Biri Kış Filesi Mi Dedi?

Biri Kış Filesi Mi Dedi?

kış defilesi

Penti yine yaptı yapacağını. Sen de kış aylarında dümdüz yün çoraplar giymekten sıkıldıysan ilacın kış filesi bu kış Penti vitrinlerinde.

Çorap çorap olalı Penti’de olduğu kadar tarz olmadı. Her mevsim yardımımıza koşan Penti, geçtiğimiz yaz rengarenk, incecik ve lazer kesim sayesinde ayakkabının sağından solundan görünmeyen babet çoraplarıyla çok hayır duası aldı 🙂 Hem şık hem de cicili seçenekleriyle yaz boyunca keyifle giydiğimiz babet çoraplarına ayaktan kaymasını engelleyen silikonları ekleyerek yüzümüzü güldüren Penti kışında bizi yalnız bırakmadı ve sıcacık tutan kışa özel kış filesi ve triko çoraplarla karşımıza çıktı.

01&02 veronica-luisa-nicole 0587 +

Nasıl sıcak tutar bu kış filesi beni a dostlar?

Bildiğimiz file çoraplardan daha minik deliklere sahip çoraplar pamuk ve yünle ince ince dokunuyormuş. Triko çoraplar ise kalın triko kazakların dokusunda fakat öyle bir iplik kullanmışlar ki asla sıkmıyor terletmiyor:)

28 Juliet 0421

Kış filesi hem sıcak hem rahat hem şık olur mu ?

Şarap rengi, zümrüt, karadut, antik pembe, antik mavi ve pudra gibi yılın en trend renklerini barındıran kış filesi koleksiyonunda kırçıllı yapısıyla Veronica benim favorim.:)

veronica_cprz

Sen en çok hangisini sevdin?

PAYLAŞ
Dijital vortex, klişe tutkunu - yazan ama çizemeyen bol kedili ve kahveli sıradan kadın kişi. Müzik ile ciddi moda ile tek gecelik düşünüyorum.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK