Çocukların Yüzünü Güldürecek Yılbaşı Hediyeleri

Çocukların Yüzünü Güldürecek Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyelerini, en çok çocuklar büyük merak, heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorlar. Birbirinden eğlenceli oyuncaklar, boyama kitapları ve giyim ürünleri gibi pek çok hediye seçeneği çocukların yüzünü gülümsetmek üzere hazır bekliyor. Çocuklara hediye alırken sağlık ve güvenlik konularına dikkat etmek önem taşıyor. Güvenlik açısından, bir çocuğa alınacak hediyenin kendi yaş grubuna uygun olmasına dikkat edebilirsiniz. İlgili yaş grubu aralığında bulunan bir oyuncak, çocuğun kendi seviyesine de hitap ettiği için, onun zihinsel becerilerini arttırmasına da yardımcı olabilir.

Masumiyetin simgesi çocukları mutlu edebilecek hediye alternatifleri arasında onların hayal dünyasını geliştirecek seçenekler de yer alıyor. Yeni yıl hediyeniz ile bir çocuğu mutlu ederken aynı zamanda gelişimlerine de katkıda bulabilirsiniz. Her seferinde farklı bir şekilde yeniden bir araya getirilebilen yapboz oyuncaklar sayesinde çocukların yaratıcılıkları ve el becerilerinin de geliştiği görülüyor. Birbirinden farklı yaş gruplarına uygun olan oyuncaklardan tutun da, bilim setlerine kadar çocukların hayallerini süsleyen ürünleri bir arada topluyoruz.

Oyun Zamanı: Oyuncakları Hangi Çocuk Sevmez ki?

Oyuncaklar hemen hemen tüm çocukların hayalini süslüyor. İnteraktif oyun konsolu, çocukları sanat ve renklerin dünyasında yaratıcı bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanırken, kağıt geri dönüşüm setleri çocuklara çevre ve doğa bilincini erken yaşlarda aşılamayı hedefliyor.

PLAYMOBIL-Doğa-ve-Dağcılar helikopter
94766a19-f3cc-46c9-b31f-fc26d9ef3e1e
 sand_art 
furby-boom-sweet-siyah-b_18409_1
 125084578-1-wowwee_artsee_studio

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için görsellere tıklayabilirsiniz.

Bu Yılbaşında Çocuklar Çok Tarz

Bu yılın çocuk modası, minik hanımları ve beyleri son derece tarz gösterebilecek öğeler içeriyor. Mini eteklerden, kırmızı kaşe kabanlara, kırçıllı şal yaka hırkadan, kravatlı gömleklere kadar bu yılın moda akımını oluşturan detaylar, çocuk kreasyonlarında yerini alıyor.

e.kazalke.panterkek_gömlek
k_kabankız_kazakkız_etek

 

Kitap Kurdu Çocuklar İçin Hediye Önerileri

Kitaplar, çocukların hayal dünyasını geliştirebilecek en önemli öğeler arasında ilk sırada yer alıyor. Açık anlaşılır ve eğlenceli bir üslupla yazılmış olan bilim ve evren seti sayesinde çocuklar güneş sistemi ve uzay hakkında bilgi sahibi olurken, birbirinden eğlenceli boyama kitapları çocukların hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

klasiklerboyama1bilim
masaljumboaslıcan

Yeni yıl hediye alışverişlerinizi BKM Express üye işlerinden gerçekleştirerek, kampanyalardan ve özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik, ilk kez BKM Express ile alışveriş yapanlara özel 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL iade fırsatını yakalayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK