Erkek Stilini Kaliteyle Buluşturan Ayakkabı Modelleri

Erkek Stilini Kaliteyle Buluşturan Ayakkabı Modelleri

Moda dünyası her ne kadar kendini yenileyip sürekli yeni tasarımlara ve farklı modellere yer verse de, trendler arasında asla yeri değişmeyen parça kesinlikle ayakkabılar. Her sene ünlü defilelerde farklı parçalar ön plana çıkmasına rağmen, ayakkabılar hala stilin göz bebeği ve kombinlerin kurtarıcısı olmaya devam ediyor. Peki ayakkabıları kombinin diğer parçalarına göre bu kadar ön planda tutan unsur ne?

Ayakkabılar, kişinin zevklerini ve tarzını tek başına ortaya koyuyor ve bir kişinin stiline dair en doğru ipuçlarını veriyor. Bu durumun hem kadınlar hem de erkekler için geçerli olduğunu söylemek mümkün. Özellikle aksesuar konusunda daha kısıtlı bir ürün yelpazesine sahip olan erkekler için, ayakkabının daha önemli olduğunu söyleyebiliriz. Hatta öyle ki; bir erkek karizmasını çoğu zaman giydiği ayakkabı ile ortaya koyuyor ve seçtiği ayakkabı modellerine göre net bir tarza sahip oluyor.

Durum böyle olunca biz de sizler için en seçkin ayakkabı markalarını inceledik ve karşımıza Nevzat Onay çıktı. Özellikle erkek ayakkabısı denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Nevzat Onay, ürettiği ayakkabılarda &100 doğal deri kullanıyor ve 1.sınıf kalitede üretimler yapıyor.

Sizler için seçtiğimiz ayakkabı modelleri, ayak sağlığınızı ve konforunuzu maksimum seviyede tutacak ve bunu yaparken de şıklığınızı bir adım öteye taşıyacak.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz. 

Erkek Terlik

Sıcak yaz günlerinde kapalı ayakkabılardan uzak duruyor ama terlik ve sandalet konusunda da çekimser davranıyorsanız, deri terlikler tam size göre. Sıradan terliklere nazaran şık ve gösterişli bir dizayna sahip olan bu terlikler, tıpkı bir ayakkabı gibi ayağı sarıyor ve doğal deri malzemesiyle rahat bir kullanım sağlıyor.

Nevzat Onay - Erkek Terlik 484 - VitringezNevzat Onay - Erkek Terlik 480 - Vitringez
Nevzat Onay - Erkek Terlik 572 - VitringezNevzat Onay - Erkek Terlik 562 - Vitringez

Günlük Ayakkabı

Ofise, arkadaşlarınızla buluşmaya ya da gün içerisinde herhangi bir yere giderken hem şıklığınızdan vazgeçmiyor hem de rahatlığınızı ön planda tutuyorsanız, sizler için seçtiğimiz günlük ayakkabılara göz atabilirsiniz. Deriden yapılmış olan bu ayakkabılar, her sezon olduğu gibi bu sezon da cool erkeklerin vazgeçilmezi!

Nevzat Onay - Günlük Ayakkabı 530 - VitringezNevzat Onay - Günlük Ayakkabı 008 - Vitringez
Nevzat Onay - Günlük Ayakkabı 485 - Vitringez https://www.nevzatonay.com.tr/erkek/erkek-ayakkabi/gunluk-erkek-ayakkabi/6506-530-keva/1/424.aspx

Klasik Ayakkabı

Mevsim her ne olursa olsun özel günler ve toplantılar bitmiyor, her daim mutlaka düğün, nişan gibi organizasyonlar oluyor. Bu nedenle de klasik ayakkabılar, dolapta vazgeçilmez bir yere sahip oluyor. Sizler için seçtiğimiz deri klasik ayakkabılar, tarzınız ne olursa olsun dikkatinizi çekecek ve şık olmanız gereken günlerde sizlere çok daha fazlasını sunacak.

Nevzat Onay - Klasik  Ayakkabı 530 Keva - VitringezNevzat Onay - Klasik  Ayakkabı 227 - Vitringez
Nevzat Onay - Klasik  Ayakkabı 25 - VitringezNevzat Onay - Klasik  Ayakkabı 1:25 - Vitringez

Eğer siz de ayakkabı konusunda oldukça seçiciyseniz ve kalite ile şıklığı bir arada arıyorsanız ayakkabı markaları arasında ön plana çıkan Nevzat Onay’ın ayakkabı modellerine mutlaka göz atın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK