Ben Yalnız Değilim, Mesaj Atmayanım Çok

Ben Yalnız Değilim, Mesaj Atmayanım Çok

BEN YALNIZ DEĞİLİM, SADECE MESAJ ATMAYANIM ÇOK

Bir haftadır çok yoğundum. Projeler, toplantılar derken başımı kaşıyacak vaktim yoktu. Neyse ki her şey geride kaldı.

Bu haftanın sıkıntısını üzerimizden atmak için dışarı çıkıp eğlenelim diyorum, birçok kız arkadaşım utanmadan sevgilisiyle vakit geçireceğini söylüyor. “Sevgilinizle gelemiyor musunuz yani?” Bütün gün yan yana durup ne yapıyorsunuz çok merak ediyorum…

Neden alışveriş yapıyorum?

Hayır. Ben yalnız değilim, sadece mesaj atmayanım çok. İşte bunlar sonra hep alışveriş olarak geri dönüyor bana. Sonra “Gizem neden bu kadar çok alışveriş yapıyorsun?” Yaparım tabii. Oh, iyi ki de yapıyorum.

Mesela şimdi en yakın arkadaşlarımı aradım ve onlar da beni kibarca reddetti ya, yine canım sıkıldı. Dışarı çıkasım yoksa bile internetten alışveriş yapıyorum. Az zamanda çok kıyafet alıyorum.

Yeni aldığım ayakkabıları ve çantaları sizinle de paylaşmak istiyorum. Şunların renklerine, desenlerine bir bakar mısınız? Topuklu ayakkabıdan, babete; el çantasından, omuz çantasına kadar her şey var …

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

BEN YALNIZ DEĞİLİM, SADECE MESAJ ATMAYANIM ÇOK 5360b6b59d992-tileBEN YALNIZ DEĞİLİM, SADECE MESAJ ATMAYANIM ÇOK5374d88cac2de-tile

 

Akşam olunca telefonum çalmaya başlıyor. Yok işte “Mertcan’ın işi vardı canım yaa, o şimdi gitti. Ben de seni arayayım dedim.” diyorlar bir de hiç utanmadan. Ben de aynı şekilde fırsat bu fırsat tekliflerini kabul ediyorum ve yeni aldığım kıyafetleri giyip kuğu gibi süzülüyorum buluşmaya giderken. Hemen “nereden sipariş verdin” diye soruyorlar. Söyler miyim? Sen beni arama sorma, ondan sonra ikiz gibi aynı şeyleri giyinip çarşıda gez dolaş. Oldu canım!

İş yerindekileri çekiştirirken, tam sohbetin en koyu yerinde “Benim kalkmam gerekiyor, bir arkadaşıma söz verdim” dedim. Sonrası malum… Biraz daha alışveriş yaptım.

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK