Çocuk Giyimde Yepyeni Bir Dönem

Çocuk Giyimde Yepyeni Bir Dönem

Sürekli gelişen ve kendini yenileyen moda sektörü, sadece kadın ve erkek giyimde değil, çocuk giyimde de hızla yoluna devam ediyor. Önceki yıllarda sadece rahatlığı hedef alan çocuk giyim, son yıllarda şıklığın da önde gelen temsilcilerinden. Sıra dışı ve birbirinden renkli tasarımlar sunan çocuk giyim ürünleriyle, stil sahibi kız ve erkek çocukları yetişiyor. Hatta öyle ki, modayı yetişkinlerden daha fazla takip eden ve trendlerin ne olduğunu bilen bu çocuklar, modaya yön verme konusunda da oldukça iddialı.

Sağlıklı ve Kaliteli Çocuk Giyim

Sağlıklı ve kaliteli giyinme anlayışı, son yıllarda şıklık ve tasarım kadar önemli bir noktaya ulaşarak dünya tekstil sektöründe söz sahibi oldu. Tasarımcılar ve moda dünyası organik ürünler tasarlamaya yönlendi ve çocuk giyimden yetişkin giyime kadar organik ürünler vitrinlerdeki yerini almaya başladı.

Siz de çocuklarınızın şıklığından ödün vermeden, cildini tahriş etmeyen, dokusuyla ferahlık veren ürünler giymesinden yanaysanız; sağlıklı kumaşları kalite ve şıklıkla birleştiren Nuuba&The Gang tam size göre.

Kız Çocuk Giyim

Kız çocuklarının en sevimli özelliği, pembe gibi parlak ve göz alıcı renklere düşkün olmaları ve akıllara daima neşe saçan giysilerle gelmeleri. Ancak hatırlatmalıyız ki, çocuk giyiminde kıyafetlerin sadece renkli ve göz alıcı olması yeterli değil. Bu noktada Nuuba sayesinde giyinmeyi ve süslenmeyi seven kız çocuklarını, %100 pamuk içerikli kumaşlarla tanıştırabilir, farklı ve sıra dışı desenlerle dikkatlerini çekecek parçaları onlara sunabilirsiniz. Örneğin, pamuklu, dantelli, beyaz bir gecelik kız çocuklarının kendilerini prenses gibi hissetmelerini ve rahatça uyumalarını sağlayacaktır.

Nuuba - Pierrot Leggings - Vitringez Nuuba - Origami Çan Elbise - Vitringez

Nuuba - Maya Kız Çocuk Geceliği - Vitringez Nuuba - Zig Zag Elbise - Vitringez

Erkek Çocuk Giyim

Daha küçük yaşlarda yakışıklı ve karizmatik nedir ve nasıl olunur sorularının cevaplarını bilen küçük beyler, yaptıkları kıyafet seçimleriyle bizlere stil dersi veriyor. Hem cool hem de kaliteli tasarımları sunan Nuuba&The Gang de, küçük beylerin en büyük destekçisi. Düşük ağlı pantolonlardan, çizgili pijamalara kadar birbirinden farklı modelleri erkek çocuklarına sunan Nuuba, hem şık, hem kaliteli, hem de sağlıklı ve pırıl pırıl giyinmenin yollarını açıyor.

Nuuba - Zebu Erkek Çocuk Pijama - Vitringez Nuuba - Jealous Guy - Vitringez

Nuuba - Dalle Sarı Tshirt - Vitringez Nuuba - Doodle Navy Pants - Vitringez

Bebek Giyim

Biliyoruz ki, dünyaya henüz gözlerini açmış bebekler, en az kendileri kadar masum kıyafetlerle sarılıp sarmalanmalı ve pamuk gibi ciltlerine zarar vermeyecek kumaşlardan yapılmış tulumlar giyerek uyumalı. Bebeklerinizin sağlığı açısından kaliteli kumaşlardan yapılmış kıyafetler arıyorsanız eğer, %100 pamuk ve organik içerikli ürünleri sizlere sunan Nuuba&The Gang’e bakmanız yeterli olacaktır. Bebeğiniz için en az sütünüz kadar değerli olan organik kıyafetler, huzurlu ve sağlıklı büyümelerini sağlayacak.

 Nuuba - Pink Stripes Organik Uyku Tulumu- Vitringez Nuuba - The Wild Tracksuit - Vitringez

Nuuba - Fox Yellow Moon Pembe Body - Vitringez Nuuba - Ubang Baby Seal Bright Rose Tulum - Vitringez

Çocuğunuz için en kaliteli, sağlıklı ve organik çocuk giyim ve bebek giyim ürünlerini sunan Nuuba&The Gang’in Vitringez Mağazası’nı ziyaret etmeden çocuk giyim alışverişi yapmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK