Aşık Olunası Üst Giyim Modelleri

Aşık Olunası Üst Giyim Modelleri

Ben her bahar üst giyim modellerine aşık olurum

Sanat dünyasının minik serçesi Sezen Aksu, tango ritmli muhteşem bir parçasında; “Ben her bahar aşık olurum” der. Bende de bahar oldu mu aşk, ruhumu başka türlü ele geçiriyor ve kendimi alışverişte buluyorum. Özellikle, baharı yansıtan renkler, cıvıl cıvıl tasarımlar, beni kolaylıkla etkisi altına alabiliyor. Ben de pek direnç göstermiyorum gerçi. Baharın canlılığını ve tazeliğini, birbirinden şık tasarımlarla açıkça ortaya çıkaran üst giyim modelleri, her sezon sanki daha cazip ve göz alıcı. Bana da bütün reyonları çılgınca dolaşmak kalıyor tabi. Maviler, morlar, pembeler ve elbette beyazlar arasında kendimi kaybediyorum. Görünen o ki ben her bahar olduğu gibi bu bahar da üst giyim modellerine aşık oluyorum.

Bu modellerin çoğu, benim açımdan birer sanat eseri olduğu kadar pratik de. Klasik ceket ve pantolon kombinlerinde de kullanılabiliyor olmaları, benim gibi klasik ofis kombinleri için alternatif arayanlar için genişçe bir alan tanıyor. Ben de çeşit çeşit, pek çok ofis kombininde bu üst giyim modellerini kullanıyorum. Acayip rahat olduklarını söylememe gerek yok herhalde.

Bir gün aniden şirkete çağırılan Gizem’in hayatını kurtaran üst giyim modelleri;

Normalde haftasonları çalışmıyoruz. Böyle tuhaf, alışılmadık bir durum olması gerekiyor. İşte o durum, geçen cumartesi öğleden sonra meydana geldi. Üzerimde spor bir atlet, günlük bir pantolon, kocaman, rahat bir hırka, alelade bir at kuyruğu da yapmışım, kuzenimle bir cafede oturuyoruz. Telefonum çaldı. Normalde iş telefonlarını haftasonu açmam ama işte, açacağım tuttu. Ani bir gelişmeyle ofise çağırılıyorduk. Ve sanırım bu telefonu bir tek ben açmıştım!

Ben her bahar üst giyim modellerine aşık olurum
Etnik Desenli Atlet
Ben her bahar üst giyim modellerine aşık olurum
Simli Atlet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evden oldukça uzaktaydım. Üzerimi değiştirecek vakti geçtim, ofise söylenen sürede yetişemezdim bile. Derhal karşımda şaşkın bakışlarıyla beni izleyen kuzenim Ayla’nın klasik ceketini kaptım. Ona benim hırkayı bıraktım ve uçarak şirkete gittim.

Patron beni gördüğüne herhalde ilk defa bu kadar çok sevinmişti. Derhal toplantıya girdik. Notlar alındı; e-postalar atıldı. Birkaç konuk ağırlandı tabi bu arada. Yeni başlayacak bazı projelerin ön görüşmeleri yapılmış oldu. El sıkışıldı ve kapanış. Ben bu süreç nasıl atlatıldı anlayamazken, patronum minnettarlığını belirterek, “Gizem Hanım, neyse ki haftasonları da kıyafet yönetmeliğimizden ve şıklığınızdan ödün vermiyorsunuz. Böyle özenli geldiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi. “Aman efendim, atleti neyle kombinleseniz oluyor vallahi, çok şık değil mi” demedim tabi. Nazikçe gülümsedim. Yoksa, anlatacak çok şey vardı ya neyse.

Biraz body, biraz bluz: İşte bütün mesele bu

Bu ani toplantıyı başımdan savuşturduktan sonra, baktım ki kuzene ayıp oldu, onu tekrar buluşmak için aradım. Şöyle çıkar bir şeyler yeriz, vitrinlere bakarız dedim. gayet hanım hanım oturduk. Ancak, vitrinleri dolaşırken benim içimden body ve bluzlara susamış bir canavar çıktı. Bütün body ve bluz modellerini, biri elimden çekip alacakmış gibi reyonlardan toparlarken, eminim bir vampirden hallice görüntüler sergiliyordum. Gerçek yüzümü gören kuzenim, artık teyzemlere neler anlatmıştır, kim bilir.

Ben her bahar üst giyim modellerine aşık olurum
Dantel Detaylı Body
Ben her bahar üst giyim modellerine aşık olurum
Baskılı Body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ama, neler aldım bir görseniz… Puantiyeliler, asmiterik kesimler, baskılı, dantel detaylı ve daha neler neler… Hepsini birden giyip gezmek istiyorum şu an, o derece. Benim yaratığa dönüşmüş halime kıs kıs güldüyseniz, yeni sezonun atlet, bluz ve body modellerine göz atarken bana hak vereceksiniz. Zaten bütün kadınların o masum görüntüsünün altında, birer fantastik kahraman yatmıyor mu?

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK