Erkek Ayakkabılarında Özendiren Tasarımların Buluştuğu Nokta: FLO

Erkek Ayakkabılarında Özendiren Tasarımların Buluştuğu Nokta: FLO

Erkek ayakkabılarında özendiren tasarımların buluştuğu nokta: FLO

Sonbahar – kış sezonuyla birlikte ayakkabı alışverişleri de hız kazandı. Yeni sezona yepyeni ve şık tasarımlar hazırlayan tasarımcılar, erkek ayakkabıları ve özendiren modellerle karşımıza çıkıyorlar.

Ayakkabı için tarz sahibi olmanın ilk adımı demek yanlış olmaz. Her erkeğin giyimindeki imzası diyebileceğimiz erkek ayakkabıları için, FLO’da yine birbirinden güzel alternatifler var. Kışlık kıyafet ve aksesuar alışverişlerinde, kalite ve hesaplı ürünlerin adresi olmasının yanı sıra model ve marka çeşitliliğiyle de dikkati çeken FLO bu sezon da yine beklentilerinizin karşılığını verecek.

Henüz kışlık ayakkabı alışverişlerinizi yapmadıysanız şanslı sayılabilirsiniz. İşte FLO’dan sizin için seçtiklerimiz…

Kışa botla hazırlanın

Havalar soğumaya başladığından beri siz de rahat ve şık botları ne kadar özlediğinizi fark etmeye başlamışsınızdır. Her tür kıyafetle rahatlıkla kullanılabilen, renk seçenekleriyle de göz dolduran botlar, spor olduğu kadar klasik kesim pantolonların da altında şık kombinler oluşturuyor. Dockers’ın botlar konusunda iddiasını sürdürdüğü ve çok iyi ürünler çıkardığını söylemek mümkün.

Erkek ayakkabılarında özendiren tasarımların buluştuğu nokta: FLO
Kinetix PONTO Kahverengi Erkek Outdoor
Erkek ayakkabılarında özendiren tasarımların buluştuğu nokta: FLO
Dockers Erkek Bot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spor ayakkabıdan vazgeçemeyenler için

Özellikle erkekler için büyük önem taşıyan ve her mevsimin ayakkabısı olarak kullanılan spor ayakkabılar, bu sezon da renk ve tasarımlarıyla erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yerini alabilir. Spor ayakkabılar, erkeklerin adrenalin tutkusunun giyime ve yaşam tarzına yansımış hali olarak nitelendirilebilir. Bunun en iyi örneklerine Kinetix’te rastlayabilirsiniz.

Daima klasik

Sıradan klasik ayakkabıların aksine, yeni sezonda dikiş detaylarıyla farklılık yaratan, spor ifadeler veren tasarımlar öne çıkıyor. Lumberjack tasarımlarında en iyi örneklerine rastlayabileceğimiz klasik ayakkabılar, dikişlerinde kullanılan renk seçenekleriyle kombinlerde de renk açısından alan tanımış oluyor.

Erkek ayakkabılarında özendiren tasarımların buluştuğu nokta: FLO
Polaris Kahverengi Erkek Terlik
Erkek ayakkabılarında özendiren tasarımların buluştuğu nokta: FLO
Lumberjack

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evdeki rahatlık

Günlük yorgunluğun ve temponun ardından evde ayaklarınız ev terliğine girdiği anda hissettiğiniz rahatlığın bir tanımı yok. Bütün gün ayakkabıların içinde, özellikle işinizin hareketliliğine göre ayaklarınıza vuran yorgunluk, evdeki anatomik tabanlı Polaris ev terliğinizle bir anda ayaklarınızın altından kayıp gidecek. Ev rahatlığını şıklıkla buluşturmayı başaran modellerin öne çıktığı bu erkek ev terliklerini çok seveceksiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK