Büyük Beden Kadın Modasında Abiye Şıklığı

Büyük Beden Kadın Modasında Abiye Şıklığı

Büyük beden kadın modasının, trendlerin yükselişi ile gösterdiği değişim dikkatlerden kaçmıyor. Modayla beraber olan bu bedensiz ve sınırsız yaklaşım büyük keyif veriyor. Kadın modasındaki bu sınırların ortadan kalkması ve şıklığın artık her bedende hayat bulması ise konuşulacak çok fazla şeyi de beraberinde getiriyor.

Büyük beden kadın modasının içerisinde barındırdığı en büyük yenilik; abiye şıklığı. Özel davet ve organizasyonların aranılan şıklığına sahip olmak isteyen kadınlar için sezonun trendlerini sadece sizler için araştırdık ve dikkat çeken abiye modellerini bir araya getirdik. Buyrun keyifle inceleyin efendim.

Dantel ve Güpür Detaylı Abiyeler

Sezonun öne çıkan abiye trendlerinin arasında hiç şüphesiz dantel ve güpür detayları yer alıyor. Zarif, romantik ve naif bir hava estirmek isteyenlerin doğru tercihleri arasında rahatlıkla anılabilecek olan bu abiyeler sayesinde zarafetinizi konuşturabilirsiniz.

Abiyefon - somon sirti gupurlu buyuk beden abiye - Vitringez Abiyefon - uzun beyaz abiye elbise - Vitringez
Abiyefon - uzun kirmizi abiye elbise - Vitringez Abiyefon-mint-sirti gupurlu buyuk-beden abiye - Vitringez

Tül ve Şifon Abiyeler

Tül ve şifon materyaller ise her zaman olduğu gibi abiye modasında yine trendler arasında yer alıyor. Form olarak doğru vücut ve renkle buluşan her elbise gibi şifon detaylara sahip abiye elbiseler de sizi şıklığa taşımayı başarıyor. Üstelik bunu feminen kimliğinizden ödün vermeden oldukça muhteşem yapıyor. Uçuş uçuş yapılarıyla adeta prenses gibi hissettiriyorlar.

Abiyefon - siyah gumus buyuk beden abiye - Vitringez Abiyefon - somon buyuk beden abiye - Vitringez
Abiyefon - uzun fusya abiye elbise - Vitringez Abiyefon-siyah-buyuk-beden-abiye- Vitringez

İşleme ve Desen Detaylı Abiyeler

Şifon ve dantel detaylarına sahip abiyelerin sadeliğindense işleme ve desen çılgınlığının dikkat çekiciliğine sahip olmak isteyenler için de sezon fazlası ile dikkat çekiyor. Lame ve dore detaylara sahip işlemeler, geometrik ve etnik esintileri barındıran desenler sezonun abiye modasında sıklıkla karşımıza çıkanlar arasında yer alıyor. İddialı, cesur ve kendinden emin olmak isteyen bayanların muhakkak tercih etmesi gerekir.

Abiyefon - siyah buyuk beden abiye - Vitringez Abiyefon - siyah gold buyuk beden abiye - Vitringez
Abiyefon - lacivert buyuk beden abiye - Vitringez (2) (1) Abiyefon - lacivert buyuk beden abiye - Vitringez

Yarasa Kol ve Tek Omuz Abiyeler

Yarasa kol ve tek omuz asimetrik modeller bu sezonun oldukça dikkat çeken bir başka detayı olarak karşımıza çıkıyor. Büyük beden abiyelerin en doğru formlarından biri olan bu tarz abiyeler sayesinde abiye şıklığını gönül rahatlığı ile sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

abiyefon - kemik-buyuk-beden-abiye- vitringez lacivert-buyuk-beden-abiye-o3779-24670-85-O
saks-mavi-buyuk-beden-abiye-o3804-24681-85-O siyah-murdum-buyuk-beden-abiye-al6011f-28117-10-O

Eğer siz de davet ve organizasyonların en şık isimleri içerisinde anılmak istiyorsanız, Abiyefon’un büyük beden kadınlara sunduğu rahatlığı ve şıklığı sonuna kadar yaşayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK