Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak

Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak 4 farklı mağazada 124 ürün bulundu.
Marka
 • (17)
 • (7)
 • (12)
 • (16)
 • (2)
 • (4)
 • (7)
 • (3)
 • (4)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Pal Baby Peluş Midilli Çıngıraklı Dişlik 18,99 TL
Lamaze
Deniz Kızı Marina (0 - 24 ay) 29,00 TL
Cheeky Chompers Unistripe 74,99 TL
Tiny Love
Tiny Love Çıngıraklı Siyah Beyaz 24,99 TL
Cheeky Chompers Reynard's Farm (Joules Ranges) 79,99 TL
Sophie
Sophie la Giraffe Telefon Soğuk Diş Kaşıyıcı 47,99 TL
Mouthie Mitten Diş Kasıyıcı Eldiven-Yeşil 49,99 TL
Kanz
Kanz Nota Çıngırak 12,99 TL
Tiny Love
Tiny Love Köpekçik Çıngırak 24,99 TL
Mouthie Mitten Diş Kasıyıcı Eldiven-Mor 49,99 TL
Kanz
Kanz Ayıcık Dişlik Çıngırak 7,99 TL 5,99 TL
%25 İNDİRİM
Mamajoo
Mamajoo %0 Bpa Silikon Dişlik 11,99 TL
Bondigo
Döndür Oyna - Yemek Arkadaşım Sevimli Tırtıl 41,99 TL
B Kid's
B Kid'S Fold N Play 24,90 TL
Bondigo
Bondigo Ormandaki Müzisyen Arkadaşım - Köpek 52,99 TL
Oioi
OiOi Annenin Eli Diş Kaşıyıcı ( Turuncu ) 20,99 TL
Munchkin
Munchkin Kıvrımlı Dişlik 39,99 TL
Lamaze
LC27089 Robot Rusty (0 - 24 ay) 39,00 TL
Cheeky Chompers Farmer Joules Comfortchew 104,99 TL
Biba
Biba Çıngıraklı Topum 13 Cm 17,99 TL
Mouthie Mitten Diş Kasıyıcı Eldiven Pembe 49,99 TL
Lamaze
Maymun Morgan (0 - 24 ay) 39,00 TL
Sophie
Sophie the Giraffe So Pure Diş Kaşıma Halkası 69,99 TL
Pal Baby Peluş Aslan Çıngıraklı Dişlik 18,99 TL
Playgro
Playgro 25 Cm Asılabilir Köpek 63,99 TL
Bondigo
Bondigo Eğlenceli Üçgen Diş Kaşıyıcı 21,99 TL
Cheeky Chompers Tiny Tatty Teddy Denim Day 74,99 TL
Cheeky Chompers Space Rockers 74,99 TL
Bondigo
Bondigo Dişlik Müzikli 21,99 TL
Cheeky Chompers Cool Chic 74,99 TL
Fisher Price
Fisher Price LnL Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri (Türkçe) 47,99 TL
Pal Baby Peluş Titreşimli Aslan Kral 39,99 TL
Cheeky Chompers Cat Dog Spot (Joules Range) 79,99 TL
Cheeky Chompers Anna Floral Comfortchew 104,99 TL
Cheeky Chompers Polka Dot Pink 74,99 TL
Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak (3Ay+) 19,99 TL
Lamaze
Lamaze Tavşan Bella Çıngırağı 42,99 TL
Lamaze
Kaptan Calamari (0 - 24 ay) 59,00 TL
Kanz
Kanz Sevimli Hayvanlar Arı 14,99 TL 10,99 TL
%26 İNDİRİM
Cheeky Chompers Chewy & Co 74,99 TL
Lamaze
LC27029 Pervane Böceği ( 0 - 24 ay ) 39,00 TL
Lamaze
LC27052 Perikızı Kerry (0 - 24 ay) 32,90 TL
Lamaze
Danscı Su Aygırı Lulu (0 - 24 ay) 39,00 TL
Lamaze
Fil Eddie (0 - 24 ay) 39,00 TL
Lamaze
Lamaze Diş Kaşıyıcı 33,99 TL
Fisher Price
Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi 249,99 TL
Çıngıraklı Çorap ve Bileklik Seti 24,99 TL
Kanz
Kanz Sevimli Hayvanlar Fil 14,99 TL
Kanz
Kanz Meyve Dişlik 13,99 TL 9,99 TL
%28 İNDİRİM
Tiny Love
Tiny Love Çıngırak Kırmızı Çiçek 24,99 TL
Bondigo
Çıngıraklı Patik - İnek (2li) 21,99 TL
Baby Clementoni Fil Çıngırak (3Ay+) 19,99 TL
Playgro
Playgro Aktivite Oyuncağı - Zebra 49,99 TL
Kanz
Kanz Sevimli Hayvanlar Köpekcik 14,99 TL
Fisher Price
Fisher Price Eğlenceli Delüks Çıngıraklar 47,99 TL
Bondigo
Bondigo Çıngıraklı Topum 23,99 TL
Fisher Price
FP Fil Çıngırak 12,99 TL
Cheeky Chompers Twinkle Twinkle 74,99 TL
Lamaze
Lamaze Tıkırtılı Yengeç Çıngırağı 34,99 TL
Oioi
OiOi Annenin Eli Diş Kaşıyıcı ( Kırmızı ) 20,99 TL

Bebekler İçin Dişlik / Çıngırak Seçimi ve Dişlik / Çıngırak Modelleri

Dişlikler ve çıngıraklar, bebeğiniz için doğumdan itibaren kullanabileceğiniz oyuncaklardır. Dişlikler, yumuşak yapıları, soğutuculu model seçenekleri ile özellikle diş çıkarma döneminde olan bebeklerin diş etlerini rahatlatmak için tasarlanan özel ürünlerdir. Çıngıraklar ise bebeğinizin seslere tepki vermesi ve kendi kendine oyalanabilmesi için tercih edebileceğiniz en eğlenceli oyuncak seçenekleri arasında yer alır. Tüm bunlarla birlikte dişlik ve çıngıraklar bebeğinizin el göz koordinasyonunu, işitme yetisini test etmek için de kullanabileceğiniz faydalı ürünlerdir.

Dilerseniz bebeğiniz için alabileceğiniz dişlik ve çıngırak modellerine göz atmadan önce bu ürünler hakkında biraz bilgi sahibi olalım.

Dişlik

Bebeklerin diş çıkarma süreci, ağrılı, sancılı ve kimi zaman da ateşli bir dönemdir. Bebeğinizin genellikle huzursuz hissettiği bu dönemde anne babalarının bebeklerinin yanlarında olması ve dişleri rahatlatacak ilaç, masaj ve ürünlerden destek alınması, sürecin daha hafif ve kolay bir şekilde atlatılmasına yardımcı olacaktır. Dişlik ya da diğer adıyla diş kaşıyıcılar ise, bu dönemde kullanmanızın tavsiye edildiği ürünlerdir. Bebeğinizin eline aldığı her cismi ağzına götürmek ve dişlerini rahatlatmak istediği bu dönemde diş kaşıyıcılar hem sizin hem de bebeğinizin konforunu arttırmak için birebirdir.

Dilerseniz bebekler için dişliklerin özelliklerine ve diş kaşıyıcı seçerken dikkat edilmesi gerekenlere birlikte göz atalım:

 • Dişlikler, diş çıkarma sürecinde olan bebeklerin kaşıntısını azaltmak için kullanılabilecek ürünlerdir. Diş kaşıyıcı olarak da bilinen dişlikler, plastik, silikon, kauçuk gibi materyallerden üretilmekle birlikte; tasarımlarında sağlığa zararlı boyaların ve kimyasalların yer almaması oldukça önemlidir.
 • Dişlik ya da diş kaşıyıcılar, çocuklarınızın diş kaşına sürecinde rahatlamalarını sağlamak için tasarlanmış olmakla birlikte, ellerini kullanma yetilerini de geliştirir. Bebeğinizin öncelikle kavrayarak sonra ağzına götürdüğü dişlikler, tutma ve kavrama becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur.
 • 0 – 6 aylık süreçte eline aldığı her nesneyi devamlı ağzına götüren bebekler için dişlikler hijyenik bir seçenektir. Kolay temizlenebilen ve bebeğinizin dişlerini rahatsız etmeyecek materyallerden üretilen dişlikler, el göz koordinasyonunun da gelişmesine yardımcı olur.
 • Dişliklerin hijyenik, bebeğinizin diş etlerini rahatsız ve tahriş etmeyecek, diş gelişimini önlemeyecek yumuşaklıkta olması, BPA içermemesi, dişlik seçiminde dikkat edilmesi gereken kriterlerin başında gelir.
 • Yüzeyi kabartılı ve ince tutma halkası olan diş kaşıyıcılar bebeğinizin kavramasını kolaylaştıracaktır. Üzerinde çıkabilecek ya da kopabilecek ekstra küçük parçaları olan dişlikler ise tavsiye edilmemektedir. Seçtiğiniz dişliğin ısırmaya ve oynamaya dayanıklı ürünler olmasına özen gösterin.
 • Soğutucu halkaya sahip dişlikler buzdolabında soğutulduğu takdirde bebeğinizin damağının da rahatlamasına yardımcı olmaktadır.
 • Seçtiğiniz dişliğin bebeğinizin ilgisini çekmesi adına renkli, desenli ve çıkıntılı dişlikler modellerine yönelebilirsiniz.
 • Bebeğiniz için satın aldığınız tüm ürünlerde olduğu gibi diş kaşıyıcı seçiminde de bildiğiniz ve güvendiğiniz markaların ürünlerine yönelmenizde fayda vardır.
 • Eğer mümkünse tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi diş kaşıyıcılarda da organik seçeneklere yönelebilirsiniz.

Çıngırak

Çıngıraklar, özellikle bebeğinizin kavrama, sallama ve izleme yetisinin artması için doğumdan itibaren kullanılabilecek ürünlerdir. Tasarımları itibariyle sallandığında ses çıkaran çıngıraklar, bebeğinizin işitme ve seslere tepki vermesi açısından da önemli olmakla birlikte bebeğinizin el, kulak ve göz denetimi için de oldukça kullanışlıdır. Genellikle 6 - 7 ay itibariyle ellerini daha etkin şekilde kullanabilen çocukların parmak ve kemik gelişimi açısından da çıngırakların kullanılması tavsiye edilir. Bebeğinizin rahatça kavrayıp tutabileceği bir çıngırak seçerek kavrama becerisinin de gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çıngıraklar pelüş, plastik, silikon ya da kauçuk tasarımlarla karşımıza çıkabilir. Çıngırak seçimi yaparken önemli olan bebeğinizin oynamaktan keyif alacağı, kulaklarını rahatsız etmeyecek bir ses seviyesine sahip bir ürün seçmenizde fayda var. Diğer yandan çıngırak seçerken bebeğinizin yaşını, kavrama yetisini göz önünde bulundurmayı ve ağzına götürdüğünde yutabileceği parçalar olmamasına özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Dişlik ve Çıngırak Fiyatları

Çocukların hem ağız ve diş gelişiminde, hem el göz koordinasyonunun gelişmesinde, hem de hareketlere ve seslere olan tepkilerini ölçmede kullanabileceğiniz dişlik ve çıngıraklar; birer oyuncak olmanın yanı sıra çocuk beslenme kategorisinde de kendilerine yer buluyor. Çocuk dişlik ve çıngırak fiyatları ise dişlik ya da çıngırağın markasına, materyaline, kullanım özelliklerine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösteriyor. Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde fiyatları 3 TL’den başlayarak 139 TL’ye kadar uzanan kauçuk dişlik, silikon dişlik, organik dişlik, sesli çıngırak, sulu dişlik, pelüş çıngırak gibi pek çok dişlik ve çıngırak modelini bulabilirsiniz.

3 TL’den başlayan fiyatlarla dişlik ve çıngırakları incelemek ve kolayca satın almak için tıklayın.

Çıngırakların özellikleri, materyalleri ve tasarımları markadan markaya göre değişiyor. Çıngırak ya da dişlik seçerken çocuğunuzun oynamaktan keyif alacağı, ağız ve diş yapısına uygun, gelişimini engellemeyecek ve rahatsız etmeyecek ürünlere yönelmenizde fayda var. Sonrasında Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde yer alan Fisher Price, Bright Stars, Bondigo, Playgro, Baby Fehn, Bebedor, PregoTiny Love, Biba, Kanz, LamazeNubyWee, Franck & FischerDr. Brown's, ClementoniNukMamas & Papas, Birlik OyuncakNookumsNeavita, Todizoo, BambinoMamajooiCute, Alex Toys, Fun Fun Baby, B Kid's, Nattou, Oops, Munchkin, Pebble ve Chicco dişlik ve çıngırak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz markanın ürünlerini görüntülemek için sayfamızın sol tarafında yer alan marka listesi arasından çıngırak ve dişlik modellerini filtreleyebilirsiniz.

Çıngırak ve dişlik satın alırken size özel fırsatlardan yararlanabilmek için Kuponlar sayfamızda yer alan Vitringez indirim kuponlarını alışverişlerinizde kullanmayı ihmal etmeyin. İndirim fırsatı ile sunulan tüm indirimli dişlik ve çıngırak modellerini görüntülemek içinse sayfanın sağ üst kısmında yer alan İndirimli Satış kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler…