Çocuk Önlük Ağız Bezi

Çocuk Önlük Ağız Bezi 12 farklı mağazada 746 ürün bulundu.
Marka
 • (64)
 • (74)
 • (54)
 • (18)
 • (25)
 • (19)
 • (66)
 • (87)
 • (92)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat
Ödeme

Bebefox
Öpme Beni Önlük 9,99 TL
Kujju
Kujju Mama Önlüğü 11,10 TL 9,90 TL
%10 İNDİRİM
Bebefox
Önlük 12,99 TL
MYCey
Mycey Leke Tutmaz Önlük / Balina 11,99 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Cırtlı Muşamba Önlük Beyaz 7,99 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Mama Önlüğü 8,90 TL
MYCey
Mycey Leke Tutmaz Önlük / Kurbağa 11,99 TL
Missemo
Limon Mama Önlüğü 9,99 TL
Missemo
Küçük Prenses Mama Önlüğü 9,99 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Lüks Fular Önlük Lacivert 8,99 TL
Bebefox
Bebefox Lacivert Beyaz Önlük 20,00 TL 12,99 TL
%35 İNDİRİM
Bebefox
Öpme Beni Önlük 9,99 TL
Leke Tutmaz Önlük Kurbağa Yeşil 700005 20,00 TL 9,90 TL
%50 İNDİRİM
Bebekish
Bebekish Cuski Midi Swandoodle Rock Stars 2'li 169,90 TL
Eğlenceli Mama Kostümleri BBS-057 Saks 24,90 TL 15,90 TL
%36 İNDİRİM
Mycey Yumuşak Havlu Sızdırmaz Önlük Çift Katlı Turuncu 700034 25,00 TL 11,50 TL
%54 İNDİRİM
Sevi Bebe
Sevi Bebe Mama Önlüğü 12,20 TL 10,90 TL
%10 İNDİRİM
Sevi Bebe
Sevi Bebe Yıkanabilir Küçük Mama Önlüğü 6'lı 9,90 TL
Beymen Club
Kissy Kissy Bebek Önlüğü 35,00 TL
PRENATAL
Prenatal Mama Önlüğü 32,50 TL 13,00 TL
%60 İNDİRİM
Eğlenceli Mama Kostümleri BBS-017 Lacivert 24,90 TL 15,90 TL
%36 İNDİRİM
Bebefox
Önlük 12,99 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Önlük 7,80 TL
Oioi
Slikon Mama Önlüğü Yeşil 34,90 TL
BabyBjörn
2'li Yumuşak Plastik Mama Önlüğü Pembe - Mor 59,00 TL
Bebefox
Bebefox Yeşil Muşamba Önlük 120109-YESİL 20,00 TL 12,99 TL
%35 İNDİRİM
Oioi
OiOi Silikon Önlük-Yeşil 29,99 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Yandan Cirtli Mama Önlüğü 7,50 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Mama Önlüğü 8,90 TL
MYCey
Mycey Büyük cepli leke tutmaz önlük - Kalbin elması 12,99 TL
Kujju
Kujju Mama Önlüğü 12,20 TL 9,90 TL
%18 İNDİRİM
Mamas & Papas
M&P Anchor Bıb Blue Önlük 34,99 TL
Bebefox
Öpme Beni Önlük 9,99 TL
iplay
Sızdırmaz Havlu Cırtlı Bebek Önlük Seti, 5 Adet 49,99 TL
Eğlenceli Mama Kostümleri BBS-053 Mercan 24,90 TL 15,90 TL
%36 İNDİRİM
Missemo
Annemi Bu Kadar Seviyorum Baskılı Önlük 9,99 TL
iplay
İ Play Sızdırmaz Kollu Giyilen Bebek Önlük Pembe - 12 - 24 Ay 51,00 TL
Missemo
Balina Desenli Önlük Krem Kırmızı 9,99 TL
MYCey
Mycey Omuz Örtüsü Bebek Önlüğü Müslin Kumaş 54x20cm 11,90 TL
Baby Jem
BabyJem Pelerinli Mama Önlüğü 10,90 TL
MYCey
MYCey Bebe Önlüğü - 2 Parça Set - Turuncu 7,92 TL
MYCey
Mycey Büyük Boy Cepli Leke Tutmaz Önlük 12,90 TL
Hippychick
HPCK Bumkin Junior Bib Girls Pink Bird Cages 55,00 TL
Bebekish
Bebekish Cuski Çok Amaçlı Muslin Bezi Penguenli 74,90 TL
Mamas & Papas
M&P Pembe Önlük 44,99 TL
Bebefox
Kollu Muşamba Önlük 14,99 TL
Mamas & Papas
M&P Supıma Wttw Önlük 44,99 TL
Kujju
Babymol Desenli Ağız Mendili 3'lü 2,50 TL
Mini Damla
Minidamla 6'Lı Ağız Mendili - Yeşil 8,00 TL
MYCey
MyCey Omuz Örtüsü Bebe Önlüğü Müslin Pembe 12,99 TL
Misket
Misket Mama Önlüğü 5,60 TL
Missemo
Mandalina Mama Önlüğü 9,99 TL
MYCey
MyCeyFular önlük - bisiklet 8,99 TL
Mini Damla
Minidamla 6'lı Penye Ağız Mendili 8,00 TL
Baby Jem
BabyJem Nakışlı Cırtlı Mama Önlüğü / Kaplumbağa - Köpek 12,90 TL
Bebedor
Su Geçirmeyen Baskılı Önlük 9,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
MYCey
Mycey Hayvan Şekilli Önlük - Mouse 10,90 TL
Bebefox
Muşamba Önlük 9,99 TL
Missemo
Dayım Beni Çok Seviyo Mama Önlüğü 9,99 TL
MYCey
Mycey Kullan-At Önlük 10'lu 9,90 TL

Bebekler için hem neşeli hem fonksiyonel bebek önlükleri ve ağız bezleri

Sevgili anneler ve babalar, bebeklerinizin her şeyi çok özel. Hem her anları hem de kullandıkları her ürün, sizin için pek çok şey anlam ifade ediyor biliyoruz. O kadar ki o daha doğmadan önce belli bazı şeyleri satın almaktan kendinizi alamıyorsunuz, eminiz. Bu sadece anne babaların değil, emin olun teyzelerin, amcaların, dayıların, halaların ve hatta büyük anne ve büyük babaların bile bastıramadığı bir duygu.

Hayata gelecek yeni bir bebek, bin müjdeli habere bedel derler. Eminiz sizin için de öyledir. Dediğimiz gibi bebeklerinizin her şeyi çok özel. Bunun bilincinde olan bebek giyim markaları da size bu konuda her şeyin en iyisini ve en sevimlisini sunmaya gayret ediyorlar.

Bebek odası hazırlığı çok önemli. Ayrıca bebeğinizin dışarı çıktığı zaman da bir çok şeye ihtiyacı olacak. Şimdiden listeye beşik, puset, emzik, biberon gibi malzemeleri yazmış ve hatta belki de almış olmalısınız. Ayrıca bir ürün var ki ondan bol bol almanız gerekiyor. Çünkü gün içinde bir çok adet değiştirmeniz gerekecek. Efendim? Hayır, bebek bezi değil. O da bu tanıma uyuyor ama biz size yazımızın başlığında da belirttiğimiz gibi önlük ve ağız bezlerinden bahsetmek istiyoruz.

Malum, bebek dediğin üzerini kirletir. Siz yedirirsiniz, o tükürür. Hele bir de dişleri çıkmaya başladıysa uzun zaman sürecek salyalı günlere şimdiden alışmaya başlasanız iyi olur. Tüm bu durumlar bebeğinizin üzerine sadece lekelemekle kalmaz, aynı zamanda üzerinin ıslanmasına da neden olur. İşte bebek önlüğü ve ağız bezi en çok da bunun için gereklidir. Bebeğinizin üzerinde oluşan ıslaklığın onun hastalanmasına neden olmasını istemeyiz, öyle değil mi?

Bebek önlükleri ve ağız bezi böyle zamanlarda en çok kullandığınız ürünler olarak çıkar karşımıza. En çok değiştirdiğiniz ürün önlük olacaktır ki, çoğu zaman bez değiştirmekten daha çok önlük değiştireceğinize bahse gireriz.

Şanslısınız çünkü bebek önlüğü alışverişi son derece zevkli bir alışveriş. Önlük modelleri inanın, bebek giyim markalarının özeni sayesinde biz yetişkinleri kıskandıracak türden şık bile olabiliyor kimi zaman. Hatta bazı önlük modelleri öyle esprili oluyor ki, insanın hiç ihtiyaç olmasa bile satın alası geliyor.

Merak etmeyin ve elinizi korkak alıştırmayın. En rahat ve vurdumduymaz alışverişi önlükler söz konusu olduğunda yapabilirsiniz. Neden mi? Gelin madde madde sıralayalım:

 • Bir kere bebeğinizin kaç tane mama önlüğü olursa olsun, hep dana fazlasına ihtiyacınız olacak. Çünkü sürekli değiştirmeniz gerekecek.
 • İkinci olarak mama önlüğü 2 ay sonra bebeğinize küçük gelmeye başlamayacak. Yüksek ihtimalle alacağınız ilk önlük bebeğiniz bebeklikten çıkarken bile kullanılabilir durumda olacak.
 • Özellikle bebeğinizin diş çıkardığı dönemlerde çok fazla ağız suyu akması önlük değiştirme hızınızı 2 belki 3 katına çıkaracak.
 • Üstelik önlük fiyatları diğer pek çok bebek ürünlerine göre çok daha hesaplı.

İşte bu yüzden dilediğiniz kadar bebek önlüğü ve ağız bezi satın alabilirsiniz.

Size önlük çeşitlerini gönlünüzce satın alın dedik ama bunun elbette belli kuralları var. Öyle her yerden karşınıza çıkan her mama önlüğü alınmaz. Çünkü tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi, aynen bu ürünlerde de satın almadan önce değerlendirmeye tabi tutmanız gereken pek çok önemli kriter var. Bu kriterlerin bir kısmı bebeğinizin konforu için, ancak önemli bir kısmı da bebeğinizin sağlığı için son derece büyük önem taşıyorlar. Malum, piyasa pek çok sağlıksız ürünle dolu. Hepimiz için hepimizin sağlığını tehdit eden sayısız ürün var. Yetişkinlerin sağlığının bile tehdit edildiği böyle bir dünyada bebeğinizin ne kadar savunmanız olduğunu tahmin edebilirsiniz. Neyse ki siz varsınız. Onu her şeyden koruyup kollayacaksınız. Bunu da elbette zırhınızı giyip kılıcınızı kuşanarak değil, bebeğinizle ilgili her konuda bilinçlenerek yapacaksınız.

Bebek giyim markaları bu konuda ellerinden gelen titizliği gösteriyorlar. Hem yasal olarak da uymaları gereken bazı kurallar var ve bunlar esnetilemez. Ancak, piyasadaki tüm bebek ürünlerinin de denetimden geçtiğini ve bebeğinizin sağlığını tehdit etmeyecek şekilde imal edildiklerini sanmayın. Hadi gelin, böyle bir ortamda bebeğinize en sağlıklı bebek önlüğü ve ağız bezini seçmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedelim biraz da.

Bebek önlüklerini seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

 • Öncelikle muteber yani bilinen bebek markalarını seçin. Yeri yurdu belli olan, bu sektörde bir geçmişi olan ve hatta uluslararası tanınırlığı ve bilinirliği olan markalardan ürün almak son derece önemli.
 • Aldığınız bebek ürünlerinin tamamında olduğu gibi bebek önlüklerinde de kalite belgelerinin olmasına özen gösterin.
 • Eğer alışverişinizi internetten yapıyorsanız, alışveriş yaptığınız web sitesinin güvenilirliğine ve sattığı markaların güvenilirliğine özen gösterin.
 • Mama önlüğü kesinlikle antialerjik olmalıdır. Alacağınız ürünün üzerinde bu ibarenin olmasına özen gösterin. Bebeklerin cildi yetişkinlere oranla çok daha hassastır. Daha kolay etkilenir.
 • Önlükler kullanımı rahat ve pratik ürünler olmalıdır. Kolay takılıp çıkarılabilen bir mama önlüğünün hayatınıza ne kadar konfor kazandıracağına inanamazsınız. Özellikle bebeğinizin hareketli olduğu dönemlerde buna çok ihtiyacınız olacak.
 • Bebek giyim ürünlerinin tamamında dikkat etmeniz gerektiği gibi önlükler söz konusu olduğunda da üretiminde kullanılan materyallerin, çevre dostu, insana ve doğaya zararlı olmayan, doğal malzemeler olmasına özen göstermelisiniz. Dediğimiz gibi bu bizim için de geçerli ama özellikle cildi bizimkine göre çok daha hassas olan bebekleriniz için daha da önemli.
 • Alacağınız önlüklerin yaka kısımlarının rahat olması, bebeğinizin boğazını sıkmaması da diğer önemli kriterlerden biri olarak çıkıyor karşımıza. Bu hassas ciltler karşısında yaka kısmı fazla sıkı olan önlük çeşitleri zarar verici ve rahatsız edici olabilir.

Evet, bebeğiniz için seçebileceğiniz sınırsız sayıda önlük modelleri tasarımları mevcut. Son derece eğlenceli ve şık tasarımlar sizleri bekliyor. Bu alışverişin çok keyifli olduğundan zaten yazımızın önceki bölümlerinde bahsetmiştik. Üstelik ne kadar alsanız da hala eksikliğini duyacağınız ölçüde sık değiştireceğinizden de bahsetmiştik.

Bebekleriniz hassastır. Bu yüzden yukarıda bahsettiğimiz kriterlere neden dikkat etmemiz gerektiğini artık sorgulamıyoruz. Piyasadaki sağlıksız ürünlere dikkat etmek son derece önemli. Bebek önlüğü bebeğinizin ağzıyla da sık sık temas edeceği için belki de en büyük özeni bu ürün grubunda göstermeniz gerekiyor.

Hadi gelin bir de bizde hangi mağazalardan ne ürünler var, onlara bakalım.

Önlük Modelleri ve Önlük Fiyatları

Bebeklerinizin en sık değiştirdiği ve en çok kullandığı önlük modelleri özellikle son zamanlarda harika tasarımlarla üretiliyor. Önlük çeşitleri değişik bağlama teknikleriyle epeyce zengin. Önlük fiyatlarına gelince, onlar da modellere, markalara ve üretiminde kullanılan malzemelere göre değişiklik gösteriyor. En iyisi sizin bizim fiyat fitrelerimizden yararlanmanız.

Web sitemizde Beymen Club, Media Markt, Toyzz Shop, Civilim, GAP, D&R, Lidyana, Trendyol, Beymen ve Bebekish mağazalarında satışa sunulan, Baby By Bumbo, Baby & Kids, By Leyal For Kids, Mamas & Papas, Veo Baby, Ninna Nanna, Mini Damla, Baby Jem, Bambino Mio ve Bebe Confort marklarının birbirinden sevimli tasarımlarını bir arada bulabilirsiniz.