Bir Acayip Spor: Skate Board

Bir Acayip Spor: Skate Board

Hem karizmatik hem de ekstrem sporlar arasında nefes kesici bir spor dalı olan skateboard, her ne kadar Amerika çıkışlı olsa da ülkemizde de oldukça popüler. Adrenalin tutkunlarının kendilerini ifade ediş biçimi olan bu spor, tamamen bir sokak sporu. Bu sporu yapmak için öncelikle ihtiyacınız olan şey; uygun bir zemin ve trafikten uzak, yayalara ve arabalara zarar vermeyecek olan bir alan. Açık söylemek gerekirse yeterli ekipmanlara sahip olmayanlar için skateboard oldukça tehlikeli bir spor olabilir. Bu nedenle bu spora sevdalanmadan önce, gerekliliklerini bilmenin büyük bir önemi var.

Skateboard için tam bir akrobasi işi demek mümkün. Sporcunun durağan bir tahta üzerinde çeşitli hareketler yaparak hayata geçirdiği bu spor için dengede kalmak ön koşul! Eğer siz de kendinizi şehrin meydanlarına atıp, içinizdeki adrenali sokağa taşımak istiyorsanız skateboard için geç kalmış değilsiniz. Sizlere sunduğumuz board tahtalarından yani decklerden alarak yola koyulabilirsiniz.

Sezona Damga vuran Skate Board Aksesuarları

Tekerleksiz Skate Board Tahtaları (Deck)

Tekerleksiz skateboardlar bu haliyle sizlere hoşunuza giden tasarımları alma şansını sunuyor. Daha sonra tercih ettiğiniz tekerlek modelleriyle takımı tamamlayabilirsiniz.

The Roof - Prism Yellow Deck - Vitringez The Roof - Black Label Omar Hassan Deck - Vitringez The Roof - Jimmy Coa Stained Glass Deck - Vitringez The Roof -Foundation Skate Rat Deck - Vitringez

Tekerlekli Skateboard Tahtaları

Unutmayın ki kaykay sporu için ihtiyacınız olan ilk şey tekerlekli bir deck. Bu nedenle tahtanızı tam takım halinde yani complete modelleriyle almanızı öneririz.

The Roof - Camo Complete - Vitringez The Roof - Script Series Black Red Complete - Vitringez The Roof - Trap Big Logo Reverse Complete - Vitringez The Roof - DNA Complete - Vitringez

BONUS

Sizler için seçtiğimiz bu kombin, Skate Board için ihtiyacınız olan malzemelerin bir kısmını oluşturuyor. Eklemeliyiz ki, Skate Board aksesuarları, ayakkabılar ve kıyafetler sadece bir spor ekipmanı değil, aynı zamanda sokak modasının en dikkat çeken parçaları. Skate Board için altı kaymayan, düz spor ayakkabıları günlük hayatınızda, kombinlerinizi tamamlamak için de kullanabilirsiniz. Bunun için spor yapmanız şart değil! Diğer bir yandan kaykayı tehlikeli bulanlar ve yapmaktan çekinenlere önerimiz, Skate Board tahtalarını alıp duvarına asmaları. İnanıyoruz ki muhteşem bir ev dekorasyonu yaratacaktır.

The Roof - Mecmua 7 - Vitringez

The Roof - Nike Sb Stefan Ayakkabı - Vitringez The Roof - Nike Sb Skate Boarding Tişört - Vitringez

En yenilikçi ve en göz alıcı parçaları sezon trendleriyle birlikte sunan theroofskateboards.com’un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK