Eğitici ve Eğlenceli Bebek Oyuncakları

Eğitici ve Eğlenceli Bebek Oyuncakları

Bebek oyuncakları,  bebeklerin iyi vakit geçirmesine katkıda bulundukları kadar, gelişimleri ve sağlıklı büyümelerine de katkı sağlıyor ve bebekler için daha eğlenceli bir ortam yaratıyor. Bebeklerin doğduğu andan itibaren hayatına giren oyuncakların; eğitici ve öğretici yönleriyle bebeklerin öncelikli ihtiyaçları arasında yer aldığını ve sadece bebeklere fayda değil, ebeveynlere de fayda sağladığını söylemek mümkün.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bebek Oyun Halısı

Hem bebeklerin hem de ebeveynlerinin ihtiyaçlarına karşılık veren ve bebek oyuncakları kategorisinde yer alan bebek oyun halısı, son zamanların en çok tercih edilen bebek oyuncaklarından biri. Artık pek çok markanın üretimine başladığı bebek oyun halısına, anne ve babalar ihtiyaçları dahilinde kolaylıkla ulaşabiliyor. Bebek gelişimi ve sağlığı için önemli bir rol oynayan bebek oyun halıları, renkli tasarım ve farklı modelleri ile ilk aylarda bebekler için en güvenilir oyun deneyimi sağlıyor.

Dikkat çekici tasarım ve modelleri ile bebeklerin algısını ve duyu organlarını geliştirmesini sağlarken, bebeklerin fiziksel gelişimini de olumlu bir şekilde etkileyen bebek halılarıyla, siz de bebeğinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

annelütfen-PLAYGRO Top Havuzu Oyun Halısı 3 in 1-vitringez annelütfen-PLAYGRO Neşeli Plaj Oyun Halısı-vitringez

annelütfen-FISHER PRICE Sevimli Hayvancıklar Oyun Matı-vitringez annelütfen-BONDIGO Arkadaşlarım Oyun Halısı-vitringez

0-3 ve 0-6 Ay Bebek Oyuncakları

Bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimleri ilk aylarda her geçen gün bir öncekine göre farklılaşıyor ve bebekler büyüdükçe ilgi alanları ve dikkatini çeken nesneler değişiyor. Bu nedenle sağlıklı bir gelişim için yapılan oyuncak tercihlerinin bebeklerin yaşına uygun olması gerekiyor. Örneğin, 0-3 ay bebek oyuncakları ile 0-6 ay  bebek oyuncaklarının aynı zamanlarda ve sürekli kullanılmaması gerekiyor. Tam da bu noktada dikkat etmeniz gereken iki husus var;

1. İlk aylarda dış etmenlere karşı çok daha hassas olan bebekler için oyuncak tercihlerinde daha hassas davranmak

2. Bebeklerin kendisini ve çevresini tanıma evresinde olduğu aylarda daha yumuşak dokulu, bebeğinizin kendisine zarar vermesine sebep olmayacak ve fiziksel ve duyu gelişimini destekleyici oyuncak modellerini tercih etmek.

annelütfen-BONDIGO Kıkırdayan ve Kıpırdayan Arkadaşım-vitringez annelütfen-BONDIGO Sevimli Dostlar Diş Kaşıyıcı-vitringez

annelütfen-PREGO TOYS 0072 Fun Bee Çıngırak-vitringez annelütfen-TINY LOVE Beşik ve Puset Arkadaşları-vitringez

Bebek Gelişim Oyuncakları

Bebeklerin fiziksel gelişimi kadar zihinsel gelişimi de büyüme evrelerinde oldukça önemli. Bu nedenle bebekleriniz için oyuncak seçerken sadece eğlendirici olmasına değil, aynı zamanda eğitici ve öğretici olmasına da dikkat etmelisiniz.

annelütfen-TANNY Eğitici Şekilli Topum-vitringez annelütfen-BONDIGO Neşeli Çalışkan Çarklar-vitringez

annelütfen-FISHER PRICE Eğitici Köpekçiğin Akıllı Evi -vitringez annelütfen-PLAYGRO Orman Arkadaşları Eğitici Kitapçık-vitringez

Annelütfen; Fisher Price, Playgro, Bondigo marka bebek oyuncakları ile kız ve erkek bebekler için birçok kategorideki farklı ürünleri, ebeveynlere sunuyor. Ayrıca her bütçeye uygun bebek oyuncağı modelleri ile hem kaliteli  uygun fiyatlı hem de oldukça faydalı oyuncaklara ulaşım imkanı sağlıyor.

Siz de bebeğinizin gelişimine oyuncaklarla katkı sağlamak ve eğlenceli oldukları kadar eğitici ve öğretici oyuncakları bebeklerinize sunmak istiyorsanız, annelutfen.com’un bebek oyuncakları kategorilerini inceleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK