Anneler Günü için Hediye Alternatifleri

Anneler Günü için Hediye Alternatifleri

Mayıs ayını diğer aylardan farklı ve özel kılan en önemli özellik; ne çiçeklerin açtığı bir bahar ayı olması, ne de sıcak yaz günlerinin habercisi. Bu ayın en anlamlı özelliği, ikinci haftasının pazar gününün Anneler Günü olarak kutlanıyor olması. Yılda sadece bir kez kutlanan ve yalnızca annelere adanmış olan bu özel günü biz de VitrinGez ailesi olarak en içten dileklerimizle kutluyoruz.

“Acaba anneme ne alsam” diye telaşlanan ve burnunun ucundaki birçok seçeneği göremeyen okurlarımıza birbirinden güzel hediye fikirleri ile karşınızdayız. İnanıyoruz ki bu yazımızı okuduktan sonra artık annenize ne hediye alabileceğinizi kesinleştirmiş olacaksınız.

Hediye seçeneklerine geçmeden önce bugünü sadece bir güne sığdırmayanları tebrik ediyor ve kutlamaya erken başlayanlara küçük sürprizlerimizi iftiharla sunuyoruz.

Anneler Günü için hediye seçenekleri

İlk hediyemiz kullanışlı, hem şık hem de spor çanta. Annemiz de her kadın gibi el çantası ya da omuz çantasına da asla hayır demeyecektir. İster günlük isterse özel günlerde kullanması dileğiyle…

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

  

Anneler Günü için hediye seçeneklerimizden ikincisi ise annelerimizin sıklıkla tercih ettiği bir giysi: hırka. Hem şıklığı hem rengiyle annenizin gönlünü fethetmeye hazır olun.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 

Bir diğer hediyemiz ise şıklığından vazgeçmeyen zarif annelere özel bir parfüm. Hiçbir kokunun annenizden daha güzel koktuğunu söylemiyoruz ama annenizin yaza hoş bir kokuyla merhaba demesine de engel olamayız, öyle değil mi?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 

 

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

Son olarak Anneler Günü için hediye alternatifi olarak annelerin en çok ihtiyacı olan kullanışlı ve şık bir ayakkabıyı sizlerle paylaşıyoruz. Yaz mevsimine hızlı bir giriş yaptığımız bu günlerde hem hava alabilen hem de dolgu topuk olması ile rahat yürümelerini sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK