Banyo Setleri

Banyo Setleri 2 farklı mağazada 52 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (1)
  • (1)
  • (19)
  • (5)
  • (1)
  • (1)
  • (6)
  • (8)
  • (3)
  • (2)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Kosova
Kosova 5 Li Akrilik Kırmızı Banyo Seti-Pby003 95,00 TL
Kale
Kale, Tango Gömme Rezervuarı 4 lü Set, Asma Klozetler 499,00 TL
Bosphorus
Deniz Kabuğu Banyo Set 3'lü 246,84 TL
Bosphorus
Gri Pembe Poliresin 3'lü Banyo Seti 116,08 TL
Bosphorus
Bronz Kumlu Poliresin 4'lü Banyo Seti 217,85 TL
Bosphorus
Gri Mavi Poliresin 3'lü Banyo Seti 116,08 TL
Bosphorus
Deniz Taşı Banyo Set 3'lü 162,85 TL
Kale
Kale, Babel Asma Klozet Seti, Klozetler 699,90 TL
Cooke&Lewis
Savon, Pera 3 lü Banyo Aksesuar Seti, Banyo Aksesuarları (Duvara Monte) 39,99 TL
Bosphorus
Buz Mavisi Akrilik 3'lü Banyo Seti 132,84 TL
Kosova
Kosova 5 Li Akrilik Siyah Banyo Seti-Pby002 95,00 TL
İnverno
Inverno, Mozaik Banyo Aksesuarları, Çöp Kovası, Banyo Aksesuarları (Set Üstü) 99,99 TL
Kosova
Kosova 5 Li Akrilik Pembe Banyo Seti-Pby005 95,00 TL
Bosphorus
Beyaz Boncuk Akrilik 3'lü Banyo Seti 128,84 TL
Fidex Home
Fidex Home Porselen Banyo Seti 4 Parça 46,99 TL
Vitra
Vitra, Form 300 Asma Klozet, Klozetler 349,90 TL
Kosova
Kosova 6 Lı Bone Banyo Seti-Bny534 185,00 TL
Sea
Vitra, Hela Taşı, Klozetler 89,99 TL
Bosphorus
Taşlı Gümüş Poliresin 3'lü Banyo Seti 195,84 TL
Concepta
Concepta Nl13 3'Lü Banyo Seti 50,90 TL
Noble Life
Noble Life Bouqet Lıght Pink 5 Parça Banyo Seti - 20094 352,86 TL
Vitra
Vitra, Form 300 Rim-ex Rezervuar Set, Klozetler 799,90 TL
Concepta
Concepta Nl04 3'Lü Banyo Seti 50,90 TL
Kale
Kale, İçten Yıkamalı Hela Taşı, Klozetler 149,90 TL
Bosphorus
Bosphorus Bambu Yeşil Melamin 4'lü Banyo Seti 96,08 TL
Kale
Kale, Basics Asma Klozet, Klozetler 199,90 TL
Kosova
Kosova 5'li Bone Banyo Seti-Bny535 192,00 TL
Bosphorus
Rain Model Akrilik Çelik Set 4lü 304,85 TL
Kosova
Kosova 6 Lı Bone Banyo Seti-Bny529 129,00 TL
Kale
Kale, Neon Klozet+ Rezervuar +Kapak + İç Takım, Klozetler 169,90 TL
Bosphorus
Benekli 2 Desen Banyo Seti 5'li 164,85 TL
Prima Nova
Primanova, Elly Banyo Aksesuarları, Tuvalet Fırçası, Banyo Aksesuarları (Set Üstü) 54,99 TL
Kosova
Kosova 4 Lü Akrilik Çanta Beyaz Banyo Seti-Pby027 41,70 TL
Prima Nova
Primanova Garden 5'Li Banyo Seti 319,90 TL
Bosphorus
Deniz Kabuğu 4'lü Banyo Seti 165,85 TL
Towello
Towello, Doty Banyo Aksesuarları, Çöp Kovası, Banyo Aksesuarları (Set Üstü) 159,90 TL
Bosphorus
Metalik Kahve Poliresin 4'lü Banyo Seti 202,85 TL
Bosphorus
İstiridye Kabuğu 3'lü Banyo Seti 140,84 TL
Prima Nova
Primanova, Elly Banyo Aksesuarları, Çöp Kovası, Banyo Aksesuarları (Set Üstü) 179,99 TL
Bosphorus
Deniz Desen 5'li Banyo Seti 164,85 TL
Concepta
Concepta Nl16 3'Lü Banyo Seti 50,90 TL
Bosphorus
Bosphorus Renkli Papatyalı Poliresin 3'lü Banyo Seti 147,85 TL
Flora
Flora Punto Banyo Seti(6 Parça) 39,99 TL
Bosphorus
Halka Desen Kahverengi Akrilik 3'lü Banyo Seti 104,08 TL
Kosova
Kosova 5 Li Akrilik Mor Banyo Seti-Pby006 95,00 TL
Bosphorus
Bosphorus Bambu Yeşil Melamin Banyo Seti 70,89 TL
Baby Moov
Babymoov Banyo Seti 38,90 TL
Concepta
Concepta Nl07 3'Lü Banyo Seti 50,90 TL
Kale
Kale, Basics Asma Klozet Seti, Klozetler 649,90 TL
Bosphorus
Deniz Yıldızı 3'lü Banyo Seti 144,85 TL
Concepta
Concepta Nl03 3'Lü Banyo Seti 50,90 TL
Artema
Artema, Quick Banyo Aksesuar Seti, Banyo Aksesuarları (Duvara Monte) 219,90 TL

Banyolarınızdaki Eliniz, Ayağınız: Banyo Setleri

Banyolar çok özel alanlardır. Genellikle ait olduğu evin sahiplerinin kişiliklerini yansıtırlar. Banyoların bizi bu kadar yansıtmasının sebebi, şüpheniz ne kadar temiz, ne kadar düzenli, ne kadar zevk sahibi, ne kadar bakımlı olduğumuz konusunda ipuçlarını barındırmalarından kaynaklanıyor. İçindeki düzeni sağlamak da şüphesiz seçtiğimiz banyo setlerinin fonksiyon kabiliyetlerinden geçiyor.

Banyo setleri tek bir ürün grubu değil. Bizim burada sizlere tanıtacağımız başlıca 3 çeşit banyo seti var. Elbette tasarımcılar her geçen gün hayatımıza yeni ürünler ekledikleri gibi yeni banyo setleri üzerinde de çalışıyorlar. Banyolarınızın içerisinde çok sayıda banyo ürünü bulunduğu hepimizce malum. Bunları derli toplu, düzeni bir şekilde bir arada tutmak hepimiz için ilk gereklilik olabilir. Dolayısı ile bize düzenleyici fonksiyona sahip banyo setlerinin lazım olduğu bir gerçek.

İkinci önemli gereklilik de genellikle temizlenmek için kullandığımız banyoların hem kendisini temiz tutmak hem de bizim temizlik işlerimizi düzenlemek için bir banyo setine ihtiyaç duyuyor olması. Malum, hijyenin ve temizlik tertibinin en gerekli olduğu ortamlardan biri de banyolarımızdır.

Ve üçüncü olarak da banyolarımızın estetik güzelliğini ve bizim konforumuzu bağlayacak olan bir banyo setine ihtiyaç duyarız. Hem görüntü olarak güzel bir sonuç almak hem de banyolarınızdaki zeminlerin daha konforlu olmasını sağlamak için aldığımız ürünlerdir bunlar.

Evet, banyo ürünleri çok çeşitli modellere sahip. Bu ürünlerin hepsi de çok gerekli ve bir banyo ürününün yerinin neresi olduğu, nerde durduğu ve bizim ona nasıl ulaştığımız ev düzenimizin tamamı içerisinde son derece önemli bir yer tutuyor. Bu yüzden bizde web sitemizde size bu banyo ürünlerinin derli toplu durmasını ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlayan banyo setleri çeşitlerini uygun rakamlara ulaşılabilir kıldığımız gibi, bir de bu ürünleri daha yakından tanımak için bu yazıyı hazırlıyoruz.

Konumuz, her evin ihtiyacı, çeşitli fonksiyonlara sahip, şık ve estetik banyo setleri çeşitleri. Hadi buyurun, banyo seti çeşitlerine şöyle bir yakından bakalım.

Banyo Setleri Çeşitleri

Yukarıda biraz bahsettik. Bu çeşitlilik üretiminde kullanılan malzemeye, tasarımına göre değiştiğinden daha yüksek oranda fonksiyonlarına yönelik bir çeşitlilik. Gelin bu banyo seti çeşitliliğini kendi içinde ayrı ayrı isimlendirerek ve gruplandırarak tanıyalım.

Klozet takımı:

Evet, banyo takımları ya da setleri dediğimizde ilk akla gelen banyo ürünü grubu klozet takımıdır. Banyolarımızda önemli bir yer kaplarlar, hayatımızda da öyle. Bize sorarsanız artık yerleri öyle belirgindir ki, banyo alışverişi yapacağımız zaman belki de almayı düşündüğümüz ilk ürün grubu bu olabilir.

Klozet takımı ağırlıklı olarak halı ve türevi malzemelerden yapılır. Genel olarak üç parçadan oluşur. İçerisinde bir klozet kapağı parçası, bir klozet önü paspası bir de banyo paspası bulunur. Son zamanlarda bu klozet kapağı parçası bu banyo setinin içinden çıkarılıyor. Ancak tamamen seti terk etmiş değil. Çünkü hala bu parçayı özellikle isteyen tüketiciler mevcut.

Eğer bir klozet takımı alacaksanız, size tavsiyemiz anti bakteriyel ürünler bulabildiğiniz takdirde onları tercih etmeniz. Ayrıca bu takımın parçalarının hızlı kuruması ya da kuru kalması çok önemli. Ağırlıklı olarak halı ve türevi malzemelerden üretildiğini söylemiştik ama son dönemlerde bambu, hasır gibi malzemelerden üretilen modelleri de bulmak mümkün.

Banyonuzun hem şıklığını hem de size sağladığı konforu artıran klozet takımı tüm banyo ürünleri arasında ayrı bir yere sahip ve öyle sanıyoruz ki banyonuzda en çok yer kaplayan ve ilk göze çarpar ürün grubu da bu olabilir.

Banyo aksesuarları:

Biz onlara aksesuar diyoruz ama aslına bakarsanız her birinin banyolarımız içerisinde çok önemli bir görevi var. Banyo aksesuarları setleri belki de banyo içerisinde en çok temas ettiğimiz ürünler olabilir. Bu setler iki şekilde tasarlanır. İlki sabit ya da sabitlenen tasarımlardır. Özellikle banyosunda çok fazla yeri bulunmayan ve yerden tasarruf etmek isteyenler için tasarlanan ve genellikle duvara sabitlenen modellerdir. İçlerinde diş fırçalık, sabunluk, sıvı sabunluk ve diş macunu ya da kremleriniz gibi günlük kullanımda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri yerleştirmek için bir parçaları bulunur. Hepsi duvara monte edilebildiği için size yerden kazandırır ve tüm bu ürünlerinizi kolaylıkla düzenler.

 

Bir de bu banyo aksesuarları setlerinin serbest olarak tasarlananları mevcuttur. Yine diş fırçalık, sabunluk, sıvı sabunluk ve diğer ürünlerinizi koymak için bir parçası daha bulunur. Bu ürünler lavabonun üzerine ve etrafına yerleştirilir. Biraz önce saydığımız temel parçalardan oluşurlar genellikle ama bazen örneğin makyaj pamuklarınızı koyabileceğiniz kapaklı kutu ya da kavanoz biçiminde ürünler de eklenebilir.

 

Tüm bu banyo aksesuarları setleri pek çok değişik malzemeden üretilebilmektedir. Ağırlıklı olarak seramik tercih edilir. Bunun yanı sıra cam, plastik, metal gibi malzemelerden de üretilen modellerini bulmanız mümkündür. Seçiminizi belki de banyonuzun renklerine uyum sağlayacak bir yönde kullanabilirsiniz. Web sitemizde sizin için pek çok tasarım alternatifini bir arada bulunduruyoruz. Araştırmaya buradan başlayabilirsiniz.

Banyo takımı:

Geldik üçüncü ana kategorimize. Banyo takımlarına. Bu kısım banyolarımızın önemli bir gereksinimi gerçekten. İçerisinde klozet fırçası  ve çöp kovası baş rolde yer alıyor. Bu takımların banyo aksesuarlarını da kapsayan çeşitleri de mevcut. Banyo setleri modellerinin içinde en kabalık aileyi de bu şekilde oluşturuyorlar. Bu takımdaki ürünler de tıpkı diğerleri gibi seramik, metal ya da plastik malzemeden üretilebiliyorlar. Özellikle çöp kutularının kapaklı olması daha içe sinen bir kullanım oluşturuyor. Takımın içerisinde yer alan fırça eğer kullan at mantığıyla aldığınız plastik bir tane değilse, yani şık ve tasarım bir seramik altlığı ve sapı varsa o zaman fırça kısmının değiştirilebilir olduğundan emin olmalısınız.

Aslına bakarsanız bu ürünleri tek tek satın almak da mümkün ama tüm banyo seti modellerini birbirine uydurmakta zorlanabilirsiniz. Bu yüzden ya bu yukarıda saydığımız setleri gruplar halinde, ya da geniş ve hepsini kapsayan büyük bir takım halinde satın alabilirsiniz. Web sitemizde bu seçeneklerin hepsi mevcut. Üstelik son derece uygun fiyatlarla satışa sunuyor.

Evet, bu yazımızda da sizler için banyo setleri modellerini inceledik. Elimizden geldiğinde tanıtmaya çalıştık. Ancak kesinlikle görselleri incelemenin daha aydınlatıcı olacağı konusunda hem fikiriz. Sitemizde de bu konuda size yardımcı olabiliyoruz. İsterseniz bir de hep birlikte mağazalara ve markalara bakalım.

Banyo Setleri Modelleri ve Banyo Setleri Fiyatları

Banyo setleri modelleri denine aklımıza banyo geliyor ancak yalnız belli ürün gruplarından oluşan setler gelmiyor. Banyo setleri çeşitleri fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor ve doğal olarak da banyo setleri fiyatları da bu fonksiyonlara, üretiminde kullanılan malzemeye ve üretici markaya göre değişiklik gösteriyor.

Web sitemizde Hepsiburada, Koçtaş, Toyzz Shop gibi mağazalarda satışa sunulan Cooke & Lewis, Ege Seramik, Ege Vitrifiye, Noble Life, Fidex Home, Prima Nova, Dahice, Kale, Kosova ve Sea markalarının birbirinden şık ve zarif tasarım ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. Sizlere şimdiden keyifli alışverişler dileriz.