Bebekli Yılbaşı Eğlencesinin Olmazsa Olmazları

Bebekli Yılbaşı Eğlencesinin Olmazsa Olmazları

Yeni bebek sahibi olan çiftler için sosyal yaşama uyum sağlamak bir süreç olarak değerlendirilebilir. Bu süreç içerisinde, ailenin yeni ferdi olan bebek ile ilgilenme, ihtiyaçlarını karşılama ve yoğun bir koşuşturma dönemi yaşanıyor. Zamanla bebekli hayata ve değişen önceliklerine alışan aileler, daha kolay ve hızlı bir şekilde sosyal yaşama geri dönüyorlar.

Eğlenceye ve sosyalleşmeye zaman ayırmak isteyen aileler, planlı hareket ederek ve bebeğin ihtiyaç listesini oluşturarak eğlenceye hazırlık yapabilirler. Yedek kıyafet, bebek bezi, ıslak mendil, burun aspiratörü, oyuncak ve kitap gibi pek çok ürün bebekli yılbaşı gecesinin olmazsa olmazları, hayat kurtaran parçaları olarak sıralanabilir. İster evde, ister tatilde, ister eğlence mekanında ihtiyacınız olabilecek tüm parçaları sizler için derledik.

Hassas Miniklere Özel Bebek Bakımı

Bebekli eğlence konusunun en kilit parçası olarak belirtebileceğimiz bebek çantaları, tüm gerekli malzemeleri bir arada tutarak ailelere pratik kullanım avantajı sağlıyor. Bebek bezi, temizlemek için ıslak mendil, bebeğinizin rahat nefes alabilmesini sağlayan burun aspiratörü, rahatlatıcı etki sağlayan losyon ve masaj yağları bebek bakım malzemelerinin olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda bulunuyor.

krem chicco-set prima
losyon Islak-mendil Aspiratör

Yılbaşı Konseptine Uygun Bebek Giyim Seçenekleri

Bebek sahibi olan hemen hemen her aile, dışarıya çıkarken olması muhtemel aksiliklere karşı önlem olarak yanına mutlaka yedek kıyafet alıyor. Özellikle de konu yılbaşı eğlencesi ise, ailenin minik ferdinin bu eğlenceye, konsepte uygun kıyafetler ile dahil olması son derece sevimli olabilir. Kız ve erkek bebekler için tasarlanan tütü takımlardan, zıbınlara, ayakkabılardan, atkı ve bere takımlarına kadar  yılbaşı konsepti ile uyumlu seçenekler bulabilirsiniz.

polar body patik zıbın


Eğlendirirken Geliştiren Oyuncaklar

Rengarenk ve cıvıl cıvıl tasarımları ile çocukları büyüleyen oyuncaklar, onları sakinleştirmenin ve oyalanmalarını sağlamanın bir yolu olarak gösterilebilir. Eğlenceli melodilere sahip oyuncaklar bebeklerin görsel, duyusal ve taktiksel duyularının gelişmesini sağlıyor. Farklı desenlerin bulunduğu ışıklı ve hareketli oyuncaklar, bebeğin renk, ses ve nesnelere olan duyarlılığını arttırarak onları tanımasına yardımcı oluyor.

bay-kuş kelebek bilek-çıngırak yaramaz-toplar


Okul Öncesi Eğitici Kitaplar

Okul öncesi dönem için sesli kitaplar satın alarak, çocuğunuzun sesler ve resimler arasında mantıklı bağlantılar kurmasını, konuşma yeteneğini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, okul öncesi çocukların eğitimine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilen ‘Unnadó ile 1 Eve 1 AÇEV’e’ sosyal sorumluluk projesine destek olarak satın aldığınız kitap ya da oyuncaklardan her ikisinden birinin AÇEV aracılığıyla elverişsiz koşullarda yaşayan bir çocuğa ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

540-02_1_zoom gezi obur

 

akvaryum

 

Bebekli yılbaşı eğlence için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere ve daha fazlasına ulaşmak için Vitringez Çocuk Kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK