BEBEĞİNİZİN NELERE İHTİYACI VAR?

BEBEĞİNİZİN NELERE İHTİYACI VAR?

Bebek alışverişi dışarıdan bakıldığında en zorlanılacak alışveriş türü gibi gözükürken iyi planlanan ve ve ne alacağını iyi bilen ailelerin en kolay yaptıkları alışveriştir. İyi plandan kastımız alışverişe çıkmadan önce neler alacağınıza iyi karar vermekten geçer. Bu planlama evde çocuk doğduktan sonra ve büyüme aşamasında ne sıklıkla çamaşır yıkamaya karar vereceğiniz bile önemlidir. Eğer her gün çamaşır yıkayacaksanız daha az kıyafet, haftada bir kere çamaşır yıkayacaksanız daha fazla kıyafet ihtiyacınız olacaktır.

bebek

Mevsimsel Değişikliklere Dikkat

Alışverişiniz sırasında mevsimsel değişiklikleri de göz önünde bulundurmak önemlidir. Mevsim başında doğan bir çocuk içinde önce giyebileceği en küçük elbiseleri daha sonrada mevsim sonuna doğru büyük elbiseleri düşünerek alışveriş yapın. Bebeğiniz için giysi seçimini yaparken modanın ne olduğu hiç önemli değildir. Burada önemli olan rahat ve kullanışlı giysiler seçmeniz olacaktır. Özellikle çıt çıtlı kolay giydirilip çıkarılan kıyafetler seçmeniz gideceğiniz her yerde hayatınızı kolaylaştıracak diyebiliriz.

ButikBebe Mağazası‘nda kolay giydirilip çıkarabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz.

kareli-yelekli-patikli-tulum-ekru-54ed587b33cb0 non-siamo-nakisli-kadife-tulum-turkuaz-54ed57bdc74c0 zibin-body-beyaz-mavi-54eea90d818b7 yengec-nakisli-penye-tulum-mavi-54ed579a0f682 cicekli-firfirli-tulum-beyaz-54ed5866c483c vakvak-baskili-tulum-fusya-54ed58491dbcc tulum-lacivert-54eff9f340186 esa-filli-hastane-cikisi-5-parca-pembe-54ef432a08350

Bebeğiniz doğduğunda almanız gereken en önemli kıyafetleri sıralayacak olursak;

3 ile 7 adet arasında iç çamaşırı mutlaka almalısınız. Önden açılabilen yanları yapışkanlı çamaşırlar her zaman söylediğimiz gibi rahat ve kolay kullanım sağlayacaklardır.

Örtüsünü almayı unutmayın! Çocuğunuz son baharda ya da kış aylarında doğacaksa çocuğa tulum giydirmek yerine üzerine örtü örtmek daha doğru bir tercih olacaktır. Bu durumda 2 veya 3 adet örtü almanızı öneririz.

Sonbahar veya kışın doğan bebekler için 3 veya 6 adet streç tulum almanızı tavsiye ederiz. Yaz veya ilk baharda doğacak bebekler için 2 ile 4 adet yeterli olacaktır.

Yaz ayları için 2 adet kış ayları için ise 3 adet kazak almayı unutmayın. Yazın kullanılacak olan kazak ince kışın ise kalın olan kazak modellerini seçin.

Kışın doğan çocuklar için atkı bere ve eldiven seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu tercihi yaparken çocuğunuzu boğacak kadar sarmamaya özen gösterin. Kulaklarının kapalı olacağı şapka modellerini tercih edin. Yaz ayları içinde daha çok güneşten koruyucu ince şapkalar tercih edebilirsiniz.

Şapka Modellerini İnceleyin

erkek-polar-atki-bere-eldiven-tk-urban-races-siyah-gri-54effa3b4bac1 kulakli-bere-haki-54effa1803670 erkek-cocuk-polar-atki-bere-eldiven-takim-british-kirmizi-lacivert-ekose-54effa1ce5b9a kiz-cocuk-polar-atki-bere-eldiven-tk-the-farm-kahverengi-54effa390fb33

Minik Ayakları Üşümesin

Bebek dediğiniz zaten minicik bir şey. Nasıl korusun ki kendini soğuktan. İşte siz bu noktada onun en büyük korucusu olarak her zaman en iyi korumayı sağlamalısınız. ButikBebe’de onun minik aylaklarını saracak aynı zamanda sevimliliğine sevimlilik katacak patikler ve çoraplar bulabilirsiniz.

owl-pink-hakiki-suet-patik-54effb3773fa7 patik-beyaz-54ed581ea4629 leo-kumas-patik-acik-gri-54ed588014f4f owl-brown-hakiki-suet-patik-54effb3539d8b

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK