Erkek Modasında Bahar Rahatlığı

Erkek Modasında Bahar Rahatlığı

Mevsim değişiklikleri, modada sezon değişimini ve yenilikleri ifade ediyor. Havaların ısınmaya başladığı, doğanın canlandığı kıştan bahara geçiş dönemi ise herkes tarafından fazlaca seviliyor. Bahar sezonunun açılması renkli trendleri de beraberinde getiriyor. Sezonun nabzını tutmak ise tabii ki de bizlere düşüyor.

2016 Bahar sezonunun erkek modasına bir göz atalım dedik ve yeni sezon alışverişinin püf noktalarını bir araya getirdik.

Eğer sezonda akıllı alışverişleri tercih edenlerdenseniz, ilk yapmanız gereken şey zamansız parçalara yönelmek olmalı. Örneğin, erkek gardırobunun vazgeçilmezlerinden gömlek ve ceketler alışveriş listenize eklenmeli. Dilerseniz trendler ile şekillenen yeni sezon gömlek ve ceketlere birlikte göz atalım.

Gömlekler

Gömlek, bahar sezonunda erkekler için zamansız şıklığın parçalarından biri. Özellikle geçiş mevsiminin zorluklarının da rahatlıkla üstesinden gelmenizi sağlayacak olan gömlekler, bu sezon yine vitrinleri süslüyor.

Desenli, çizgili, kareli ve düz tasarımlarının yanı sıra slim fit ve regular fit kesimleriyle de gömlekler, her vücut tipi için sayısız seçenek sunuyor.

altınyıldız - slim fit desenli gömlek - vitringez (4) 4R2016100072BYZ_1 altınyıldız - slim fit desenli gömlek - vitringez (3)
altınyıldız - slim fit desenli gömlek - vitringez (2) 4R2016100002BRD_1 altınyıldız - slim fit desenli gömlek - vitringez

 

Ceketler

Ceket, bahar aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte kalın kabanlardan kurtulmak isteyen erkeklerin tam anlamıyla kurtarıcısı. Hem mevsimsel hava değişimlerinin kolay atlatıcısı olan hem de stil sahibi olmanızı sağlayan ceket modelleri ile bu sezon istediğiniz görünümü elde etmeniz mümkün.

Slim fit ve regular fit modellerin olduğu ceketlerde bu sezon desenler ve dikkat çekici, farklı renkler ön plana çıkıyor.

altınyıldız-slim fit kareli ceket-vitringez altınyıldız-regular fit desenli ceket-vitringez altınyıldız - slim fit desenli ceket - vitringez
450416200006BRD_1 altınyıldız-slim fit ceket-vitringez 450416200006YSL_1

Siz de bahar aylarının zamansız parçalarını gardırobunuza eklemek ve stil sahibi beyler listesine adınızı yazdırmak istiyorsanız, Altınyıldız Classics’i ziyaret ederek yukarıda yer alan modellere ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK