Harika Bir Gün İçin Çocukla Nereye Gidelim?

Harika Bir Gün İçin Çocukla Nereye Gidelim?

Çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz günlerde plan-program yapmakta zorlanıyor musunuz? O halde size bir önerimiz var: ÇocuklaNereye.com

“Çocukla nereye gidelim?” sorusuna cevap arayan büyükler için hazırlanan sitede, 0-12 yaş grubuna uygun sinema, tiyatro, etkinlik, spor, sanat, yaz/kış okulları, park, bahçe, çocuk dostu restaurantlar, oyun grupları ve eğlence mekanları gibi bir çok yerin doğru ve güncel bilgisine kolayca ulaşmak mümkün.

Çocukları ile geçirecekleri harika bir gün planlamak için yol gösterici konumundaki sitede yüzlerce etkinlik ve mekan arasından, yaş, tarih ve konuma göre arama yapılabilen  arama motorunun yardımı ile saniyeler içinde önerilere ulaşmak mümkün.

“Zamanım var” daha kapsamlı bilgi almak istiyorum diyen ebeveynlere ise yol göstermek amaçlı kategori bölümü mevcut;

Nereye Gidelim?

Sinema, tiyatro, müze, gösteri ve etkinlik/atölyelerin bilgilerinin bulunduğu kategoride her bir etkinliğin bilgilerine ulaşabilir, yer, saat, hatta harita detaylarını inceleyebilirsiniz.

Nerede Yiyelim?

Etkinliklere gitmeyi seviyoruz ama nerede ne yenir? neresi çocuğum için uygun bilemiyoruz diyenlerdenseniz, cocuklanereye.com’da bulunan çocuk dostu restaurant, dondurmacı ve doğum günü mekanlarını mutlaka incelemelisiniz. Mekanları 12 farklı özellik ile ( Otopark, Çocuk Menüsü, Çocuk Oyun Odası, Oyun Parkı,Emzirme Odası, Oyuncak, Oyun Ablası, Vale Hizmeti, Bebek Arabası,Bebek Odası, Park, Bahçe, Çocuk Atölyesi/Etkinliği ) değerlendirerek anne babalara mekanda bulabilecekleri çocuk dostu özellikleri sıralıyor.

Nerede Oynayalım?

Çocuğunuzla aktiviteden aktiviteye koşarken aslında bir bakmışsınız o sadece oynamak istiyor… doya doya oynamak! işte bu zamanlarda götürebileceğiniz oyun grupları, mevsimine göre park/bahçeler veya eğlence mekanlarının bilgisini de cocuklanereye.com’da ulaşabilirsiniz. 2-5 yaş döneminde karar verme konusunda hep zorluk yaşanılan hangi oyun grubuna gitsin? hangi anaokulu daha uygun? sorularına cevap arayanlar için de alternatifler mevcut.

Nerede Öğrenelim?

Okul seçimi her anne baba için en zorlu dönem. Bir de çocuğunun sanatla, sporla ilgilenmesini, aktif bir sporcu olmasını isteyen, bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayacak spor okulları veya sanat okullarını bulmak için sarf edeceği zaman ve enerji de herkesin en büyük sorunlarından biri. Ebeveynler bir araya geldiklerinde ilk konuşulanlardan biridir çocuğun hangi sporu yaptığı, hangi enstrümanı çaldığı… Tabi sonraki soru da nereye gittiğidir. cocuklanereye.com sanat ve spor okulları haricinde yaz ve kış okullarının da bilgilerini vererek ailelere biraz olsun bu konuda destek olmaya çalışıyor.

Blog yazıları ile ebeveynlere yol gösteriyor!

cocuklanereye.com yakın zamanda açtığı blog.cocuklanereye.com ile ebeveyn deneyimlerinden, çocuk gelişimine, mekanların değerlendirilmesinden, özel dosyalara kadar çocuklu ailelere yönelik konuları tecrübe ve önerileri ile okuyucuları ile buluşturuyor.

 

Cocuklanereye.com‘u sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz:

Facebook:

https://www.facebook.com/Cocuklanereye

Twitter:

https://twitter.com/cocuklanereye

Instagram:

https://instagram/cocuklanereye

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK