Bir Numara Büyük Al Seneye de Kullanırsın: Çocuk Ayakkabısı

Bir Numara Büyük Al Seneye de Kullanırsın: Çocuk Ayakkabısı

BİR NUMARA BÜYÜK AL SENEYE DE KULLANIRSIN: ÇOCUK AYAKKABISI

Çocuklar ne kadar da çabuk büyüyor değil mi? “Daha dün şu kadarcıktın” dediğimiz kim bilir kaç çocuk var etrafımızda. İşte o kadarcık çocuklara, seneye de kullanırsın diye giydirilen çocuk ayakkabısı modellerinden bahsedeceğiz sizlere.

Pantolondan elbiseye, elbiseden gömleğe çocuklara alınan bir çok kıyafet en fazla altı ay kullanılıp, ya ihtiyacı olan birilerine veriliyor ya da tekrar kullanabilirim diye raflara kaldırılıyor. Fakat çocuk ayakkabısı, çocuk tişörtü gibi değil. Giyince üzerinde biraz büyük görünmesini sağlamıyor. Büyük alınan ayakkabılar aynı zamanda çocukların sağlığında da bazı problemler yaşamalarına sebep olabiliyor.

Uzmanlar uyarıyor! “Aman haa anneler! Çocuğunuza on sene sonra da kullanacaklarını düşündüğünüz ayakkabılar almayın. 5 yaşında bir çocuğun 38 numara ayakkabı giymesi tıbben imkansız. Çocuklar hızlı büyüdüğünden alacağınız ayakkabıların en fazla altı ay, bilemediniz bir yıl kullanabileceğini unutmayın ve sınırları zorlamayın.”

Uzmanlar değil ama çok sık ayakkabı almanın bütçenizi olumsuz etkileyeceğini düşünen Vitringez çocuğunuz için uygun fiyatlı, çeşit çeşit ayakkabı modellerini sizlerle paylaşıyor.

İşte minik ayaklar için uzmanların uyarısını da dikkate alarak seçtiğimiz minik bütçeli çocuk ayakkabıları:

Kullanışlı çocuk ayakkabısı modelleri

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

BİR NUMARA BÜYÜK AL SENEYE DE KULLANIRSIN: ÇOCUK AYAKKABISI 5374903d8066a-tile 524d9159d1ded-tile 53763ea6c2ae0-tile 53749035ed973-vert 5374d852bf41e-vert 524d90e1a6878-vert BİR NUMARA BÜYÜK AL SENEYE DE KULLANIRSIN: ÇOCUK AYAKKABISI

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK