Erkek Şıklığı Evrak Çantası ile Tamamlanıyor

Erkek Şıklığı Evrak Çantası ile Tamamlanıyor

ERKEK ŞIKLIĞI EVRAK ÇANTASI İLE TAMAMLANIYOR

Erkeklere hediye alırken kadınlar, “Erkekler de ne aksesuar kullanıyor ki?” düşüncesini artık bir kenara bırakmalı. Bu sonbaharda atkılar ve eldivenler kadar evrak çantası modellerinin de yıldızı parlıyor.

Evrak çantaları, çağrıştırdığı ciddiyet ile her ne kadar ilk etapta soğuk gelse de erkek giyimmodasının önderlerince, şıklığı ve tarzı öne çıkaran bir obje haline geldi. Özellikle deri evrakçantalarının öne çıktığı ve renkleriyle sonbahar modasını yakaladığı göze çarpmakta. Bu aksesuarlar erkekleri tarzlarına göre kıyafet kombinlerinde oldukça başarılı bir şekilde tamamlıyor.

Ayrıca spor evrak çantaları da belli ki yeni sezonda, spor ve rahat tarzını, bu tarzın en şık parçalarıyla tamamlamak isteyen erkeklerin vazgeçilmez iş kombinlerinde yer alacak. Bu anlamda, spor şıklığı tercih eden erkekler için hazırlanan tasarımlarda, özel yapım evrak çantalarına da rastlamak mümkün.

Siz en iyisi, hem klasik hem de spor modellere bir göz atın. Tarzını değiştirmek isteyen erkekler, evrak çantalarını görünce kararsız kalabilirler. Herhangi birini seçmeden önce, en iyisi gardropları kontrol edin. Yoksa seçim yapmak çok zor olacak.

İşte birbirinden başarılı tasarımlarla evrak çantalarının en iyi örneklerinden bazıları şu şekilde:

Klasik kıyafet kombinleri için evrak çantası seçenekleri

Evrak çantası, doğrudan klasik şıklığa hitap eden, onu tamamlayan, adeta onunla bütünleşmiş bir aksesuar olma özelliğini taşıyor. Klasik tarza sahip, pardesüler, takım elbiseler ve deri klasik ayakkabılar gibi evrak çantaları da erkeklerin şıklığını tamamlayan aksesuarlar arasında. Klasik tarzın önderleri, evrak çantalarında fazla renk seçeneği tercih etmese de vazgeçilmez siyah modellerin yanı sıra kahve rengi ve füme gibi renk seçenekleri de sunuyor. Klasik evrak çantalarında daha çok kemersiz, tokasız, sadece kapaktan ya da tek bir bağlantı noktasından oluşan modeller yer alıyor.

ERKEK ŞIKLIĞI EVRAK ÇANTASI İLE TAMAMLANIYOR
Matraş DERİ EVRAK ÇANTASI
ERKEK ŞIKLIĞI EVRAK ÇANTASI İLE TAMAMLANIYOR
Siyah Grande Deri Evrak Çantası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spor kıyafet kombinleri için evrak çantaları

Evrak çantalarını daima takım elbiseli, klasik ayakkabalı erkeklere özgü değil. Çoğu erkek için evrak çantası aksesuardan önce bir gerekliliktir. Dolayısıyla çalışan erkeğin tarzına göre, evrak çantaları da çeşitlilik gösteriyor.

Spor şıklığı tercih eden erkekler için, sonbahar kreasyonlarında evrak çantaları, daha büyük, tokalı ve kemerli modelleriyle kombinleri zenginleştiriyor. Çeşitli renk seçenekleri arasında koyu yeşiller, kahverengi tonları, lacivert ve elbette siyah renklerde modeller, deri ve su geçirmez özel kumaşlardan oluşan seçenekler karşımıza çıkıyor.

ERKEK ŞIKLIĞI EVRAK ÇANTASI İLE TAMAMLANIYOR
Tasarım Evrak + Notebook Çantası
ERKEK ŞIKLIĞI EVRAK ÇANTASI İLE TAMAMLANIYOR
ÇÇS – EVRAK ÇANTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK