Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak

Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak 4 farklı mağazada 458 ürün bulundu.
Marka
 • (19)
 • (18)
 • (83)
 • (20)
 • (34)
 • (52)
 • (35)
 • (18)
 • (24)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Bondigo
Çıngıraklı Çan - İnek 29,99 TL
Lamaze
LC27029 Pervane Böceği 39,00 TL
Wee Baby Sulu Diş Halkası / Çiçek - Çiçekli 6,60 TL
Bondigo
Çıngıraklı Çan - Köpek 29,99 TL
Bondigo
Bondigo Ormandaki Müzisyen Arkadaşım - Eşek 49,98 TL
Kanz
Kanz Ahtapot Çıngırak 18,63 TL
Fisher Price
Fisher Price Minik Hayvancık Oyuncaklar 17,99 TL
Bondigo
Bondigo Müzikli Maymun Çıngırak 15,89 TL
Lamaze
Lamaze Tıkırtılı Yengeç Çıngırağı 34,99 TL
Birlik Oyuncak
Birlik Oyuncak Kartelada Jel Halka Dişlik - Renkli 7,50 TL
Kanz
Kanz Meyve Dişlik 12,99 TL
Bondigo
Bondigo Yol Arkadaşım Eşek 34,99 TL
Mamajoo
%0 BPA Silikon Dişlik 9,00 TL
Bebedor
Bebedor Çıngırak Sesleri (Marakas) - Sarı 9,74 TL
Dr. Brown's
Dr. Browns Coolees Karpuz Dişlik 15,90 TL
Tiny Love
Tiny Love Puset Oyuncağı Zürafacık 34,99 TL
Lamaze
Danscı Su Aygırı Lulu 39,00 TL
Bondigo
Bondigo Uğur Böcekli Sulu Diş Kaşıyıcı (12x9x2cm) 10,90 TL
Wee
Wee Baby Sulu Diş Halkası (Askılı) 5,90 TL
Todizoo
Todizoo Müzikli Arı Çıngırak 33,45 TL
Bebedor
Bebedor Kutulu İlk Dişliğim 12,95 TL
Lamaze
Fil Eddie 39,00 TL
Biba
Biba Diş Kaşıyıcılı Aktivite Oyuncağım Sussie 59,96 TL
Bondigo
Bondigo Halka Çıngıraklı Arkadaşlar Eşek 24,99 TL
Alex Toys
Alex Ahşap Çıngırak & Kupkek 51,90 TL
Fisher Price
Fisher Price Eğlenceli Delüks Çıngıraklar (Asortili) - Renkli 19,92 TL
Playgro
Playgro Sevimli Fare Çıngırak 16,97 TL
Mamajoo
Mamajoo %0 Bpa Silikon Dişlik 10,90 TL
Fisher Price
Fisher Price Renkli Dostlar (Yeni) 28,85 TL
Chicco
Chicco Yıldız Silikon Diş Kaşıyıcı 17,90 TL
Chicco
Chicco Gökkuşağı Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak 14,00 TL
Fisher Price
Fisher Price Timsah Dişlik 9,90 TL
Playgro
Playgro Karpuz Sulu Dişlik 9,29 TL
Bright Stars
Bright Stars Chewbee Rattle Dişlik 19,87 TL
Lamaze
LC27052 Perikızı Kerry 32,90 TL
Bondigo
Bondigo ZigZag Çıngırak 19,99 TL
Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak (3Ay+) 19,99 TL
Fisher Price
FP Fil Çıngırak 12,99 TL
Kanz
Kanz Telefon Çıngırak 9,99 TL
Fun Fun Baby
Sevimli Tavşan 84,90 TL
Alex Toys
Alex Lezzetli Diş Kaşıyıcım 41,89 TL
Tiny Love
Tiny Love Hışırdayan Tavşan 29,90 TL
Bondigo
İlk Radyom - Hem Türkçe Hem de İngilizce Konuşuyor 44,99 TL
Chicco
Chicco Kurbağa Diş Kaşıyıcı Çıngırak 24,90 TL
Chicco
Chicco Baby Senses Line Müzikli Çıngırak - Aslan 26,90 TL
Playgro
Playgro Sevimli Aslan Çıngırak 16,89 TL
Clementoni
Clementoni Baby Clementoni Renkli Anahtarlar (3Ay+) 16,50 TL
Clementoni
Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak 17,90 TL
Bondigo
Bondigo Çek Bırak İnek 39,99 TL
Playgro
Playgro 3'lü Dişlik 24,90 TL
Sophie La Girafe Gnon Diş Kaşıyıcı 84,00 TL
Biba
Biba Titreşimli Çıngıraklı Seyahat Arkadaşım Zürafa 39,95 TL
Baby Fehn
Baby Fehn Yumuşak Halka Çıngırak Kuzu 32,00 TL
Biba
Biba Çıngıraklı Lüx Seyahat Arkadaşım Kedi 39,95 TL
KS Games
K`S Kids Küçük Kaplumbağa Çıngırak 21,90 TL
Prego
Prego Toys Sık Bırak Çıngıraklı Maymun 20,00 TL
Bondigo
Bondigo Yol Arkadaşım İnek 34,99 TL
Birlik Oyuncak
Birlik Oyuncak Askili Biberon Jel Dislik - Renkli 6,99 TL
Bondigo
Müzikli Sevimli Fil Diş Kaşıyıcı 24,99 TL
Prego
Prego Toys Titreşimli Dişlik Çıngıraklı Maymun 33,90 TL

Bebekler İçin Dişlik / Çıngırak Seçimi ve Dişlik / Çıngırak Modelleri

Dişlikler ve çıngıraklar, bebeğiniz için doğumdan itibaren kullanabileceğiniz oyuncaklardır. Dişlikler, yumuşak yapıları, soğutuculu model seçenekleri ile özellikle diş çıkarma döneminde olan bebeklerin diş etlerini rahatlatmak için tasarlanan özel ürünlerdir. Çıngıraklar ise bebeğinizin seslere tepki vermesi ve kendi kendine oyalanabilmesi için tercih edebileceğiniz en eğlenceli oyuncak seçenekleri arasında yer alır. Tüm bunlarla birlikte dişlik ve çıngıraklar bebeğinizin el göz koordinasyonunu, işitme yetisini test etmek için de kullanabileceğiniz faydalı ürünlerdir.

Dilerseniz bebeğiniz için alabileceğiniz dişlik ve çıngırak modellerine göz atmadan önce bu ürünler hakkında biraz bilgi sahibi olalım.

Dişlik

Bebeklerin diş çıkarma süreci, ağrılı, sancılı ve kimi zaman da ateşli bir dönemdir. Bebeğinizin genellikle huzursuz hissettiği bu dönemde anne babalarının bebeklerinin yanlarında olması ve dişleri rahatlatacak ilaç, masaj ve ürünlerden destek alınması, sürecin daha hafif ve kolay bir şekilde atlatılmasına yardımcı olacaktır. Dişlik ya da diğer adıyla diş kaşıyıcılar ise, bu dönemde kullanmanızın tavsiye edildiği ürünlerdir. Bebeğinizin eline aldığı her cismi ağzına götürmek ve dişlerini rahatlatmak istediği bu dönemde diş kaşıyıcılar hem sizin hem de bebeğinizin konforunu arttırmak için birebirdir.

Dilerseniz bebekler için dişliklerin özelliklerine ve diş kaşıyıcı seçerken dikkat edilmesi gerekenlere birlikte göz atalım:

 • Dişlikler, diş çıkarma sürecinde olan bebeklerin kaşıntısını azaltmak için kullanılabilecek ürünlerdir. Diş kaşıyıcı olarak da bilinen dişlikler, plastik, silikon, kauçuk gibi materyallerden üretilmekle birlikte; tasarımlarında sağlığa zararlı boyaların ve kimyasalların yer almaması oldukça önemlidir.
 • Dişlik ya da diş kaşıyıcılar, çocuklarınızın diş kaşına sürecinde rahatlamalarını sağlamak için tasarlanmış olmakla birlikte, ellerini kullanma yetilerini de geliştirir. Bebeğinizin öncelikle kavrayarak sonra ağzına götürdüğü dişlikler, tutma ve kavrama becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur.
 • 0 – 6 aylık süreçte eline aldığı her nesneyi devamlı ağzına götüren bebekler için dişlikler hijyenik bir seçenektir. Kolay temizlenebilen ve bebeğinizin dişlerini rahatsız etmeyecek materyallerden üretilen dişlikler, el göz koordinasyonunun da gelişmesine yardımcı olur.
 • Dişliklerin hijyenik, bebeğinizin diş etlerini rahatsız ve tahriş etmeyecek, diş gelişimini önlemeyecek yumuşaklıkta olması, BPA içermemesi, dişlik seçiminde dikkat edilmesi gereken kriterlerin başında gelir.
 • Yüzeyi kabartılı ve ince tutma halkası olan diş kaşıyıcılar bebeğinizin kavramasını kolaylaştıracaktır. Üzerinde çıkabilecek ya da kopabilecek ekstra küçük parçaları olan dişlikler ise tavsiye edilmemektedir. Seçtiğiniz dişliğin ısırmaya ve oynamaya dayanıklı ürünler olmasına özen gösterin.
 • Soğutucu halkaya sahip dişlikler buzdolabında soğutulduğu takdirde bebeğinizin damağının da rahatlamasına yardımcı olmaktadır.
 • Seçtiğiniz dişliğin bebeğinizin ilgisini çekmesi adına renkli, desenli ve çıkıntılı dişlikler modellerine yönelebilirsiniz.
 • Bebeğiniz için satın aldığınız tüm ürünlerde olduğu gibi diş kaşıyıcı seçiminde de bildiğiniz ve güvendiğiniz markaların ürünlerine yönelmenizde fayda vardır.
 • Eğer mümkünse tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi diş kaşıyıcılarda da organik seçeneklere yönelebilirsiniz.

Çıngırak

Çıngıraklar, özellikle bebeğinizin kavrama, sallama ve izleme yetisinin artması için doğumdan itibaren kullanılabilecek ürünlerdir. Tasarımları itibariyle sallandığında ses çıkaran çıngıraklar, bebeğinizin işitme ve seslere tepki vermesi açısından da önemli olmakla birlikte bebeğinizin el, kulak ve göz denetimi için de oldukça kullanışlıdır. Genellikle 6 - 7 ay itibariyle ellerini daha etkin şekilde kullanabilen çocukların parmak ve kemik gelişimi açısından da çıngırakların kullanılması tavsiye edilir. Bebeğinizin rahatça kavrayıp tutabileceği bir çıngırak seçerek kavrama becerisinin de gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çıngıraklar pelüş, plastik, silikon ya da kauçuk tasarımlarla karşımıza çıkabilir. Çıngırak seçimi yaparken önemli olan bebeğinizin oynamaktan keyif alacağı, kulaklarını rahatsız etmeyecek bir ses seviyesine sahip bir ürün seçmenizde fayda var. Diğer yandan çıngırak seçerken bebeğinizin yaşını, kavrama yetisini göz önünde bulundurmayı ve ağzına götürdüğünde yutabileceği parçalar olmamasına özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Dişlik ve Çıngırak Fiyatları

Çocukların hem ağız ve diş gelişiminde, hem el göz koordinasyonunun gelişmesinde, hem de hareketlere ve seslere olan tepkilerini ölçmede kullanabileceğiniz dişlik ve çıngıraklar; birer oyuncak olmanın yanı sıra çocuk beslenme kategorisinde de kendilerine yer buluyor. Çocuk dişlik ve çıngırak fiyatları ise dişlik ya da çıngırağın markasına, materyaline, kullanım özelliklerine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösteriyor. Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde fiyatları 3 TL’den başlayarak 139 TL’ye kadar uzanan kauçuk dişlik, silikon dişlik, organik dişlik, sesli çıngırak, sulu dişlik, pelüş çıngırak gibi pek çok dişlik ve çıngırak modelini bulabilirsiniz.

3 TL’den başlayan fiyatlarla dişlik ve çıngırakları incelemek ve kolayca satın almak için tıklayın.

Çıngırakların özellikleri, materyalleri ve tasarımları markadan markaya göre değişiyor. Çıngırak ya da dişlik seçerken çocuğunuzun oynamaktan keyif alacağı, ağız ve diş yapısına uygun, gelişimini engellemeyecek ve rahatsız etmeyecek ürünlere yönelmenizde fayda var. Sonrasında Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde yer alan Fisher Price, Bright Stars, Bondigo, Playgro, Baby Fehn, Bebedor, PregoTiny Love, Biba, Kanz, LamazeNubyWee, Franck & FischerDr. Brown's, ClementoniNukMamas & Papas, Birlik OyuncakNookumsNeavita, Todizoo, BambinoMamajooiCute, Alex Toys, Fun Fun Baby, B Kid's, Nattou, Oops, Munchkin, Pebble ve Chicco dişlik ve çıngırak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz markanın ürünlerini görüntülemek için sayfamızın sol tarafında yer alan marka listesi arasından çıngırak ve dişlik modellerini filtreleyebilirsiniz.

Çıngırak ve dişlik satın alırken size özel fırsatlardan yararlanabilmek için Kuponlar sayfamızda yer alan Vitringez indirim kuponlarını alışverişlerinizde kullanmayı ihmal etmeyin. İndirim fırsatı ile sunulan tüm indirimli dişlik ve çıngırak modellerini görüntülemek içinse sayfanın sağ üst kısmında yer alan İndirimli Satış kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler…