Erkek Stiline Şık Dokunuşlar

Erkek Stiline Şık Dokunuşlar

Yaz mevsimiyle birlikte artan düğün ve davet sayısı “Ne giyeceğim?” sorusunu da beraberinde getiriyor. Hem kadınların hem de erkeklerin sürekli kendilerine sordukları bu soruya cevap arama aşamaları bazen eğlenceli bazen de yorucu olabiliyor. Erkek stilinde takım elbise ve smokin davetlerin olmazsa olmazlarından olmayı başarıyor. Erkeklerin şık ve stil sahibi görünmesine yardımcı olan takım elbiseler ve smokinler birçok farklı tarzda ve renkte karşımıza çıkıyor.

Biz de bu çeşitlilikte seçim yapma konusunda zorlanan beylere özel  bir liste hazırladık ve birbirinden şık smokinleri, takım elbiseleri bir araya getirdik.

Takım Elbise Modelleri

Her erkeğin dolabında mutlaka olması gerekenler arasında yerini ilk sıralardan alan takım elbiseler, şıklığınızın en önemli temsilcilerinden oluyor. Farklı renk ve tasarımlarla karşımıza çıkan takım elbiseler, birçok farklı tarza da hitap ediyor.

Takım elbisede ilk dikkat edilen görüntü olsa da aslında dikkat etmeniz gereken birkaç detay daha var. Satın alacağınız takım elbisenin rahat olması çok önemlidir. İçinde kendinizi rahat hissetmediğiniz bir takım elbiseyle özel günleriniz pek de eğlenceli geçmeyebilir. Bu sebeple farklı kalıplarda tasarlanan takım elbiselerden kendi vücudunuza uygun olanı seçmenizde fayda var

altınyıldız classics takım elbise (2) altınyıldız classics takım elbise (1) altınyıldız classics takım elbise (3)

Düz ve sade modellerin dışında, son yılların trendi kareli desenlerle tasarlanan takım elbiseler de fazlasıyla yükselişte olan modellerden biri. Son derece şık ve kullanışlı olan bu takım elbiseler farklı bir takım elbise arayanlar için de alternatif oluyor. Siz de davetlerde fark yaratmak istiyorsanız, desenli takım elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

altınyıldız classics desenli takım elbise (3) altınyıldız classics desenli takım elbise (2) altınyıldız classics desenli takım elbise (1)

Daha fazlası için tıklayın.

Smokin Modelleri

Özel günlerin en şık kurtarıcısı olan smokin, özellikle düğün davetlerinde en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Smokin alırken dikkat etmeniz gereken ilk detay vücunuza tam oturması olmalıdır. Bu sebeple slim fit smokin modelleri kurtarıcınız olabilir.

Smokininizin ve takım elbisenizin vücudunuzdaki duruşunun sorumluluğu cekettedir. Ceketinizin düğmelerinden omuzlarına kadar her detayına dikkat etmeniz gerekiyor. Omuz kısmının vücudunuza tam oturmasına dikkat etmenizde fayda var.

altınyıldız classics smokin (6) altınyıldız classics smokin (3) altınyıldız classics smokin (5)
altınyıldız classics smokin (2) altınyıldız classics smokin (4) altınyıldız classics smokin (1)

Daha fazlası için tıklayın.

Siz de davetlerde cool ve şık bir görüntüye ulaşmak istiyorsanız, Altınyıldız Classics‘i mutlaka ziyaret edin. Size özel stil önerileri ve birbirinden şık koleksiyonlarıyla Altınyıldız Classics sizi bekliyor!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK