Âlâ Tesettür Deniz Giyim Modelleri

Âlâ Tesettür Deniz Giyim Modelleri

Yaz ayları geldi çattı ve herkes tatil hazırlıklarına başladı. Yakıcı güneşin altında, kendisini sıcak kumlara ve ılık denizlere bırakmak isteyenler tatil bavullarını hazırlarken yarı tesettür mayo modelleri de valizlerdeki yerini aldı. Şimdilerde birçok marka tesettürlü mayo üretimi konusunda birbiriyle yarışıyor. Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanların yaz tatili sürecini inançlarından ödün vermeden, aynı zamanda kendilerini güzel hissederek geçirebilmesi için birbirinden şık kapalı ve yarı kapalı mayo modellerini sunan markalardan biri de Âlâ Tesettür oldu. Tatile çıkmadan önce Âlâ Tesettür deniz giysilerini mutlaka görmeli ve alışverişlerinizi ona göre gerçekleştirmelisiniz.

yarı tesettür mayo

Yarı Kapalı Mayo Nasıl Olur?

Kapalı mayo modelleri, saçlar da dâhil olmak üzere vücudu tamamen kapatarak yüz dışında hiçbir bölgenin açık kalmasına izin vermeyerek tesettürlü bayanların plajlarda rahat hissedebilmelerine olanak sağlıyor. Yarı tesettür mayo modelinde ise saçlar açıkta kalırken, uzun kollu tunik, uzun tayt görünümünde seçenekler sunuluyor. Tesettürlü olmayan ancak açık mayolarla rahat edemeyen bayanlar da yarı kapalı mayo modellerini tercih edebiliyor.

Yaz tatili sırasında tesettürlü bayanların sürekli olarak sadece kadınların bulunduğu alanlarda denize ya da havuza girmek zorunda olması dönemi kapandı. Kapalı mayo ve haşema modelleri sayesinde tesettürlü bayanlar da vücudunu gizlemek isteyen bayanlar da rahatlıkla her alanda deniz girebiliyor. Tatilin bir inzivaya dönüşmesini istemeyenler için her ortamda kendilerini rahat hissedebilmelerine olanak sağlayacak olan mayo modelleri iyi birer seçenektir.

Kapalı ve yarı kapalı mayo modelleri artık oldukça kolay ulaşılabilen ürünler. Kaliteden ve şıklıktan ödün vermeden bu tarz mayo modellerini satın almak istiyorsanız Âlâ Tesettür imzalı ürünlere http://www.alatesettur.com/yari-kapali-mayo bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz. Bağlantı üzerinden istenilen ürünlerin satın alınabiliyor olması da unutulmamalıdır.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK