Baldızlara ve Görümcelere Özel Abiye Elbiseler

Baldızlara ve Görümcelere Özel Abiye Elbiseler

BALDIZLARA VE GÖRÜMCELERE ÖZEL ABİYE ELBİSELER

Düğün sezonuna giriş yaptığımız şu günlerde gelin ve damat dışında en büyük heyecanı yaşayan bir diğer ikili: baldız ve görümcedir. Modacıların da dikkatinden kaçmayan bu ikili için, özel kreasyonlar sergileniyor ve neredeyse bir tek onların giyebileceği abiye elbiseler üretiliyor.

Bir düğüne gittiğinizde kimin baldız ve kimin görümce olduğunu hemen anlarsınız. En çok makyaj yapan onlardır. En parlak abiye elbiseyi ve en şık topuklu ayakkabıyı giyen de onlardır. Kuaförlerin ve makyözlerin de bu ikilide katkısı büyüktür. Giydikleriyle neredeyse gelini bile ikinci plana atacak kadar dikkat çektikleri için bu ikilinin omuzlarına ekstra bir sorumluluk ve iyi giyinme görevi yükleniyor.

Biz de sizin omuzlarınızdaki yükü hafifletmek adına, hem biraz daha klasikleşmiş abiye modellerini hem de daha modern ve yeni trendlere uyum sağlayan abiye modellerini birleştirerek baldız ve görümcelere özel bir yazı hazırladık.

Baldızlara ve görümcelere özel abiye elbiseler

Bir klasik: Siyah Abiye

Siyah asaletin ve gücün rengidir. Durum böyle olunca da baldız ve görümcelerin ilk tercihi siyah oluyor. 🙂 Özel günlerde bile siyahtan vazgeçemeyenlerdenseniz, bu abiyelere bayılacaksınız!

20150219141516 0709001254_IMG_02_2110059287784_900_1254 20150415212633

Rengarenk Abiyelerle Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Abiye deyince akla gelen ilk renk siyah olsa da, renkli abiyelerle de çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem gösterişli hem de renkli abiye seçimlerinizle çevrenizdekileri büyüleyebilir, herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

yeşil abiye elbise saks mavisi abiye elbise fuşya abiye elbise

Payet Her Zaman Trend

Bir görümceye ve bir baldıza yakışabilecek en güzel abiye kumaşı payettir. Hem iddialı hem de trend olan payetli abiyelerden yana seçim yaparak, istediğiniz şıklığa ve görüntüye ulaşmanız çok kolay olacak. Hatta, “En iddialı ben olmalıyım.” diye düşünenlerdenseniz hem payetli hem de mini modelleri düşünebilirsiniz. 🙂

20160105115554 20151223103111 20151230113501

Diğer tüm abiye modelleri için, Vitringez Abiye Elbise sayfamıza göz atabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK