Erkek Giyim Modellerinde Lig Başlıyor

Erkek Giyim Modellerinde Lig Başlıyor

ERKEK GİYİMDE LİG BAŞLIYOR

Lig başladı. Bu haber bizim için yeni yılın gelmesinden daha heyecan verici bir gelişme. Futbol maçları özellikle benim gibi kafası işle çok yoğun erkekler için eve gidip içeceğini alarak keyif yapmak, maç boyunca kafasını boşaltmak, hatta bazen biraz söylenip stres atmak için birebir.

Aynı şekilde arkadaşlarla bir araya gelerek sosyallleşmek, maçı birlikte izleyip yorum yapmak, hatta belki biraz daha ileri gidip farklı takımları tutan arkadaşlara takılmak için de harika bir bahane. Futbolu da sohbeti de anlıyoruz da erkek giyimi bunun neresinde diyorsanız, komşu kızı prensibini bilmiyorsunuz demektir.

Komşu kızı prensibi…

Özellikle ergenlik çağında komşularınızdan birinin kızından hoşlanmış olanlar lafı nereye getireceğimi çoktan anladılar bile. O çağlarda görünüm hemen her şey demek iken, babaannenizin ördüğü yelekle, ayağınızdaki biçimsiz terliklerle bakkala, manava, kasaba illa ki gönderilmişsinizdir. Sizde travma yarattığını hiç bir zaman bilmeyecek olan komşu kızı da işte o anlarda olmadık bir yerden karşınıza çıkıverir.

ERKEK GİYİMDE LİG BAŞLIYOR

 

Onu göreceğiniz zamanlarda özenle süslenmiş olmanızın, bisikletiniz ile karşısına geçerek yaptığınız o karizmatik hareketlerin etkisi bir anda silinir. Siz artık onun için sonsuza kadar örgü yelekli, yoğurt alan çocuk olarak kalmaya mahkum hale gelirsiniz. Hatta kızın sizi farkedip fark etmemesi bile önemini yitirir. Siz o kadar utanmışsınızdır ki artık onunla hayal kurmaktan bile vazgeçersiniz. İşte bu deneyimi yaşayan biri erkek giyim konusunun sadece özel zamanlarda değil her an her yerde önemli olduğunu bilir.

Eğer siz sırtınıza tuttuğunuz takım formasını, altına da bir kot pantolon geçirip maç izlemeye gidiyorsanız çok büyük fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz. Şimdiye kadar dışarıda izlediğim maçlarda 2 kız arkadaş ve 5 müşteri bulmuş biri olarak basit bir maç izleme faaliyetinin bile ne kadar büyük bir potansiyeli olduğunu ben gayet iyi biliyorum. Tek yapmanız gereken, takımınızı coşkuyla desteklemeye giderken “komşu kızı” prensibini aklınızdan çıkarmamak ve giyiminize birazcık özen göstermek.

Maç izlerken erkek giyim…

Eğer evde tek başına maçınızı izleyecekseniz nispeten daha rahat ve özensiz giyinebilirsiniz. Ancak erkek arkadaşlarınızla birlikte izleyecekseniz bile seçeceğiniz giyim, seçeceğiniz ayakkabı, aksesuar son derece önem taşır.

ERKEK GİYİMDE LİG BAŞLIYOR
Bermuda – indigo
ERKEK GİYİMDE LİG BAŞLIYOR
Bermuda Şort

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henüz sıcaklar devam ederken bu buluşmalar şort giymek için uygun bir ortam olabilir. Farklı uzunluklardaki şortlardan kendinize yakıştırabileceğiniz bir model bulacağınıza eminim. Ben

daha çok bermuda modelleri tercih ediyorum. Hem rahat, hem de bu tip sportif durumlar için uygun. Günlük şortlar ise çok samimi ve ancak yakın arkadaşlar veya ailemin yanında tercih edeceğim modeller.

Üst giyimde alternatifler…

Eğer siz de  benim gibi bermuda şort tercih ettiyseniz üzerine zevkinize göre pek çok farklı tişörtten birini seçebilirsiniz. Ben son dönemde şortlarımla ya da spor pantolonlarımla hakim yaka gömlek kullanmayı sıkça tercih ediyorum. Bu tarzın hem spor hem de daha seçkin bir görüntü verdiğine inanıyorum.Bunun dışında özellikle çok cebi olmayan, düz renkli bermuda şort modelleri ile slim fit kareli gömlekler de oldukça şık duruyor.

ERKEK GİYİMDE LİG BAŞLIYOR
Hakim Yaka Gömlek
ERKEK GİYİMDE LİG BAŞLIYOR
Kareli Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İyi seyirler…

Giyiminizi şık bir spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Eğer seviyorsanız kullanacağınız spor bir bileklik ile kendinizi ifade etmek ve hoş detaylar yakalamak da çok mümkün. Kendinizi aynada beğenip, giyiminiz ile kendinizi rahat hissettiğinizde geri kalan tek şey andan keyif almak ve futbolun coşkusuna kapılmak oluyor. Şimdiden benim tuttuğum takımın şampiyon olmasını umarak hepinize iyi seyirler dilerim

PAYLAŞ
Siz bizim sadece spor, siyaset, araba ya da seks hakkında konuştuğumuzu düşünebilir, hatta bundan emin olabilirsiniz. Ama siz bu satırları okurken biz çoktan alışveriş yapmış, yeni kıyafetlerimizi giymiş ve en şık halimizle bir kafede oturuyormuş kahvemizi içiyor olacağız...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK