Çocuklarına Seyahat Etmeyi Sevdirmek İsteyenlere

Çocuklarına Seyahat Etmeyi Sevdirmek İsteyenlere

Kemal’in Londra Günlüğü, sehrincocukhali.com‘un yazarı Özge A. Lokmanhekim’in kaleminden dökülen keyifli bir kitap çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı.

“Amacım anne babalara çocuklarıyla seyahat etmeleri için cesaret verirken başka şehirleri de tanıtmak ve çocukla yapılabilecek aktivite, gidilebilecek yer önermek.” diyor Özge Lokmanhekim kitabından bahsederken.

Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Anne ve babasıyla birlikte gezmekten, kimi etkinliklere katılmaktan, farklı kültürleri öğrenmekten hoşlanan, farkındalığı yüksek bir çocuk. Bundan böyle onu kâh Londra’da, kâh Brüksel’de ya da dünyanın bir başka kentini gezerken bulacaksınız.

Kemal gezi günlüklerini arkadaşlarıyla paylaşırken gittiği yerlerin önemli ve tarihî mekânlarını, yemeklerini ve geleneklerini anlatacak. Tabii onlar da bu kitapları okurken yalnızca bir şehir seyahatinin ayrıntılarına değil, küçük bir çocuğun iç dünyasına ve heyecan dolu duygularına tanıklık edecekler…

Kemal'in Londra Günlüğü - Özge Lokmanhekim

Kemal’in Londra Günlüğü Annelerden Tam Not Aldı!

Özge A. Lokmanhekim’in kaleme aldığı, Gökçen Eke’nin çizimlerini gerçekleştirdiği Kemal’in Londra Günlüğü annelerin beğenisine sunuldu.

18 Aralık Cuma günü piyasaya çıkan kitabın tanıtımı 24 Aralık Perşembe günü Happy Nest’te gerçekleşti.  Etkinliğe katılan kitap kurdu annelerin beğenisine sunulan kitap, çocuklarla nasıl zevkli seyahat edileceği konusunda rehberlik etmesi bakımından ebeveynler tarafından büyük ilgi gördü.

Tanıtım konuşmasında çocukların dünya kültürünü tanımalarının önemine vurgu yapan yazar Lokmanhekim, “Kemal’in Londra Günlüğü, çocuklara farklı ülkelerin kültürlerini tanıtmaya hedefleyen bir serinin ilk kitabı. Bir sonraki kitabımız Brüksel temalı olacak.” diyerek ikinci kitabın da müjdesini verdi.

Çocuk-ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen Kemal’in Londra Günlüğü, Altın Kitaplar etiketiyle tüm kitapçılarda ve Vitringez.com‘da!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK