Birbirinden Romantik Düğün Fotoğrafları

Birbirinden Romantik Düğün Fotoğrafları

Hayatınızın en önemli ve en heyecanlı gününde koşturumacalar sabahın erken saatlerinde başlıyor. Kuaför, makyaj, düğün fotoğrafları çekimi ve tabi ki düğüne ya da nikaha yetişme telaşı, insanı heyecanlandıran anlar arasında bulunuyor.

Günlerdir her detayı ile ince ince uğraştığınız bu büyük günde, son derece rahat ve sakin olmanızı tavsiye ediyoruz. Zira içerisinde bulunduğunuz halet-i ruhiyenin, fotoğraf çekiminize ayna gibi yansıdığını bilmenizi isteriz. Sonuçta düğün gününüzden geriye kalan en önemli hatıra fotoğraflar olacaktır. Düğün gününüzde, hava durumunun iyi olacağını düşünüyorsanız, dış çekim düğün fotoğrafları konusunda fotoğrafçınız ile görüşebilirsiniz. Ek olarak, açık havada, bol oksijen alarak yapılan fotoğraf çekimi, heyecanınızı bastırmanıza ve rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Dış mekan fotoğraf çekimleri, stüdyo çekimlerine kıyasla hava durumu, gün ışığı gibi bir takım etkenlerden ötürü daha fazla hassasiyet ve titizlik isteyebilir. Bu sebeple, işinizi şansa bırakmamak adına profesyonel düğün fotoğrafları çeken fotoğrafçılar ile anlaşabilirsiniz. Ardından, düğün pozları konusunda kararınızı verebilirsiniz. Romantik, vintage temalı, eğlenceli, komik, hareketli veya ilginç düğün fotoğrafları arasından size en çok uyanları muhakkak çektirmenizi tavsiye ediyoruz. Son dönemlerde çok popüler olan profesyonel fotoğraflar arasından sizler için derlediğimiz kareleri inceleyebilirsiniz.

Duygu Dolu Anlam İfade Eden Kareler

Birbirini ilk kez  gelinlik ve damatlık içinde gören çiftlerin, o anda yaşadığı duygusal yoğunluk, en güzel düğün fotoğrafları arasında yer alıyor. Akşam saatlerinde gelen güneş ışığının, fotoğraflarda yarattığı harika etki ile ortaya oldukça romantik gelin damat pozları çıkıyor.

serene-sunset-photo-dont-say-cheese-photography first-look-stephanie-michael-k&s-photography-1
emotional-first-look-andria-linquist sunlight-trees-wedding-photo-lightedpixels

Daha fazla düğün fotoğrafı fikri için: www.bridalguide.com/blogs/bridal-buzz/most-romantic-wedding-photos


Bırak Gitsin: Hareketli ve Yaşayan Pozlar

Upuzun bir kuyruğunuz ya da uzun bir duvağınız varsa, fotoğraf çekimi sırasında rüzgara bırakın ve hatta savurun gitsin! Fotoğrafçınızın harika gelin pozları yakalamaması içten bile değil.

1 2 3

 

Bonus: Komik ve Eğlenceli Fotoğraflar

Farklı düğün fotoğrafları elde edebilmek için yakın arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Farklı perspektiflerden çekilen fotoğraflar ve çılgın özçekimler ile oldukça keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Pose-for-the-camera-phone Unusual-Wedding-Photos
Wedding-Selfie-1024x682 Wedding-Photo-Frame-Idea

Yaratıcı ve farklı düğün fotoğrafları için linke tıklayabilirsiniz: http://learn.corel.com/news/25-wedding-photo-ideas/

Son olarak, en güzel aksesuarınızın gülümsemeniz olduğunu unutmayın. Gülümsemenin harika enerjisini düğün fotoğraflarınıza yansıtın!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK