Anne ve Bebekler İçin Konforun Adresi

Anne ve Bebekler İçin Konforun Adresi

Güvenlik ve konfor; anne babaların, bebekleri söz konusu olduğunda en çok üzerinde durdukları konuların başında geliyor. Günlük yaşamın ihtiyaçları arasından sıyrılmak ve aranan konforu bulmak ise büyük mesele.

Aslında teknoloji, giyim ve hatta gıda sektöründeki yaşamı daha konforlu kılmak adına düzenlenmiş yenilikler anne, bebek ve çocukların ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte. Özellikle yeni doğan bebekler ve emziren anneler için özel olarak tasarlanan ürünler, tüm ailenin konforunu arttıracak özelliklere sahip.

Dilerseniz, anne ve bebeklerin konforunu arttıracak ve ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak bu ürünlere birlikte göz atalım.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bebek Araç ve Gereçleri

Güvenlik, ebeveynlerin yeni doğan bebekleri için en çok önem verdiği konu. Özellikle seyahatler sırasında bebeklerin güvenliği ve konforu oldukça ön planda. Bu noktada, bebek oto koltukları ve ana kucağı anne babaların imdadına yetişiyor.

Mamaroo 3.0 App Ev Tipi Anakucağı-Classic Black Chicco Keyif Oto Koltugu Night
Kidfix Xp İsofix Oto Koltuğu 15-36Kg-Kırmızı Kidfix Xp İsofix Oto Koltuğu 15-36Kg-Mavi

Bebek araç ve gereçleri arasında anne ve babaların hayatını kolaylaştırabilmek adına olmazsa olmazlardan bir diğeri bebek arabaları. Farklı pozisyonlara ayarlanabilen, ana kucakları ile bağlanabilen, pratiklik ve fonksiyonelliği bir arada sunan yeni nesil bebek arabaları; her anne babanın ihtiyaç listesinde yer alıyor.

B-Agile 4 Travel Set Siyah 4Teker Bebek Arabası Beebop Portbebeli Bebek Arabası-Nero

Ev tipi ana kucağı, park yataklar ve uyku tulumları ise, her şeyden önce bebeğinin güvenlik ve konforunu düşünen anne babaların koruma iç güdüsünü destekler nitelikte.

Lullaby Lx Element Yatak Max Safir Oyun Parkı Pembe 76X110 Cm
PORTBEBE50_1_zoom UYKUTULUMU319_1_zoom

Emziren Anneler

Emziren annelerin ihtiyaç listesi de en az bebeklerinki kadar geniş. Annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarıyla şekillenen listenin içerisinde neler yok ki? Göğüs kremleri ve koruyucuları, emzirme önlükleri, emzirmeye yardımcı ürünler şeklinde ilerleyen liste anne ve anne adaylarının hayatını kolaylaştırabilecek nitelikte.  Emziren annelerin yedikleri ve içtikleri, anne sütü ile bebeğe direkt aktarıldığından, annelerin beslenme konusundaki ihtiyaçları da oldukça önemli.

Çok Amaçlı Emzirme Pançosu-Haki Emziren Anne İçeceği 4 Lü
Chicco Anti-Bacterial Göğüs Pedi 60 Lık Lierac Phytolastil Jel Çatlak

Bebeğiniz ve kendiniz için en iyisini istiyorsanız, anne, bebek ve çocuklara özel alışveriş sitesi unnado.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK