Basit Oyna, Basit Yaşa: Hayatınızı Kolaylaştıran Spor Uygulamaları

Basit Oyna, Basit Yaşa: Hayatınızı Kolaylaştıran Spor Uygulamaları

Teknoloji ve akıllı cihazlar, her gün yeni gelişmelerle farklı bir ihtiyacımıza çözüm sunarken, vazgeçilmezimiz olma yolunda hızla ilerliyor. İş yaşamından günlük aktivitelerimize,  hatta beslenme düzenimizden spora, hayatımızın her alanında büyük değişiklikler yapan teknoloji, özel olarak geliştirilen uygulamalarla da hayatımızı basitleştiriyor.

Akıllı telefonların sunduğu tüm nimetlerden faydalanmak isteyenler için, hazırladığımız “hayatınızı kolaylaştıracak ve verimliliğinizi arttıracak uygulamalar” listesinden sonra, spor yaparken size yardımcı olacak en iyi uygulamaları bir araya getirdik.

endomodo

Endomondo 

Yürüyüş, koşu, bisiklet, kayak gibi spor aktivitelerinizin tamamını takip etmenizi sağlayan Endomondo, performansınızın yanı sıra kat ettiğiniz yolu da harita üzerinde sunuyor. Android ve iOS uyumlu ve GPS özelliği olan tüm cihazlarda çalışan Endomondo’nun en çok sevilen özelliklerinden biri de, hem kendinize hem de uygulamanın diğer kullanıcılarına meydan okuma seçeneği sunarak her seferinde bir adım daha ileriye gitmenizi destekliyor olması.

runkeeper

RunKeeper

RunKeeper, yürüyüş yapmayı ve koşmayı sevenlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış bir uygulama. Performans kayıtlarınızı tutarak istatistiksel bilgiler sunan RunKeeper; GPS takibi ve müzik listesi hazırlama özelliği ile de vazgeçilmeziniz olacak.

fitness-buddy-1700-exercises-v3-8-apk

Fitness Buddy 

Spor yapmak için tercih ettiğiniz mekan, spor salonlarından ziyade evinizse, Fitness Buddy antrenörünüz olmaya aday. 2000’e yakın fitness hareketi, 1000’den fazla video ve 4000’den fazla görsel ile zenginleştirilen uygulama; oldukça bilgili bir spor eğitmeni.

Fitness Buddy, vücudunuzun çalıştırmak istediğiniz bölgesine yönelik sunduğu programların yanı sıra,  gelişiminizi ve kilonuzu da takip etmenizi sağlıyor.

calorie-counter

Calorie Counter 

Eğer, sportif aktiviteleriniz kadar gün içerisinde yediklerinizin de takibiyle ilgileniyorsanız; üç milyondan fazla yemek çeşidinin kalori miktarı hakkında bilgiler sunan Calorie Counter aradığınız uygulama olabilir. Yaktığınız kalori ve aldığınız kalori miktarını sizin yerinize hesaplayacak Calorie Counter, diyetinizi de adım adım takip etmenizi sağlayacak.

Daily-Yoga-2

Daily Yoga 

Daily Yoga, basit arayüzü ve kolay kullanımı ile yoga sevenlerin en büyük destekçileri arasında yer alıyor. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm yoga pozisyonlarını detaylı görsellerle açıklayan uygulama; yoga yaparken dinleyebileceğiniz müzikleri de bünyesinde barındırıyor.

bkm_express

BKM Express

Online ödeme ve para gönderme konusunda güvenli ve basit çözümler sunan BKM Express’in neden listemizde olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

İnternet üzerinden kart bilginizi paylaşmadan, en hızlı ve en güvenli şekilde alışveriş yapmanıza, herhangi bir telefon ya da kart numarasına para göndermenize yardımcı olan BKM Express, online ve mobil alışverişlerinizde de yanınızda.

Kart bilgilerinizi 1 kez girdikten sonra, sadece BKM Express kullanıcı adı ve şifreniz ile alışverişinizi tamamlamanıza olanak sağlayan uygulama, spor malzemeleri satın alabileceğiniz çok sayıda üye işyeri ve kampanyaları ile spor yapmayı sevenlerin de vazgeçilmezi olacak.

sportsoul vepa62 sportcity spordunyasi
bisikletcim atlaskamp sporsaatiuzmani etemin

Çünkü teknoloji hayatı basitleştirmek için olmalı.

Dilerseniz bir de Işıl Alben’den dinleyelim basit yaşamayı:

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK