Banyo Aksesuarları Gününüzü Aydınlatacak

Banyo Aksesuarları Gününüzü Aydınlatacak

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak

Sabah gözümüzü açıp yataktan kalktıktan sonra kendimizi bulduğumuz ilk yer sevimli banyolarımız. Kadınlar da erkekler de hayat maratonuna banyodan başlıyor ve yüzlerini yıkayıp kendilerine çeki düzen verdikten sonra günlük koşturmacalarına devam ediyor. Her yeni günü karşıladığımız ve uğurladığımız banyoların görsel anlamda da bizi memnun etmesi oldukça önemli.

Dolayısıyla, banyolarımızda farklı amaçlara yönelik bir çok banyo aksesuarı kullanmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz farklı banyo aksesuarları ile banyolarımızı hem daha kullanışlı hale getiriyoruz hem de ortamın havasını değiştiriyoruz. Banyo zemininde bir banyo paspası ya da kilim kullanarak duştan sonra kayıp düşmeyi engelliyoruz ya da diş fırçalarımızı diş fırçalıklarının içinde tutarak ağız hijyenimize özen gösteriyoruz.

Peki daha keyifli bir banyo elde etmek için başka hangi banyo aksesuarlarını tercih etmeliyiz? Seçeceğimiz banyo aksesuarlarının birbiriyle uyumlu olması gerekir mi? Gelin, birlikte banyonuza hoşluk katacak birbirinden farklı banyo aksesuarlarına göz gezdirelim…

En renkli banyo aksesuarları

Banyo sepetiyle kirlenmek daha güzel

Kirlilerinizi çamaşır makinesinin içine dolduruyor, çamaşır makinesini çalıştırmak isteğinizde de hepsini boşaltıp renklerine göre ayırıyorsanız işiniz oldukça zor. Halbuki banyonuzda kullanacağınız banyo sepeti kirlilerinizin daha derli toplu durmasına yardımcı olabilir.

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Mavi Çamaşır Sepeti
Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Krem Rengi Çamaşır Sepeti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çamaşır makinesi görünümüne sahip banyo sepet modelleri bu sezon boyunca banyo aksesuarlarının bile stil sahibi olacağını vurguluyor. Bunun yanı sıra hasır banyo sepetleri de banyonuz içerisinde estetik bir hava yakalamanıza yardımcı olabilir.

Eşyalarınız ortalıkta durmasın

Yoksa siz hala eşyalarınızı banyo tezgahı üzerine mi bırakıyorsunuz? Böyle yapmaya devam ederseniz açıkta duran eşyalarınızın tozlanma süresi ışık hızından bile hızlı olabilir. Onun yerine bir adet banyo dolabı edinerek tozlanma ve dağınıklık sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Banyo seramiklerinizle uyumlu olabilecek bir renkte tercih edeceğiniz banyo dolabı ile etrafa saçılmış makyaj malzemeleri, yerde duran fazla tuvalet kağıtları ya da tezgahın bir köşesini kaplayan çeşit çeşit mis kokulu banyo havluları artık daha düzenli olabilir.

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Beyaz Banyo Dolabı
Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Kahverengi Banyo Dolabı

 

 

 

 

 

 

 

Sabunlarınız elinizden kayıp düşüyorsa kolayı var

Eskiden kadın eli şeklinde olan sabunluklar yüzünden bir nesil sabunluk kavramına karşı mesafeli durdu ve banyosuna sabunluk koymadı. Eğer siz de sabunlukları banyonuza sokmama konusunda ısrarcıysanız, birbirinden farklı alternatifler kararınızdan vazgeçmenize neden olabilir. Hem kalıp şeklindeki sabunlarınızı, hem de ferahlatıcı kokularıyla banyoda tropikal bir etki yaratan sıvı sabunlarınızı koymanız için birbirinden değişik sabunluk çeşitlerini incelemenizde fayda var.

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Dekoratif Sıvı Sabunluk
Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Balıkçı Evi Sabunluk

 

 

 

 

 

 

 

 

Banyo aksesuarlarından stilinizi yansıtan alternatifleri tercih ederek banyonuzun çiçek gibi açmasını sağlayabilirsiniz. Banyonuza şıklık katmak için VitrinGez’in sunduğu alternatifleri inceleyin.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK