Bebeğiniz İçin Bahar Alışverişi Yaptınız mı?

Bebeğiniz İçin Bahar Alışverişi Yaptınız mı?

Bebeğiniz için en doğru ve en özel seçimleri yapmaya çalıştığınızı biliyoruz. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk andan itibaren bebeğinizin minik ellerini hayal etmenizle başlayan sevgi bağınız, gün geçtikçe daha da artar ve hayatınızın merkezine bir anda bebeğiniz yerleşir. 🙂

Çok hassas olan minik prens ve prensesler için doğru kıyafet ve doğru oyuncak seçimi çok önemlidir. Özellikle yapacağınız online alışverişlerde oyuncak gibi bebeğinizin ilgisini fazlasıyla çeken bir ürün alırken daha da dikkatli olmalısınız. Örneğin bebeğiniz için bir oyuncak satın alırken, oyuncağın malzemesinden kimyasalına, oyuncağın hitap ettiği yaş grubundan güvenlik standartlarına olan uyumuna kadar tüm detayları ayrıntılı olarak incelemeniz gerekir.

Biz de tüm bunlara dayanarak, bebeğiniz için alabileceğiniz ürünleri sizler için özenle seçtik.

Giyim

Bebeğiniz için özenle seçtiğiniz kıyafetler onu daha da tatlı bir hale getirirken, sizin gözden kaçırdığınız küçük detaylar bebeğiniz için büyük sorunlara yol açabilir. Bebeğiniz için seçtiğiniz kıyafetlerde ilk dikkat etmeniz gereken şey rahatlıktır. Sonrasında dikkat etmeniz gerekenler ise, cildini tahriş etmemesi ve kolay temizlenebiliyor oluşudur.

Disney Jessie Bebek Tulumu Decaf Plush Gemi Aplike Kısa Kollu T-Shirt Rosenbaum Peter Pan Yaka Kız Çocuk Elbisesi

Bakım

Hassas bebeklerin hassas ciltleri. 🙂 Çoğu zaman aksatılan konulardan biri de bebeklerin cilt bakımıdır. Pişik kremleri, nemlendiriciler, yüz kremleri ve güneş kremleri gibi birçok bakım ürünü bebeklere özel olarak üretilmektedir. Bu sebeple güvendiğiniz ve bildiğiniz markalardan bebeğinizin hassas cildine uygun ürünler seçmelisiniz.

Sebamed Baby Protective Facial 50 ml Yüz Bakım Kremi Trukid Trubaby Güneş sonrası Yüz ve Vücut Losyonu Sudocrem Pişik Kremi 125 gr

Güvenlik

Bebeklerinizin güvenliği her şeyden önemlidir. Bu sebeple evde ve yolculukta sürekli olarak kontrol altında olmaları gerekmektedir. Eviniz için dolap kilitleri, priz güvenliği, köşe ve kenar koruyucuları gibi ürünler alarak bebeğinizi oluşabilecek tehlikelere karşı korumuş olursunuz.

Yolculukta bebeğiniz için olmazsa olmaz güvenlik aracı oto koltuğudur. Hem bebeklerinizin konforunu sağlamak hem de güvenliğini kontrol altında tutabilmek için oto koltuğu almanız gerekir.

Cybex Juno 2 Fix 9-18 Oto Koltuğu Hot Spicy Munchkin Çok Fonksiyonlu Oyun Parkı Weewell WMV845 Görüntülü Digital Bebek İzleme Cihazı

Oyuncak

Gelelim oyuncaklara. 🙂 Yeni doğan bebeklerin bile şaşırtıcı bir şekilde ilgilendiği rengarenk ve sevimli oyuncaklar… Oyuncakların çocukların gelişiminde çok etkili olduklarını ve kişisel gelişim ve becerilerini geliştirdiklerini hepimiz biliyoruz. Fakat şunu da biliyoruz ki özellikle bebekler tüm oyuncakları ağızlarına sokar. Bu sebeple alacağımız oyuncağın malzemesini ve yapısını incelemek çok önemlidir.

lanToys Hayvanat Bahçesi İnşa Et (Buıld A Zoo) Todizoo Uzun Boylu Zürafa Plasmacar Turkuaz

 

Şimdi bebeğiniz için alışveriş yapmanın şimdi tam zamanı. BKM Express ile bebekform‘dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 25 TL indirim fırsatı, bebeği için en iyisini seçen hassas anne ve babaları bekliyor!

Hemen bebekform‘a gelin, BKM Express fırsatlarıyla bebeğinizi mutlu edin. 🙂

Kampanya 01.05.2016 tarihine kadar geçerlidir.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK