Erkek Stilinin Tamamlayıcısı Olan Kol Saatleri

Erkek Stilinin Tamamlayıcısı Olan Kol Saatleri

ERKEKLER İÇİN STİLLERİNİN TAMAMLAYICISI SAATLER
ERKEKLER İÇİN STİLLERİNİN TAMAMLAYICISI SAATLER

Bir kombinin en önemli detayı olan aksesuarlar, kişilerin stillerine dair en doğru ve en pratik bilgileri verme konusunda oldukça başarılıdır. Moda dünyasında bu denli önemli olan aksesuarlar için, kombinlerin vazgeçilmezi demek yanlış olmaz.

Kolyeden şapkaya, şaldan bilekliğe, çantadan saate kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan aksesuarlar, hem kadınlar hem de erkekler için stillerinin olmazsa olmazıdır. Doğru aksesuar kullanımı kombinlere farklı bir hava katarken; özellikle saatler, aksesuar konusunda limitli bir seçeneğe sahip olan erkekler için hayati bir önem taşır.

Sizlere sunduğumuz erkek stilinin tamamlayıcısı olan kol saatleri ile siz de tarzınızı bir adım öteye taşıyacak ve tüm şıklığınızı ve çekiciliğinizi ortaya koyacaksınız!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Guess Erkek Kol Saatleri

Her sezon çıkardığı koleksiyonlarla adından sıkça söz ettiren ve moda dünyasının en seçkin markalarından biri olan Guess, yeni sezonda da tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezlerinden olan Guess kol saatleri, sahip oldukları renk ve modellerle sokak modasının ve sezon trendlerinin nabzını tutuyor. Eğer kombinlerinize ışıltılı detaylar eklemekten hoşlanıyorsanız, Guess’in tasarladığı bronz ve gold renkteki saatlere göz atabilirsiniz.

 

SaatimveSaatim - Guess Deri Kordon Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Guess Spor Erkek Kol Saati - Vitringez

SaatimveSaatim - Guess Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Guess Bakır Erkek Kol Saati - Vitringez

Tüm Guess erkek kol saati modelleri için tıklayın.

Diesel Erkek Kol Saatleri

Moda dünyasının en cool markalarından biri olan Diesel, sahip olduğu dinamizmi tasarımlarına da yansıtıyor ve özellikle tasarladığı saat modelleriyle enerjik bir hava yaratıyor. Eğer günlük stilinizde hem spor hem de şık olmak istiyorsanız, Diesel erkek saatleriyle stilinizi tamamlayabilirsiniz. İster deri kordon ister renkli bez kordon olsun, Diesel’den kendiniz için seçtiğiniz bir saat, stilinizi bambaşka bir havaya kavuşturacak.

SaatimveSaatim - Diesel Dz4182 Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Diesel Dz4281 Erkek Kol Saati - Vitringez

SaatimveSaatim - Diesel Dz4306 Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Diesel Dz4307 Erkek Kol Saati - Vitringez

Tüm Diesel erkek kol saati modelleri için tıklayın.

Casio Erkek Kol Saatleri

Saat dünyasında en şık, en göz alıcı ve en uygun modelleri üretme konusunda listenin başlarında yer alan Casio, sahip olduğu sayısız modelle bütün erkeklere hitap edebilecek bir ürün yelpazesini sizlere sunuyor. Sizler için seçtğimiz Casio çelik saatlerle, şıklığınızı tamamlayabilir ve stilinizde klasik bir duruş yakalayabilirsiniz. Casio’nun göz alıcı saatleri, ofise, özel bir yemeğe ya da şık davetlere giderken sizlere eşlik edecek!

SaatimveSaatim - Casio 550d Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Casio 1000db Erkek Kol Saati - Vitringez

SaatimveSaatim - Casio 180wd Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Casio 336d Erkek Kol Saati - Vitringez

Tüm Casio erkek kol saati modelleri için tıklayın.

Bonus: Seiko ve Daniel Klein

Saat dünyasının iki önemli markası olan Seiko ve Daniel Klein, her sezon olduğu gibi yeni sezonda da en ilgi çekici modelleri erkeklere sunuyor. Eğer stilinizde şıklığı ve sadeliği ön planda tutuyorsanız Seiko erkek kol saati, eğer rahatlığı ve çekiciliği ön planda tutuyorsanız Daniel Klein kol saati seçebilirsiniz.

SaatimveSaatim - Seiko Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Seiko Gri Erkek Kol Saati - Vitringez

SaatimveSaatim - Daniel Klein Erkek Kol Saati - Vitringez SaatimveSaatim - Daniel Klein 8680 Erkek Kol Saati - Vitringez

Tüm Seiko erkek kol saati modelleri için tıklayın.

Moda ve saat dünyasının en seçkin markalarını ve göz alıcı kol saatleri modellerini sizlere sunan saatimvesaatim.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK