Converse Modası Hiç Bitmiyor!

Converse Modası Hiç Bitmiyor!

Efsaneleşen ayakkabı markalarından olan Converse, her yıl farklı modelleriyle gönüllere taht kurmayı başarıyor. Kadın, erkek, genç, yaşlı ve çocuk demeden her yaştan insanın fazlasıyla sevdiği bu ayakkabı modellerinin modası da hiç geçmiyor. Özellikle sokak stilinize eşlik eden Converse ayakkabıların kırmızıdan siyaha, pembeden mora, yeşilden sarıya kadar geniş renk yelpazesi bulunuyor.

1900’lü yıllarda Marquis M.Converse tarafından kurulan Converse, Amerikan bir spor markasıdır. O dönemlerden günümüze her zaman yükselerek gelen marka, her yaştan insanı kendine hayran bırakmayı başarmış durumda.

Rahatlık ve kalite anlayışından asla ödün vermeyen ve bu özelliği sayesinde giyim, aksesuar ve çanta kategorilerinde müşterilerin gözünde bir numaraya yükselen Converse; ayakkabı modelleri, çanta, aksesuar, giyim ve bot modelleri ile rahatlığın ve sokak modasının bir numaralı adresi oluyor.

Hem rahat hem de şık kombinler yakalayabileceğiniz Converse modelleri müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almayı başarıyor. Merak ettiğiniz, sevdiğiniz Converse ayakkabı modellerine en uygun kampanyalar ile ulaşmanız da çok kolay. Herkese uygun Converse fiyatları yeni sezon renk ve farklı tasarımlar ve kampanyalar ile ilkbahar – yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasına giriyor.

Köklü bir geçmişi olan dünyada da birçok ülkeye ulaşmış deneyimli bir marka olması dolayısıyla da adından sık sık söz ettirip müşterilerin en çok tercih ettiği markalar arasına girmeyi başarıyor. Converse markasından kampanya ile alacağınız ürünler ile hem kendinizi yeniler hem de hediyeler alarak sevdiklerinizi yeniler ve onlara sürpriz yapabilirisiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK