Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak

Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak 4 farklı mağazada 469 ürün bulundu.
Marka
 • (19)
 • (23)
 • (64)
 • (32)
 • (51)
 • (42)
 • (25)
 • (19)
 • (26)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Fun Fun Baby
Sevimli Tavşan 84,90 TL
Oioi
OiOi Annenin Eli Diş Kaşıyıcı ( Turuncu ) 20,99 TL
Baby Clementoni Koala/Maymun 2'Si 1 Arada Çıngırak (3Ay+) 19,99 TL
Tiny Love
Tiny Love Puset Oyuncağı Zürafacık 36,99 TL
Lamaze
Deniz Kızı Marina 29,00 TL
Oioi
OiOi Annenin Eli Diş Kaşıyıcı ( Yeşil ) 20,99 TL
Lamaze
Danscı Su Aygırı Lulu 39,00 TL
Lamaze
LC27074 Tut & Kavra Çiçek Çıngırak 19,00 TL
Pebble
Organıc Çıngıraklı Top 29,90 TL
Lamaze
LC27082 Minik Kokarca Çıngırak 19,00 TL
Lamaze
LC27052 Perikızı Kerry 32,90 TL
Bondigo
Minik Tavşan Hediye Seti 29,99 TL
Oioi
OiOi Annenin Eli Diş Kaşıyıcı ( Kırmızı ) 20,99 TL
Munchkin
Munchkin Dişlik 29,99 TL
Lamaze
Kaptan Calamari 59,00 TL
Lamaze
Atlı Şövalye 39,00 TL
Lamaze
LC27013 Tavuskuşu Jacque 49,00 TL
Lamaze
Fil Eddie 39,00 TL
B Kid's
B Kid'S Fold N Play 24,90 TL
Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak (3Ay+) 19,99 TL
Oioi
OiOi Annenin Eli Diş Kaşıyıcı ( Pembe ) 20,99 TL
Sophie
Sophie La Girafe Zürafa Sophie Diş Kaşıyıcı 99,99 TL
Lamaze
LC27029 Pervane Böceği 39,00 TL
Lamaze
LC27083 Sallanan Salyangoz Çıngırak 22,90 TL
Lamaze
Maymun Morgan 39,00 TL
Lamaze
LC27023 Sesli Köpek 39,00 TL
Lamaze
LC27089 Robot Rusty 39,00 TL
Fisher Price
Fisher Price Mini Çiftlik Dişlik 24,99 TL
Kanz
Kanz Tef Çıngırak 16,44 TL
Dr. Brown's
Dr.Brown's Üzüm Dişlik 20,40 TL
Chicco
Chicco İlk Otomobilim Çıngırak 24,80 TL
Baby Fehn
Baby Fehn Çıngırak 45,01 TL
Bondigo
Bondigo Ormandaki Müzisyen Arkadaşım - Kuzu 49,90 TL
Nuby
Nuby Funkeys Masaj Kabarcıklı Diş Kaşıyıcı 19,90 TL
Kanz
Kanz Elma Dişlik 16,44 TL
Fisher Price
Fisher Price Renkli Dostlar (Yeni) 28,85 TL
Fisher Price
Fisher Price Zürafa Çıngırak 16,00 TL
Kanz
Kanz Kelebek Çıngırak 18,63 TL
Kanz
Kanz Kelebek Dişlik Ve Çıngırak 12,90 TL
Kanz
Kanz Papatya Dişlik Ve Çıngırak 15,00 TL
Prego
Prego Toys 0078 Bisküvi Dişlik 8,90 TL
Chicco
Chicco Baby Senses Line Kolay Kavranan Çıngırak / Fil - Desenli 12,90 TL
Sophie La Girafe Hediye Çantası 154,00 TL
Clementoni
Disney Baby Mickey Akıllı Telefon Çıngırak 23,90 TL
Clementoni
Disney Baby Minnie Çiçek Çıngırak 23,90 TL
Tiny Love
Tiny Love Tavşancık Çıngırak 34,50 TL
Bondigo
Bondigo Ormandaki Çıngıraklı Arkadaşlar - Eşek 22,00 TL
Bebedor
Bebedor İlk Duygularım Çıngırak 10,90 TL
Bondigo
Bondigo Pati Diş Kaşıyıcı Pembe 19,90 TL
Bright Stars
Bright Starts Oyun Halısı Müzikli Charming Chirps 149,90 TL
KS Games
K`S Kids Küçük Kaplumbağa Çıngırak 21,90 TL
Baby Fehn
Baby Fehn Çıngıraklı Çorap Fil Ve Zürafa 35,00 TL
Baby Fehn
Baby Fehn Çıngıraklı Çorap Teddy 35,00 TL
Bright Stars
Bright Starts Rattle A Round Çıngırak 19,89 TL
Alex Toys
Alex Loopy Loo &Diş Kaşıyıcı 56,00 TL
Chicco
Chicco Kiraz Şekilli Diş Kaşıyıcı 17,60 TL
Playgro
Playgro Sulu Dişlik Arı (2'li paket) 13,90 TL
Chicco
Chicco Baby Senses Line Diş Eti Masajı Yapan Diş Kaşıyıcı / Yengeç - Yengeç 19,90 TL
Diştem Diş Kaşıyıcı Silikon Parmaklık Ve Jel - Renkli 13,85 TL
Bright Stars
Bright Starts 52071 Squirrelin' Around 16,90 TL

Bebekler İçin Dişlik / Çıngırak Seçimi ve Dişlik / Çıngırak Modelleri

Dişlikler ve çıngıraklar, bebeğiniz için doğumdan itibaren kullanabileceğiniz oyuncaklardır. Dişlikler, yumuşak yapıları, soğutuculu model seçenekleri ile özellikle diş çıkarma döneminde olan bebeklerin diş etlerini rahatlatmak için tasarlanan özel ürünlerdir. Çıngıraklar ise bebeğinizin seslere tepki vermesi ve kendi kendine oyalanabilmesi için tercih edebileceğiniz en eğlenceli oyuncak seçenekleri arasında yer alır. Tüm bunlarla birlikte dişlik ve çıngıraklar bebeğinizin el göz koordinasyonunu, işitme yetisini test etmek için de kullanabileceğiniz faydalı ürünlerdir.

Dilerseniz bebeğiniz için alabileceğiniz dişlik ve çıngırak modellerine göz atmadan önce bu ürünler hakkında biraz bilgi sahibi olalım.

Dişlik

Bebeklerin diş çıkarma süreci, ağrılı, sancılı ve kimi zaman da ateşli bir dönemdir. Bebeğinizin genellikle huzursuz hissettiği bu dönemde anne babalarının bebeklerinin yanlarında olması ve dişleri rahatlatacak ilaç, masaj ve ürünlerden destek alınması, sürecin daha hafif ve kolay bir şekilde atlatılmasına yardımcı olacaktır. Dişlik ya da diğer adıyla diş kaşıyıcılar ise, bu dönemde kullanmanızın tavsiye edildiği ürünlerdir. Bebeğinizin eline aldığı her cismi ağzına götürmek ve dişlerini rahatlatmak istediği bu dönemde diş kaşıyıcılar hem sizin hem de bebeğinizin konforunu arttırmak için birebirdir.

Dilerseniz bebekler için dişliklerin özelliklerine ve diş kaşıyıcı seçerken dikkat edilmesi gerekenlere birlikte göz atalım:

 • Dişlikler, diş çıkarma sürecinde olan bebeklerin kaşıntısını azaltmak için kullanılabilecek ürünlerdir. Diş kaşıyıcı olarak da bilinen dişlikler, plastik, silikon, kauçuk gibi materyallerden üretilmekle birlikte; tasarımlarında sağlığa zararlı boyaların ve kimyasalların yer almaması oldukça önemlidir.
 • Dişlik ya da diş kaşıyıcılar, çocuklarınızın diş kaşına sürecinde rahatlamalarını sağlamak için tasarlanmış olmakla birlikte, ellerini kullanma yetilerini de geliştirir. Bebeğinizin öncelikle kavrayarak sonra ağzına götürdüğü dişlikler, tutma ve kavrama becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur.
 • 0 – 6 aylık süreçte eline aldığı her nesneyi devamlı ağzına götüren bebekler için dişlikler hijyenik bir seçenektir. Kolay temizlenebilen ve bebeğinizin dişlerini rahatsız etmeyecek materyallerden üretilen dişlikler, el göz koordinasyonunun da gelişmesine yardımcı olur.
 • Dişliklerin hijyenik, bebeğinizin diş etlerini rahatsız ve tahriş etmeyecek, diş gelişimini önlemeyecek yumuşaklıkta olması, BPA içermemesi, dişlik seçiminde dikkat edilmesi gereken kriterlerin başında gelir.
 • Yüzeyi kabartılı ve ince tutma halkası olan diş kaşıyıcılar bebeğinizin kavramasını kolaylaştıracaktır. Üzerinde çıkabilecek ya da kopabilecek ekstra küçük parçaları olan dişlikler ise tavsiye edilmemektedir. Seçtiğiniz dişliğin ısırmaya ve oynamaya dayanıklı ürünler olmasına özen gösterin.
 • Soğutucu halkaya sahip dişlikler buzdolabında soğutulduğu takdirde bebeğinizin damağının da rahatlamasına yardımcı olmaktadır.
 • Seçtiğiniz dişliğin bebeğinizin ilgisini çekmesi adına renkli, desenli ve çıkıntılı dişlikler modellerine yönelebilirsiniz.
 • Bebeğiniz için satın aldığınız tüm ürünlerde olduğu gibi diş kaşıyıcı seçiminde de bildiğiniz ve güvendiğiniz markaların ürünlerine yönelmenizde fayda vardır.
 • Eğer mümkünse tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi diş kaşıyıcılarda da organik seçeneklere yönelebilirsiniz.

Çıngırak

Çıngıraklar, özellikle bebeğinizin kavrama, sallama ve izleme yetisinin artması için doğumdan itibaren kullanılabilecek ürünlerdir. Tasarımları itibariyle sallandığında ses çıkaran çıngıraklar, bebeğinizin işitme ve seslere tepki vermesi açısından da önemli olmakla birlikte bebeğinizin el, kulak ve göz denetimi için de oldukça kullanışlıdır. Genellikle 6 - 7 ay itibariyle ellerini daha etkin şekilde kullanabilen çocukların parmak ve kemik gelişimi açısından da çıngırakların kullanılması tavsiye edilir. Bebeğinizin rahatça kavrayıp tutabileceği bir çıngırak seçerek kavrama becerisinin de gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çıngıraklar pelüş, plastik, silikon ya da kauçuk tasarımlarla karşımıza çıkabilir. Çıngırak seçimi yaparken önemli olan bebeğinizin oynamaktan keyif alacağı, kulaklarını rahatsız etmeyecek bir ses seviyesine sahip bir ürün seçmenizde fayda var. Diğer yandan çıngırak seçerken bebeğinizin yaşını, kavrama yetisini göz önünde bulundurmayı ve ağzına götürdüğünde yutabileceği parçalar olmamasına özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Dişlik ve Çıngırak Fiyatları

Çocukların hem ağız ve diş gelişiminde, hem el göz koordinasyonunun gelişmesinde, hem de hareketlere ve seslere olan tepkilerini ölçmede kullanabileceğiniz dişlik ve çıngıraklar; birer oyuncak olmanın yanı sıra çocuk beslenme kategorisinde de kendilerine yer buluyor. Çocuk dişlik ve çıngırak fiyatları ise dişlik ya da çıngırağın markasına, materyaline, kullanım özelliklerine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösteriyor. Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde fiyatları 3 TL’den başlayarak 139 TL’ye kadar uzanan kauçuk dişlik, silikon dişlik, organik dişlik, sesli çıngırak, sulu dişlik, pelüş çıngırak gibi pek çok dişlik ve çıngırak modelini bulabilirsiniz.

3 TL’den başlayan fiyatlarla dişlik ve çıngırakları incelemek ve kolayca satın almak için tıklayın.

Çıngırakların özellikleri, materyalleri ve tasarımları markadan markaya göre değişiyor. Çıngırak ya da dişlik seçerken çocuğunuzun oynamaktan keyif alacağı, ağız ve diş yapısına uygun, gelişimini engellemeyecek ve rahatsız etmeyecek ürünlere yönelmenizde fayda var. Sonrasında Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde yer alan Fisher Price, Bright Stars, Bondigo, Playgro, Baby Fehn, Bebedor, PregoTiny Love, Biba, Kanz, LamazeNubyWee, Franck & FischerDr. Brown's, ClementoniNukMamas & Papas, Birlik OyuncakNookumsNeavita, Todizoo, BambinoMamajooiCute, Alex Toys, Fun Fun Baby, B Kid's, Nattou, Oops, Munchkin, Pebble ve Chicco dişlik ve çıngırak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz markanın ürünlerini görüntülemek için sayfamızın sol tarafında yer alan marka listesi arasından çıngırak ve dişlik modellerini filtreleyebilirsiniz.

Çıngırak ve dişlik satın alırken size özel fırsatlardan yararlanabilmek için Kuponlar sayfamızda yer alan Vitringez indirim kuponlarını alışverişlerinizde kullanmayı ihmal etmeyin. İndirim fırsatı ile sunulan tüm indirimli dişlik ve çıngırak modellerini görüntülemek içinse sayfanın sağ üst kısmında yer alan İndirimli Satış kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler…