Ben Neden Portföy Çanta Kullanamıyorum?

Ben Neden Portföy Çanta Kullanamıyorum?

BEN NEDEN PORTFÖY ÇANTA KULLANAMIYORUM?

Bugün bir türlü kendime adapte edemediğim bir çanta tarzından bahsetmek istiyorum . Sizde de böyle bir sorun var mı bilmiyorum ama ben günlük hayatta portföy çanta kullanamıyorum!

Normalde portföy çanta gece kıyafetleriyle yanımızda bir şey taşımadığımız zamanlarda elimiz boş kalmasın, efendim kombinimiz tam olsun diye kullandığımız minik bir aksesuardı. Ama sonra ne olduysa oldu herkes her yerde her saatte bir güzel portföy çanta kullanır oldu. Hayır bakıyorum bir şey diyeyim diye düşünüyorum ama çok da güzel oluyor. Arkadaş toplantılarında, iş hayatında, akşam kahvesine giderken herkesin elinde renk renk, desen desen portföy çantalar clutch’lar…

Portföy çanta bana değil ama size çok yakışıyor

Ben kullanmıyorum demek bu çantaların şık bir aksesuar olmadığı anlamına gelmiyor. Gündüz dışarı çıkarken kullanabileceğiniz daha büyük boyuttaki portföy çantalar, kombininizi sihirli değnek değmiş gibi bir anda şık hale getirebiliyor. Hele bir de rengi ve deseni kıyafetinize tam uyduysa sizi her gören kadın bir kez daha portföy çantanın şık bir akseuar olduğuna inanacaktır.

BEN NEDEN PORTFÖY ÇANTA KULLANAMIYORUM?
Taba portföy çanta
BEN NEDEN PORTFÖY ÇANTA KULLANAMIYORUM?
Desenli portföy çanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portföy çantalar çok moda

Gece kıyafetleriyle büyük omuz çantalarımızı  kullanamadığımız için portföy çantalar bu konuda en büyük kurtarıcımız. Ama artık kullanım alanı inanılmaz genişleyen bu çantaları her zaman yerde görmemiz mümkün. Çünkü çok moda!

Birçok mağazada bulabilirsiniz

Küçük çanta ve büyük cüzdan arasında bir yerde olan bu aksesuarların bu kadar popüler olması, onları her yerde bulabilmemizi kolaylaştırıyor. O kadar övdüm ki şimdi kredi kartımı elime alıp 1 yıllık portföy stoğu yapacağım sanırım…

BEN NEDEN PORTFÖY ÇANTA KULLANAMIYORUM?
Butik concept
çizgili portföy çanta
çizgili portföy çanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir gün ben de portföy çanta kullanacağım!

Çok istiyorum benim de portföylerim olsun, her gün farklı farklı kullanayım, ama olacak. En azından birkaç gün deneyip kullanmaya alışacağım. Sonra da bu küçük şaheserlere alışıp büyük çantalarımı rafa kaldırırım belki kim bilir?

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK