Erkek Pantolon Modasında Sonbahar – Kış Şıklığı

Erkek Pantolon Modasında Sonbahar – Kış Şıklığı

ERKEK PANTOLON MODASINDA SONBAHAR-KIŞ ŞIKLIĞI

Sonbahar-kış sezonunda erkek pantolon modası kelimenin tam anlamıyla şıklığıyla göz dolduruyor. Eskiden durum neredeyse içler acısıydı ama artık erkekler için yapılan tasarımlarda çok daha şık, çok daha çarpıcı çizgiler görmek mümkün. Bu anlamda yeni sezonda da bizi bir sürpriz beklemiyor ve erkek pantolon tasarımları yine son derece etkileyici.

Erkek pantolonlarını, kombinleri gördükten sonra bıraktığı izlenim özenle tasarlanmış ve seçilmiş oldukları yönünde. Özellikle, tercih edilen renklerde göze çarpan lacivert, toprak tonları ve haki yeşillerin öne çıkması, daha seçkin, daha dikkat çekici görünümlerin detaylıca düşünüldüğünü gösteriyor. Pantolonlarla yapılan kombinlerde öne çıkan bir detay da gömlek ve tişörtlerin birlikte kullanılması, ilerleyen dönemler için de hırkaların bu kombinlere eklenmesi olarak değerlendirilebilir.

Daha klasik kullanımlarda ise, pantolonların yine gömleklerle kombinlendiğini, buna ek olarak V yaka süveter ve evrak çantasıyla kombinin tamamlandığını görüyoruz. Kanvas pantolonlarda klasik kullanımların sağlanabildiği gibi spor kullanımlar için spor ayakkabı ya da bot da tercih edilebilir.

Gelin yeni sezon erkek pantolon modellerine şöyle bir göz atalım…

Jean çarpması

Kuşkusuz, jeanden kaçış yok. Her dönemin, her yaşın, her tarzın vazgeçilmez parçası jean pantolon, erkeklerin de en çok tercih ettiği, hatta işleri buna elverişli olanların iş hayatında da vazgeçemedikleri pantolonlardan. Dolayısıyla, markalar jean pantolonlara özel bir özen gösterip, çeşitlendirme yoluna gittiler. Jean markaları haricindeki markaların da jean pantolon üretimine geçmesi bu nedenle tesadüf değil.

Yeni sezonda da yine çok şık, yine renk ve model seçenekleriyle erkekleri şıklık yarışına sokacağı şimdiden belli olan jean modeller, tişört, sweat gibi parçalarla yapılan kombinlerin yanı sıra, gömlek ve ceketlerle de klasik kullanımlar için alan tanıyor. Öyle ki kravatla tamamlanan kombinlere de rastlamak mümkün.

 

ERKEK PANTOLON MODASINDA SONBAHAR-KIŞ ŞIKLIĞI
Beymen Business Denim
ERKEK PANTOLON MODASINDA SONBAHAR-KIŞ ŞIKLIĞI
Denim Pantolon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kanvas ve spor kesim kumaş pantolonlara dikkat

Eğer tarzınız daha spora dönük, ancak klasik giyinmek zorundaysanız bu anlamda kanvas ve spor kesim kumaş pantolonlar imdadınıza yetişiyor. İşte, günlük kullanımlarda, hatta yarı resmi toplantılarda bile kullanılabilecek bu pantolonlar, hem klasik hem de spor olarak, seçeceğiniz parçalar ve yapacağınız kombinlere göre değerlendirilebiliyor. Gömlek, tişört, kazak, ceket ve ayakkabı seçimine göre daha spor veya daha klasik kullanabileceğiniz bu pantolonlarda, renk seçenekleri de oldukça fazla.

ERKEK PANTOLON MODASINDA SONBAHAR-KIŞ ŞIKLIĞI
Dockers Pantolon
ERKEK PANTOLON MODASINDA SONBAHAR-KIŞ ŞIKLIĞI
Jack Jones Slim Fit Pantolon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK