Çocuk Giyimde Yaz Modası

Çocuk Giyimde Yaz Modası

Mevsimler değiştikçe yenilenen dolaplar ve sezon trendi kıyafetler sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de markaların koleksiyonlarında kendilerine yer buluyor. Özellikle yaz mevsiminde canlanan cıvıl cıvıl çocuk reyonları büyüklerin bile ilgisini görüyor. 🙂

Çocuğu olan ebeveynlerin fazlasıyla vakit geçirdiği bu reyonlarda hem kız hem de erkek çocuklara göre birçok farklı giyim ürünü bulunuyor. Bu renkli ve neşeli çocuk kıyafetlerinin içinde kaybolmamak için öncelikle çocuğunuzun ihtiyacı olan ürünlerin listesini çıkarmanızda fayda var.

Listesi çıkarılan ürünler içinden seçim yaparken ilk olarak dikkat etmeniz gereken detay giysilerin konforu olmalıdır. Çocukların hareketli dünyasını göz ardı etmeden, içerisinde kendini rahat hissedeceği giysilerden oluşan bir alışveriş, sizin için fazlasıyla verimli olacaktır.

Hazır indirim sezonu da gelmişken çocuklarınızı da unutmadık ve onlar için birbirinden neşeli parçaları bir araya getirdik.

Kız Çocuklarına Özel Parçalar

Sürekli yenilenen çocuk koleksiyonları yetişkinleri kıskandıran türden. 🙂 Günümüzde tasarlanan çocuk kıyafetleri de yeni sezon trendlerine göre hazırlanıyor ve ebebeynlerin beğenisini kazanıyor. Çocuğunuza kıyafet alırken sadece kendi isteklerinize yer vermemelisiniz. Kendi kıyafet seçimini yapmak çocuğunuzun özgüveni açısından da oldukça önemli bir detay.

Rengarenk tişörtler, sevimli elbiseler, spor şortlar… Kızınız için en cici seçimleri bir araya getirdik. 🙂

kız çocuk giyim (5)kız çocuk giyim (1)kız çocuk giyim (3)
kız çocuk giyim (6)kız çocuk giyim (2)


Erkek Çocuklarına Özel Parçalar

Çoğu zaman babalarının tarzına özenen erkek çocukları için hayal ettikleri stile ulaşmaları artık çok daha kolay. Farklı renk seçeneklerinde olan tişörtleri ve farklı modellerde birçok pantolonunu sevdiğiniz markaların ürün yelpazesinde görebilirsiniz.

Şortlar, pantolonlar, tişörtler ve polo tişörtlerden oluşan listemiz, hem sizi hem de çocuğunuzu fazlasıyla mutlu edecek. 🙂

erkek çocuk giyim şort (3)erkek çocuk giyim (4)erkek çocuk giyim şort (2)
erkek çocuk giyim (2)erkek çocuk giyim (6)

Çocukların Eğlenceli Tatil Dünyası

Yaz geldi, tatil sezonu başladı. Çocukların en sevdiği mevsim olan yaz, çocuklar için eğlenceyi ve oyunu çağrıştırıyor. Tatile gitmeden önce çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ebeveynlere cevap niteliğinde olan tatil alışveriş listemiz ile çocuğunuz plajlara renk katacak! 🙂

erkek çocuk plaj giyim (2)kız çocuk plaj giyim (3)erkek çocuk plaj giyim (3)
kız çocuk plaj giyim (2)erkek çocuk plaj giyim (1)kız çocuk plaj giyim (1)

 

Siz de yukarıdaki ürünlere ve çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Defacto mağazasını  mutlaka ziyaret edin. Kadın, erkek ve çocuk modasına dair aradığınız her şey Defacto’da sizi bekliyor!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK