Erkeklere Yönelik Yılbaşı Hediye Önerileri

Erkeklere Yönelik Yılbaşı Hediye Önerileri

Her ne kadar hediye verirken önemli olan, kişiye hatırlandığını hissettirmek olsa da, yine de kişinin sevip, beğenebileceği özel bir hediye vermek birçok kişi için önem taşıyor. Genellikle erkeklere hediye almak, kadınlara hediye seçmeye oranla daha zor ve yorucu olabiliyor. Erkeklerin beğenebileceği hediyelerin, kullanışlı ve fonksiyonel olmaları hediye seçiminde önemli bir hal alabilir. Ancak, hediye alınacak kişinin sevdiği ya da vakit ayırmaktan zevk aldığı hobileri de hediye seçiminde kilit rol oynuyor ve işleri daha kolay hale getiriyor.

Hediye seçiminizi kolaylaştırmak adına, bir erkeğe alınabilecek  hediye fikirlerini kategoriler altında topluyoruz. Kategoriler altında bulunan yeni yıl hediye önerileri ile birlikte, hediye alacağınız erkeğin özelliklerini de göz önüne alarak daha rahat ve doğru bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Klasik hediye seçeneklerinden, teknoloji severlerin beğenebileceği hediye türlerine kadar birçok alternatifi yazımızda bulabilirsiniz. Hediye vermek yerine, şaşırtacak bir sürpriz yapmak isteyenler için de fikirlerimizi bu yazıda paylaşıyoruz.

Hem Hobilerine, Hem de Rahatına Düşkün Erkeklerin Beğenebileceği Hediyeler

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere, hediye almayı planladığınız kişiye dair bazı ipuçları, hediye seçiminde önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Belki laf arasında geçen bir cümle, belki de muhtelif bir zaman diliminde gözünden kaçmayan bir detay, erkeklere yönelik yeni yıl hediyesi seçme sürecini daha kolay hale getiriyor.

maketaladdin-papillon-matara-bardak-0-35-lt-mavi-0-35lt-731135-881409maket2120130279-1-nespresso_pixie_c60_titan

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Klasik Duruşundan Ödün Vermeyen Erkeklere Yönelik Şık Hediye Seçimleri

Özellikle, iş hayatında sıklıkla tercih edilen klasik giyim ve aksesuar parçaları ile erkekler şık ve karizmatik bir görüntüye ulaşıyor. Hediye seçiminde risk almak istemeyenler için klasik giyime dair tüm detaylar ideal bir hediye seçeneği olabilir. Kol düğmesi, gömlek, kravat gibi seçeneklerin yanı sıra kemer, takım elbise, trençkot gibi ürünler de hediye fikirleri arasında yer alabilir.

lacoste-2010786-erkek-kol-saati_182336kol_dcottonbar_gömlekKravat


Teknoloji Tutkunu Erkekler İçin Hediye Önerileri

Erkeklerin çoğunun teknolojik ürünleri sevdiği, hiç de yadsınamayacak bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Futbol ve müzik gibi konsol oyunları hemen hemen her erkeğin sevdiği oyun türleri arasında bulunuyor. Fonksiyonel kullanım açısından taşınabilir diskler veri depolamasına imkan sunarken, taşınabilir şarj aletleri ile de telefonlar her an her yerde şarj edilebiliyor.

125087864-1-aral_guitar_hero_live_xbox_one_oyun145054941-1-urbanrevolt_ur_20068_2200_mah_tasinabilir_sarj_cihpeswd-2-5-1tb-elements-usb-3-0-siyah-tasinabilir-disk_u-2

 

Bonus: Gezgin Ruhlu Beyler İçin Sıradışı Sürprizler

Gezmeyi ve keşfetmeyi seven erkeklere iki kişilik bilet hediye ederek, onu şaşırtacak ve mutlu edecek bir sürpriz yapabilirsiniz. Konser, tiyatro, film festivali gibi biletler de bir erkeğe yapılabilecek keyifli sürprizler arasında yer alıyor. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven erkekler için hediyenizi online olarak da satın alabilirsiniz. 

thy11888104_10154153443863989_8848814861266931557_n
bilet
sunexpress

Yeni yıl hediye alışverişlerinizi BKM Express üye işlerinden gerçekleştirerek, kampanyalardan ve özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik, ilk kez BKM Express ile alışveriş yapanlara özel 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL iade fırsatını yakalayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK