Bebek Alışverişinin Vazgeçilmezi Bebek Aksesuarları

Bebek Alışverişinin Vazgeçilmezi Bebek Aksesuarları

Bebek alışverişi, özellikle anne adayları için tüm detayları ile baştan sona büyük heyecan uyandırıyor. Doğuma aylar kala başlayan hazırlıklar büyük bir telaş içerisinde devam ederken ne alacağım ve eksiklerim nedir telaşı ebeveynler için hiçbir zaman son bulmuyor.

Bebek alışverişi yaparken, özellikle bebeğin yaklaşık ne kadar boy ve kiloda doğacağı anne babalara yol gösterirken; sonra ürünlerin kalitesi, tasarımları, kolay kullanımları, bebek doğduktan sonra da dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alıyor.

Bebek kıyafetleri, bebek odası, beslenme ürünleri, bebek arabası gibi temel ihtiyaçlar tamamlandığında, sıra bebeğinizi zevkle giydirmenize katkıda bulunacak bebek aksesuarlarına geliyor. Tasarımcılar artık büyükler kadar stil sahibi olan minikleri de düşünüyor ve bebek aksesuarları için her ayrıntıya dikkat ederek alışverişleri en keyifli hale getiriyor.

Siz de bebeğiniz için alışveriş listenizi hazırlarken stil sahibi minikleri düşünerek derlediğimiz, kalite ve ihtiyaç odaklı bebek aksesuarları listemize göz atmayı unutmayın!

En Renkli Bebek Aksesuarları

Taç

Minik prensesleri düşünerek yapılan saç taçları, renk ve desen alternatifleri ile tüm zevklere hitap ediyor. Fiyonklu, ponponlu modelleri ve renkleriyle taçlar, anne babalar kadar bebeklerin de ilgisini çekiyor.

bebek dükkanım- fiyonk taç-vitringez bebek dükkanım- fiyonk taşlı taç-vitringez bebek dükkanım- pompom pembe taç-vitringez bebek dükkanım- pompom taç-vitringez

Saç Tokası ve Saç Bandı

Rengarenk saç tokası ve saç bantları, kız çocuklarının cıvıl cıvıl ve renkli kişiliğini yansıtmak için birebir. Canlı renklerdeki saç tokaları ile bebeğinizin kombinlerini renklendirebilirsiniz.

bebek dükkanım- kıvır kıvır saç lastiği-vitringez bebek dükkanım- kıvır kıvır saç tokası-vitringez bebek dükkanım-dalmaçyalı saç bandı-vitringez bebek dükkanım-saç lastiği-vitringez

Şapka ve Kulaklık

Şapka ve kulaklıklar, tüm yıl boyunca bebeklerin koruyucusu ve anne babaların kurtarıcısı oluyor. Yazlık ya da kışlık alternatiflerle sunulan bu aksesuarlar kalite ve rahatlığı ile minikleri süslüyor.

bebek dükkanım- erkek bebek şapka-vitringez bebek dükkanım- fırfırlı şapka-vitringez bebek dükkanım- kız çocuk pullu şapka-vitringez bebek dükkanım- peluş kulaklık-vitringez

Battaniye ve Önlük

Battaniye ve önlükler, bebek alışverişlerinin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alıyor. Anneler için en kullanışlı parçalar arasında yer alan bebek battaniyesi ve bebek önlüğü modelleri, tasarımlarıyla da göz alıyor.

bebek dükkanım- bebek battaniyesi-vitringez bebek dükkanım- bebek önlük-vitringez

Bebeğiniz için hazırladığınız dünyayı renklendirmek için, bebek alışverişi listenizi hazırlarken, Bebek Dükkanım’da yer alan aksesuarlara göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK