Tasarımcılar, yeni dar olanları, yalnız yaşayanları, kalabalık yaşayanları, estetik arayanları, fonksiyon arayanları tek tek düşünmüşler ve hepsine göne bir diş fırçalık tasarlamışlar. Gelin şimdi onları biraz yakından tanıyalım.

Kutu diş fırçalıklar:

İsminden de anlayacağınız üzere bu ürünler kutu şeklinde tasarlanan banyo ürünleridir. Genellikle satın alacağınız hazır banyo setlerinin ya da banyo aksesuarlarının da içinden kutu şeklinde tasarlanan ürünler çıkar. Tabi bu kutu diş fırçalık çeşitlerini yalnız setlerin içinde değil, tek olarak da bulmanız mümkün. Genel olarak cam, seramik, metal, krom ya da plastik malzemeden üretilirler. İçerisine maksimum 3 ya da 4 adet fırça koyabilirsiniz. Eğer yeterli yeriniz varsa, yani kutu yeterince genişse içine diş macununuzu da yerleştirebilirsiniz. Genel olarak lavabo üzerinde ya da banyo aynasının önündeki bir platformda konumlandırılmak üzere tasarlanırlar. Rengarenk, desenli, süslemeli, işlemeli modellerini de bulmak mümkündür. Bazen şekilleri bardağa da benzediğinden, tasarımını çok beğendiklerinizi bardak olarak da kullanabilmeniz söz konusudur. Çünkü bazen o şıklıkta bardak bulabilmek gerçekten zor olabiliyor.

Vazo diş fırçalıklar:

Kutu şeklinde tasarlananlara göre daha geniş tasarlanmışlardır ve adeta dekoratif bir vazo gibi görünürler. Zaten kutu şeklinde olan banyo ürünlerinden kullanım şekli ya da fonksiyon olarak farklılaşmaktan ziyade dekoratif olarak farklılaşırlar. Bu ürünlerin gerçekten vazo olarak kullanabileceğiniz ebatları ya da formları da bulunmaktadır. Banyo setlerinin içinden çıkan ürünlerden biraz daha farklıdırlar ancak özel tasarım banyo setlerinin ya da banyo aksesuar seti takımlarının içinden çıkması mümkündür. İçerisine dilediğiniz sayıda fırça ve macun koyabilirsiniz. Bu ürünler de tıpkı kutu şeklinde olanlar ve sıvı sabunluklar gibi lavabo üzerinde ya da banyo aynası önünde konumlandırılmak üzere tasarlanırlar.

Bölmeli diş fırçalık modelleri:

Aslına bakarsanız form olarak kutu şeklinde olan ya da vazo şeklinde olan banyo ürünlerine benzerlik taşırlar ancak üzerlerinde bölmeli bir kapakları bulunur. Bu kapaklar fırçaların arasında belli bir mesafenin korunmasını sağlar. Genel olarak banyo aksesuar setlerinin içinde kapaksız modeller bulunur ama bu bölmeli modelleri barındıran banyo aksesuar setleri de mevcuttur. Ayrıca büyük banyo takımlarının içinde de bu ürünleri bulmak mümkündür. Tıpkı sıvı sabunluk gibi lavabo üzerinde ya da banyo aynası önünde konumlandırılacak şekilde tasarlanırlar.

Sabit diş fırçalık çeşitleri:

Bu diş fırçalıklar özellikle banyosunda yer kazanmak isteyenler için tasarlanmışlardır. Genellikle banyo aynasının hemen yanına, duvara monte edilmek üzere konumlandırılırlar. Böylece göz hizasına biraz daha yaklaşmış olurlar. Temel banyo aksesuar seti modellerinde ya da yapı marketlerde bolca bulunan banyo takımlarının içinde en çok bu modellerden bulabilirsiniz. Eğer kendinize yer kaplamayacak bir banyo seti almak istiyorsanız, sabit diş fırçalık ürünlerinden birini seçebilirsiniz.

Çocuk diş fırçalık çeşitleri:

Banyo takımlarının içinde genellikle çocuklarınız için ayrı bir diş fırçalık bulunmaz. Ancak bunun için üzülmenize gerek yok, çünkü bu ürünü aynen ona ayrı bir sıvı sabunluk alır gibi tek olarak da satın alabilirsiniz. Genellikle üzerinde çizgi film karakterlerinin bulunduğu bu ürünler size hiç gereksiz gelmesin. Malum, çocuk yetiştirmenin ön önemli kısımlarından biri de onun yararlı ve gerekli alışkanlıkları edinmesi sağlamaktır. Şüphesiz diş fırçalamak da bu alışkanlıklardan biri. Hatta belki de en önemlilerinden biri. Dolayısı ile onlara diş fırçalama alışkanlığı edindirmek için ona ayrı fırça almakla yetinmemeli ayrı bir fırçalık da almayı denemelisiniz. Belki sizin kullandığınız onun boyuna göre bir yerde konumlanmıyordur. Ve belki de bu onun hevesini kırıyordur. Neyse, özetle ona da alın neşeli bir tane. Tavsiye ederiz.

Diş Fırçalık Modelleri ve Diş Fırçalık Fiyatları

Banyolarınızda en önemli görevlerden birini üstlenen diş fırçalık modelleri tüm tasarım alternatifleriyle göz dolduruyor. Diş fırçalık çeşitleri fonksiyonel olarak farklılık gösteriyor. Artık siz ne türde bir fonksiyon arıyorsanız, o türde bir seçim yapacaksınız. Diş fırçalık fiyatları modellerine, fonksiyonlarına, üretiminde kullanılan malzemelere ve markalarına göre çeşitlilik gösteriyor. Eğer seçiminizde en önemli kriteriniz fiyatsa size iki güzel haberimiz var. Web sitemizde bu ürünleri uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi ayrıca sizler için her ürün grubunda sitemizde hazır bulunan fiyat filtrelerinden de yararlanarak tam kesenize göre kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Web sitemizde Beymen, Beymen Club, Boyner, Hepsiburada, Koçtaş gibi mağazalarda satışa sunulan Cooke & Lewis, Mike & Ally, Royal Windsor, Pratik Şeyler, Orijinal Kulüp, Mat For Home, Jonathan Adler Boyner Evde, Dekor Riwal, Beymen Club ve Fidex Home gibi markaların orininal, şık, kullanışlı ve konforlu tasarımlarını bir arada bulabilirsiniz. Sizlere şimdiden keyifli alışverişler dileriz.