BiTaksi’yle Güvenli Yolcuğun Tadını Çıkarın!

BiTaksi’yle Güvenli Yolcuğun Tadını Çıkarın!

Hayatımızı her gün ev ve iş yeri arasında mekik dokumakla harcıyoruz. Sabah trafiği, akşam trafiği derken zamanımızın çoğu yollarda geçiyor. Bu karmaşa ve stresin içinde eve gitmek, bir an önce huzur bulmak en çok istediğimiz şey oluyor.

Kalabalık şehrin en zor yanı ulaşımdır. Otobüs, minibüs, metro ve taksi… Kalabalık bir şehirde bu toplu taşıma araçlarını boş bulmak, konforlu bir ulaşım sağlamak ne yazık ki imkansız. Bir yolculuktan beklentimiz; hızlı ulaşım, konfor ve güvenlik. Bu beklentileri düşünenlerin ilk tercihi taksi oluyor. Peki, taksi tüm bu beklentileri sağlıyor mu? Sağlıyorsa da yol kenarlarında boş taksi beklemek tüm zamanımızı harcamıyor mu? Neyse ki artık bu ulaşım zorluklarında kurtarıcı meleğimiz gibi yardımımıza koşan bir uygulamamız var; BiTaksi 🙂

BiTaksi, akıllı telefonunuz sayesinde anında taksi çağırmanızı sağlayan bir uygulamadır. Tüm taksiler önünüzden dolu geçiyor ve taksi duraklarında hiç araç kalmamışsa, BiTaksi uygulamasını açıp yakınınızda olan taksileri görebilir, taksinizi çağırabilirsiniz.

BiTaksi sayesinde, konum bilgilerinizle birlikte çağırdığınız taksinin nerede olduğunu, ne kadar yolu kaldığını da görebiliyorsunuz. Ayrıca çağırdığınız taksicinin tüm kimlik bilgilerini uygulama üzerinden görebildiğiniz için lisanslı taksiciler eşliğinde güvenle yolculuğunuzu tamamlıyorsunuz. Telefon, cüzdan ve çanta gibi önemli bir eşyanızı takside unutmanız durumunda taksiciye kolay bir şekilde ulaşabilir, eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Çağırdığınız taksinin şoför bilgileri de uygulamanın içinde. BiTaksi kullanan taksicilerin profillerini inceleyebilir, puanlarına bakabilirsiniz. Yolculuğunuz sonrasında siz de taksicinizi puanlayabilir, memnuniyetinizi ya da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. BiTaksi diğer taksilerden farklıdır.

Dilerseniz BiTaksi’yi bir de Gülfem ve Batur’dan dinleyelim.

Eğer hala BiTaksi uygulamasını kullanmaya başlamadıysanız, BKM Express avantajlarıyla kullanmaya başlamanın tam zamanı! 08.03.2016 ve 08.04.2016 tarihleri arasında yapacağınız farklı günlerdeki 2 yolculuğunuza 10 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Kampanyadan BiTaksi yolculuğunda ilk kez BKM Express kullananlar faydalanabilir.

Üstelik kampanyada alt limit de yok. 10 TL’nin altında kalan bir yolculuk ücretsiz sayılır. BKM Express tanımlı kredi kartınızla BiTaksi‘nin güvenli ve rahat yolculuğunun tadını çıkarın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK