Çocuklarınız İçin Eğitirken Eğlendirecek Seçenekler

Çocuklarınız İçin Eğitirken Eğlendirecek Seçenekler

Çocukların eğitimi, sağlıklı, mutlu, özgüvenli ve başarılı bir hayat sürmeleri için oldukça önemli. Bebeğiniz için henüz anne karnında başlayan ve hayat boyu devam eden eğitim sürecinde; hem çocuklarınızın eğlenirken öğrenmesini sağlayacak, hem de bu süreçte size yardımcı olacak eğitici ürünler ile eğitimi desteklemeniz şart.

Çocuğunuzun eğitimi süresince özellikle tuvalet ve yeme-içme eğitiminden, konuşma ve yabancı dil eğitimine kadar, çocuğunuzun gelişimini en eğlenceli şekilde destekleyecek önerilerimizi sizler için bir araya getirdik.

Unutmayın, çocuğunuzun gelişim sürecini doğru yönetebilmek, topluma kendine yetebilen, sağlıklı ve mutlu bireyler kazandırmanın en etkili yolu.

Çocuklarınız için Eğlenceli ve Eğitici Ürünler

Kidskit Merdivenli Tuvalet Eğiticisi

24-36. aylar arası tavsiye edilen tuvalet eğitimi, çocuğunuzun gelişimindeki en önemli adımlardan biri. Bu süreci çocuklarınız için eğlenceli bir hale getirmek mümkün.

Çocuklar için özel olarak tasarlanan Kidskit Merdivenli Tuvalet Eğiticisi; neşeli renkleri, basamaklı ve basamaksız kullanım seçenekleri, kolay sökülüp takılma özelliği ile tuvalet eğitimini hem eğlenceli hem de güvenli bir hale getiriyor.

Bebekish - Kidskit Merdivenli Tuvalet Eğiticisi - Vitringez Bebekish - Kidskit Merdivenli Tuvalet Eğiticisi 2 - Vitringez

Kullanım videosu için tıklayın.Bebekish - Kidskit Merdivenli Tuvalet Eğiticisi - Vitringez

Pelikanlı Banyo Oyuncak Toplayıcısı

Özellikle banyo yapmaktan keyif almayan çocuklar için, banyo oyuncakları kullanmak etkili bir yöntem. Çocuklarınızın oyuncaklarını toplamayı öğrenmesi de bu sürecin bir parçası. Küvetin yan tarafına takılan Pelikanlı Banyo Oyuncak Filesi, renkli tasarımı, yıkanabilir filesi, hızlı kuruma özelliği ve küvete takılabilir olması ile banyoyu eğlenceli ve eğitici bir hale getirmenizi sağlayacak.

Bebekish - Pelikanlı Banyo Oyuncak Toplayıcısı - Vitringez Bebekish - Pelikanlı Banyo Oyuncak Toplayıcısı -2 Vitringez

Infant Learning Centre İngilizce Eğitici Kitaplar

Bebeklerin öğrenme yeteneklerini geliştirmek için 20 yıl boyunca araştırmalar yapan Profesör Doktor Robert Titzer, bebeklerin görsel yeteneklerinin 6. aydan itibaren gelişmeye başladığını ortaya koyar.
1990 yılında kızı Aleka ile çalışmalara başlayan ve 1997 yılında Titzer tarafından yayınlanan Your Baby Can Read  setleri, Aleka’nın 8 aylıkken okumaya başlamasını sağlar.

Fotografik hafızalarının gelişmeye başlamasıyla gördükleri nesneleri görsel hafızalarında depolayan bebeklerin, nesnelerin isimleri ile görselleri bir arada gösterilecek kullanılan Your Baby Can Read setleri, çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmenize yardımcı olacak.

Bebekish - ILC Mini Sliding Board Books Bebekish - ILC You can Read Pack

Tanıtım videosu için tıklayın.

Kidskit Kiddy Bin Stool Yükseltici

Çocuklar, emeklemeye başladıkları andan itibaren etraftaki nesnelerle daha yakından ilgilenmeye başlar, dokunmaya ve öğrenmeye istek duyarlar. Erişemedekleri noktalara ulaşmak için çabalayan çocuklarınız için Kidskit Kiddy Bin Stool Yükseltici hem eğlenceli, hem de güvenli bir üründür.

Kauçuktan üretilmiş sağlam yapısı ve ayarlanabilir özelliğiyle, çocuklarınız artık ellerini yıkarken veya raflarauzanırken rahatlıkla hareket edecek.

Bebekish - Kidskit Yükseltici Stool 2- VitringezBebekish - Kidskit Yükseltici Stool - Vitringez

Tanıtım videosu için tıklayın.

Kidskit Taşınabilir Mama Sandalyesi

Mama sandalyeleri, çocuklarınız sizinle birlikte masada yemek yemeye başladığı andan itibaren en büyük kurtarıcıdır. Kidskit Friendly Booster Taşınabilir Mama Sandalyesi, kolayca adapte edilebilen iki ayrı emniyet kemerli yapısıyla güvenli, yumuşak dokusu ile rahat bir kullanım sağlar.

12 ay üstü kullanımlar için uygun olan KidsKit Kids Friendly Booster Mama Sandalyesi, katlanabilir özelliğiyle kolayca taşınabilir.

Bebekish - KidsKit Kids Friendly Booster - Vitringez Bebekish - KidsKit Kids Friendly Booster 2 - Vitringez

Tanıtım videosu için tıklayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK