Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak

Çocuk Beslenme Dişlik Çıngırak 5 farklı mağazada 574 ürün bulundu.
Marka
 • (37)
 • (19)
 • (70)
 • (31)
 • (51)
 • (72)
 • (27)
 • (26)
 • (18)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Lamaze
Maymun Morgan 39,00 TL
Fisher Price
Fisher Price Penguen Dişlik 11,90 TL
Lamaze
Deniz Kızı Marina 29,00 TL
Munchkin Twisty 8 Şekilli Dişlik 19,89 TL
Bondigo
Bondigo Çıngıraklı Minik Kurbağa Diş Kaşıyıcı 16,99 TL
Vulli Sophie The Giraffe Diş Kaşıma Halkası 010315 43,90 TL
Bright Stars
Bright Starts Rattle A Round Çıngırak 19,94 TL
Vulli Sophie the Giraffe En Güzel Bebek Hediye Seti 516510 91,90 TL
Toyjo Baby Zürafalı Çıngırak 20,34 TL
Bambino
Bambino Sulu Diş Halkası - Sarı - Turuncu 8,00 TL
Fisher Price
Fisher Price Timsah Dişlik 8,87 TL
Lamaze
LC27082 Minik Kokarca Çıngırak 19,00 TL
Clementoni Disney Baby Minnie Aktif Çıngırak 14381 22,90 TL 19,99 TL
%12 İNDİRİM
Sophie La Girafe Pie Diş Kaşıyıcı 69,90 TL
Bebedor
Bebedor Çıngırak Sesleri (Marakas) - Sarı 9,74 TL
Kanz
Kanz Elma Dişlik 8,00 TL
Playgro
Playgro Çubuk Çıngırak / Kelebek - Kelebek 23,99 TL
Clementoni
Clementoni Maymun/Koala 2´Si 1 Arada Çıngırak 16,99 TL
Fun Fun Baby
Sevimli Tavşan 84,90 TL
Fisher Price
Fisher Price Anahtar Dişlik 12,90 TL
Tiny Love
Tiny Love Zürafacık 27,50 TL
Baby Fehn
Baby Fehn Çıngırak 45,01 TL
Baby Clementoni Zürafa Çıngırak (3AY+) 19,99 TL
Bebedor
Bebedor Çıngırak Sesleri (Marakas) - Pembe 9,74 TL
Clementoni
Baby Clementoni Fil Çıngırak 17,30 TL
Shelcore
Shelcore Mahalle Dostları Dişlik 21,37 TL
Bondigo
Aynalı Çıngırağım 16,99 TL
Fisher Price
Fisher-Price Müzikli Araba Dişlik 19,99 TL
Clementoni
Baby Clementoni Koala Ve Maymun Çıngırak 34,38 TL
Chicco
Chicco Yıldız Kauçuk Diş Kaşıyıcı (Mavi) 24,50 TL
Sophie La Girafe Telefon Soğuk Diş Kaşıyıcı 32,90 TL
Bondigo
Bondigo Gülen Titrek Arkadaşım - Kuzu 34,90 TL
Pal Oyuncak Peluş Titreşimli Aslan Kral 39,90 TL
Bondigo
Bondigo Zig Zag Çıngırak 18,00 TL
Trudi
Trudi Müzıklı Ve Işıklı Dış Kaşımalı Kaplumbağa 28 Cm 129,89 TL
Nuby
Nuby Buz Jel Dişlik Serisi 18,00 TL
Bright Stars
Bright Starts Baby Einstein Gezi Oyuncağı Müzikli Hayvancıklar 49,90 TL
Prego
Prego Toys 0006 Halka Çıngırak 8,90 TL
Prego Toys Halka Çıngırak Kedi 10,90 TL
B Kid's
B-Kids Funny Fish Teether 17,99 TL
B Kid's
B-Kids Sand Crab Rattle 24,99 TL
Bebedor
Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik Top 8,00 TL
Bondigo
Bondigo Ormandaki Çıngıraklı Arkadaşlar - Köpek 18,00 TL
Oops
Oops My Strong Teeth! SNAIL 24,90 TL
Neavita
Neavita Oval Dişlik (6 Ay+) 6,99 TL
Sozzy Toys Çıngıraklı Bebek Bileklik Ve Çorabı - Renkli 19,99 TL
Bondigo
Bondigo Çıngıraklı Diş Kaşıyıcı (11x21x4cm) 18,00 TL
Bondigo
Bondigo Ormandaki Titrek Arkadaşım - Maymun 34,90 TL
Biba
Biba Sık Sık Çıngırak Hipo 19,95 TL
Chicco
Chicco Baby Senses Line Kolay Kavranan Çıngırak / Fil - Desenli 12,45 TL
Bambino
Bambino Çıngırak Çeşitleri (P0892) 6,86 TL
Vulli Sophie The Giraffe Set 850514 137,90 TL
B Kid's
B-Kids Bubbly Bird Teether 17,99 TL
Playgro
Playgro Karpuz Sulu Dişlik 9,25 TL
Bright Stars
Bright Stars Cuddly Rattles Çıngıraklı Hayvanlar 29,90 TL
Mega Bloks
Mega Bloks Çıngıraklı Neşeli Bloklar 76,03 TL
Bebedor
Bebedor İlk Dişliğim - Mavi 7,99 TL
Suavinex Galaxy Renkli Çıngıraklar 4+ Ay 24,90 TL
Nuby
Nuby Çevir Ve Eğlen Dişlik Kitap 19,00 TL
Clementoni
Clementoni Baby Clementoni Renkli Anahtarlar (3Ay+) 25,76 TL

Bebekler İçin Dişlik / Çıngırak Seçimi ve Dişlik / Çıngırak Modelleri

Dişlikler ve çıngıraklar, bebeğiniz için doğumdan itibaren kullanabileceğiniz oyuncaklardır. Dişlikler, yumuşak yapıları, soğutuculu model seçenekleri ile özellikle diş çıkarma döneminde olan bebeklerin diş etlerini rahatlatmak için tasarlanan özel ürünlerdir. Çıngıraklar ise bebeğinizin seslere tepki vermesi ve kendi kendine oyalanabilmesi için tercih edebileceğiniz en eğlenceli oyuncak seçenekleri arasında yer alır. Tüm bunlarla birlikte dişlik ve çıngıraklar bebeğinizin el göz koordinasyonunu, işitme yetisini test etmek için de kullanabileceğiniz faydalı ürünlerdir.

Dilerseniz bebeğiniz için alabileceğiniz dişlik ve çıngırak modellerine göz atmadan önce bu ürünler hakkında biraz bilgi sahibi olalım.

Dişlik

Bebeklerin diş çıkarma süreci, ağrılı, sancılı ve kimi zaman da ateşli bir dönemdir. Bebeğinizin genellikle huzursuz hissettiği bu dönemde anne babalarının bebeklerinin yanlarında olması ve dişleri rahatlatacak ilaç, masaj ve ürünlerden destek alınması, sürecin daha hafif ve kolay bir şekilde atlatılmasına yardımcı olacaktır. Dişlik ya da diğer adıyla diş kaşıyıcılar ise, bu dönemde kullanmanızın tavsiye edildiği ürünlerdir. Bebeğinizin eline aldığı her cismi ağzına götürmek ve dişlerini rahatlatmak istediği bu dönemde diş kaşıyıcılar hem sizin hem de bebeğinizin konforunu arttırmak için birebirdir.

Dilerseniz bebekler için dişliklerin özelliklerine ve diş kaşıyıcı seçerken dikkat edilmesi gerekenlere birlikte göz atalım:

 • Dişlikler, diş çıkarma sürecinde olan bebeklerin kaşıntısını azaltmak için kullanılabilecek ürünlerdir. Diş kaşıyıcı olarak da bilinen dişlikler, plastik, silikon, kauçuk gibi materyallerden üretilmekle birlikte; tasarımlarında sağlığa zararlı boyaların ve kimyasalların yer almaması oldukça önemlidir.
 • Dişlik ya da diş kaşıyıcılar, çocuklarınızın diş kaşına sürecinde rahatlamalarını sağlamak için tasarlanmış olmakla birlikte, ellerini kullanma yetilerini de geliştirir. Bebeğinizin öncelikle kavrayarak sonra ağzına götürdüğü dişlikler, tutma ve kavrama becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur.
 • 0 – 6 aylık süreçte eline aldığı her nesneyi devamlı ağzına götüren bebekler için dişlikler hijyenik bir seçenektir. Kolay temizlenebilen ve bebeğinizin dişlerini rahatsız etmeyecek materyallerden üretilen dişlikler, el göz koordinasyonunun da gelişmesine yardımcı olur.
 • Dişliklerin hijyenik, bebeğinizin diş etlerini rahatsız ve tahriş etmeyecek, diş gelişimini önlemeyecek yumuşaklıkta olması, BPA içermemesi, dişlik seçiminde dikkat edilmesi gereken kriterlerin başında gelir.
 • Yüzeyi kabartılı ve ince tutma halkası olan diş kaşıyıcılar bebeğinizin kavramasını kolaylaştıracaktır. Üzerinde çıkabilecek ya da kopabilecek ekstra küçük parçaları olan dişlikler ise tavsiye edilmemektedir. Seçtiğiniz dişliğin ısırmaya ve oynamaya dayanıklı ürünler olmasına özen gösterin.
 • Soğutucu halkaya sahip dişlikler buzdolabında soğutulduğu takdirde bebeğinizin damağının da rahatlamasına yardımcı olmaktadır.
 • Seçtiğiniz dişliğin bebeğinizin ilgisini çekmesi adına renkli, desenli ve çıkıntılı dişlikler modellerine yönelebilirsiniz.
 • Bebeğiniz için satın aldığınız tüm ürünlerde olduğu gibi diş kaşıyıcı seçiminde de bildiğiniz ve güvendiğiniz markaların ürünlerine yönelmenizde fayda vardır.
 • Eğer mümkünse tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi diş kaşıyıcılarda da organik seçeneklere yönelebilirsiniz.

Çıngırak

Çıngıraklar, özellikle bebeğinizin kavrama, sallama ve izleme yetisinin artması için doğumdan itibaren kullanılabilecek ürünlerdir. Tasarımları itibariyle sallandığında ses çıkaran çıngıraklar, bebeğinizin işitme ve seslere tepki vermesi açısından da önemli olmakla birlikte bebeğinizin el, kulak ve göz denetimi için de oldukça kullanışlıdır. Genellikle 6 - 7 ay itibariyle ellerini daha etkin şekilde kullanabilen çocukların parmak ve kemik gelişimi açısından da çıngırakların kullanılması tavsiye edilir. Bebeğinizin rahatça kavrayıp tutabileceği bir çıngırak seçerek kavrama becerisinin de gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çıngıraklar pelüş, plastik, silikon ya da kauçuk tasarımlarla karşımıza çıkabilir. Çıngırak seçimi yaparken önemli olan bebeğinizin oynamaktan keyif alacağı, kulaklarını rahatsız etmeyecek bir ses seviyesine sahip bir ürün seçmenizde fayda var. Diğer yandan çıngırak seçerken bebeğinizin yaşını, kavrama yetisini göz önünde bulundurmayı ve ağzına götürdüğünde yutabileceği parçalar olmamasına özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Dişlik ve Çıngırak Fiyatları

Çocukların hem ağız ve diş gelişiminde, hem el göz koordinasyonunun gelişmesinde, hem de hareketlere ve seslere olan tepkilerini ölçmede kullanabileceğiniz dişlik ve çıngıraklar; birer oyuncak olmanın yanı sıra çocuk beslenme kategorisinde de kendilerine yer buluyor. Çocuk dişlik ve çıngırak fiyatları ise dişlik ya da çıngırağın markasına, materyaline, kullanım özelliklerine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösteriyor. Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde fiyatları 3 TL’den başlayarak 139 TL’ye kadar uzanan kauçuk dişlik, silikon dişlik, organik dişlik, sesli çıngırak, sulu dişlik, pelüş çıngırak gibi pek çok dişlik ve çıngırak modelini bulabilirsiniz.

3 TL’den başlayan fiyatlarla dişlik ve çıngırakları incelemek ve kolayca satın almak için tıklayın.

Çıngırakların özellikleri, materyalleri ve tasarımları markadan markaya göre değişiyor. Çıngırak ya da dişlik seçerken çocuğunuzun oynamaktan keyif alacağı, ağız ve diş yapısına uygun, gelişimini engellemeyecek ve rahatsız etmeyecek ürünlere yönelmenizde fayda var. Sonrasında Çocuk – Beslenme – Dişlik / Çıngırak kategorimizde yer alan Fisher Price, Bright Stars, Bondigo, Playgro, Baby Fehn, Bebedor, PregoTiny Love, Biba, Kanz, LamazeNubyWee, Franck & FischerDr. Brown's, ClementoniNukMamas & Papas, Birlik OyuncakNookumsNeavita, Todizoo, BambinoMamajooiCute, Alex Toys, Fun Fun Baby, B Kid's, Nattou, Oops, Munchkin, Pebble ve Chicco dişlik ve çıngırak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz markanın ürünlerini görüntülemek için sayfamızın sol tarafında yer alan marka listesi arasından çıngırak ve dişlik modellerini filtreleyebilirsiniz.

Çıngırak ve dişlik satın alırken size özel fırsatlardan yararlanabilmek için Kuponlar sayfamızda yer alan Vitringez indirim kuponlarını alışverişlerinizde kullanmayı ihmal etmeyin. İndirim fırsatı ile sunulan tüm indirimli dişlik ve çıngırak modellerini görüntülemek içinse sayfanın sağ üst kısmında yer alan İndirimli Satış kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler…