Bir Erkeği 14 Şubat Fobisinden Kurtarmanın Yolları

Bir Erkeği 14 Şubat Fobisinden Kurtarmanın Yolları

Sevgili kadınlar,

O “Ne önemi var bugünün” dedikçe sessiz kalalım lütfen, içimizden konuşalım.

Çok anlam yüklüyoruz, haklıyız! Senenin 364 günü  bize sürpriz yapan aşıklarımız var da, biz 14 Şubat’ta ekstra beklentiler içine giriyor değiliz. Bir 14 Şubat’ta sevindirilmek, şımartılmak, bu adamın zontalıklarının yanında aslında bazı günler çok centilmen olduğunu düşünmek için çabamız…

 

Ne önemi varmış bugünün?

Tüketim çılgınlığıymış…

Evet canım ya, her gün elinde orkide, adıma yapılmış bir kutu çikolata ile geliyorsun, güzel sözlerin biri bin para 7 yıldır. Ama ben manyağım bugüne artı artı artı kibarlık, ekşin, şımartılma peşindeyim değil mi?

Madem tüketim çılgınlığı, hadi sana bir nebze hak vereceğim. Kalk erkenden kahvaltımı hazırla. Öperek uyandır. İş günüyse ne makbule geçer.

Bu yeterince ekşin olur. Rahatını bozup, sabah uykusuna kıyan erkek en büyük ekşinı yapmıştır Türk kadını için 🙂

Yine mi olmadı?

Neden?

14 Şubat diye peynir, zeytin, çay tüketmemi de çok görmezsin umarım 🙂

 

Bugünün anlamsızlığını anlatmaya daha 1 Şubat’ta başladı değil mi?

Beklenti içerisine girmeyesin diye hemen her fırsatı değerlendirdi. Dur canım, sakin ol. Triple, bağıra çağıra bir buket çiçek aldırırsan mutlu olacak değilsin herhalde?

Bu konu açıldığında sessiz kal. Anlamlı bir şekilde o kızgın gülümsemeni takın suratına.

Ne oldu derse cevap verme! Kudursun zonta!

Hangi cengaver erkek korkmamış bir kadının fırtınalar koparan sessizliğinden?

 14 Şubat fobisi mi, o da ne?

14 Şubat’a bir araba dolusu laf etmiş birinden bir centilmen aşık yaratmanın sevinci ile uyanacaksın 14 Şubat sabahında.

O kadar içten gelerek sürpriz yapmamıştı bu adam hayatında. Dayan arkana keyfini çıkar bir zontadan bir centilmen yarattın.

E senin de cepte sürprizin hazır olsun, güzel bir hediyeyi hak etti 🙂

Artık ona onla çok mutlu olduğunu söyleyebilirsin.

HERKESİN 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

PAYLAŞ
17 yaşında Tarihçi olacağım diye Tarih bölümüne girip, olmadı, burası beni sarmadı diye düşünürken, aşık olan, aşık olduğu insan grafik tasarımcı diye o alana yönlenip, bir de üzerine bu alanda master yapmış, mezun olunca da pazarlama alanında çalışan biriyim :) Evladım, ablayım, çalışanım, dostum, arkadaşım, moda tutkunuyum! Moda ve kozmetik benim için 29 yaşında Barbie bebeklerle oynamak demek. Bu alanda yazmaksa mutluluk... Blog: http://www.zeynepesin.com.tr Instagram: http://instagram.com/zeynepesin_

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK