Beyaz Pantolon Nasıl Giyilmeli, Nasıl Kombinlenmeli?

Beyaz Pantolon Nasıl Giyilmeli, Nasıl Kombinlenmeli?

beyaz pantolon

Beyaz pantolon, bir çok kadının olmazsa olmaz ve her daim dolabında yer alan parçalardan biridir. Bahar ve yaz aylarında daha çok tercih edilse de bazı otoritelerde kışın renkleri arasında yerini korumakta.

Peki beyaz pantolonu nasıl giymeliyiz?

Bilmemiz gereken en önemli nokta vücut yapınızı iyi bilmek.

Eğer basenli bir yapıya sahipsek kesinlikle dar bir model seçmemelisiniz. Onun yerine biraz daha yüksek bel ve boru paça modelleri tercih etmek de fayda var. Dökümlü duruşu kurtarıcı olacaktır.

Beyaz renk kusuru örtmeyeceği için uzun tunikler de doğru bir seçim olacaktır.

tuba berber - beyaz pantolon

Bacak boyunuz kısa ise eğer, kısa bir pantolondan kaçınmalısınız. İspanyol paça ve dolgu topukla kendinizi harika hissetmeniz mümkün.

tuba berber - beyaz pantolon 2

Peki beyaz pantolonları nasıl kombinlemeliyiz?

Renk seçimi oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Spor görünmek istiyorsanız üzerine ya jean bir gömlek ya bir çok renge ait dökümlü bir tunik, gömlek ya da çizgili baskıları tercih edebilirsiniz.

tuba berber - beyaz pantolon 3

Şık bir görüntü elde etmek istiyorsanız  blazerlar ya da şık bir tunikle ve doğru aksesuarlarla duruma hazırsınız demektir. Kombininize biraz renk katarak her zaman haha enerjik hissetmeniz mümkün.

tuba berber - beyaz pantolon 4

Moda her zaman yerini bir başkasına devreder, stilse size ait olandır. Önemli olan altın kuralları bilmek ve stilinizi konuşturmaktır.

Sevgiler…

PAYLAŞ
Modaya olan ilgisi 'Breakfast at the Tiffany's filminde Audrey Hepburn'un giydiklerine olan hayranlık ve vintage tutkusu ile başladı. Tam bir ayakkabı bağımlısı ve trend avcısı. Instagram : www.instagram.com/tobeshsstyleworld Twitter : https://twitter.com/tubaaberber

2 YORUMLAR

  1. Kışın giymediğim beyaz pantolonumu dolaptan çıkarmaya gidiyorum. Kombin önerileriniz harika; teşekkürler!

BİR CEVAP BIRAK