Ev Dekorasyonunuzu Halı Modelleri ile Bütünleştirin

Ev Dekorasyonunuzu Halı Modelleri ile Bütünleştirin

Ev dekorasyonu deyince akıllara sadece bir evi güzelleştirmek, doğru renkleri kullanarak evin içini dizayn etmek ve mobilyaları düzenlemek gibi olgular gelmesin. Ev dekorasyonu evi güzelleştirmenin yanında evde yaşayan insanlar için psikolojik bir destektir. Evde kullanılan renkler, mobilyaların düzeni, küçük objeler gibi bir çok detay ev sakinleri için huzurun ön koşuludur.

Eğer evinizin dekorasyonu için ne yapacağınıza karar veremediyseniz, içinizdeki sese yönelin. En sevdiğiniz ve en huzur bulduğunuz renkler, sevdiklerinizle olan fotoğraflarınız, duvarlarınızdaki tablolar ve size kendinizi iyi hissettiren objeler sizin eviniz için en iyi dekorasyonunu oluşturacaktır.

Bizim sizlere önerimiz ev dekorasyonuna başlarken önceliği halılara vermeniz. Halı, bir odanın tam ortasında bulunduğu gibi dekorasyon anlayışının da tam ortasında bulunur. Bu nedenle halı seçimi yaparken dikkatli olmalı, mobilyaların renklerine, duvardaki objelere ve evin düzenine göre hareket edilmelidir.

Sizlere sunduğumuz halı modelleri ev dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak ve doğru seçimler yapmanızı kolaylaştıracak.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz halı modelleri

Patchwork Halı Modelleri

Patchwork, kumaş birleştirme tekniklerinin tümüne verilen bir el işi sanatıdır. Son zamanlarda popüler bir halı modeli olan patchwork halılar, farklı renk ve modeldeki parçalarla birleştirilmelerinden dolayı hem farklı görünüme hem de benzersiz bir şıklığa sahip. Eğer ev dekorasyonunuzda düz renkli mobilyalar tercih etti iseniz, renkli patchwork halılar dekorasyona kontrast oluşturacak ve evinize renk katacaktır.

Halıbul - Padişah Halı Patchwork - Vitringez  Halıbul - Padişah Halı Gri Patchwork - Vitringez

 Halıbul - Bahariye Halı Patchwork - Vitringez Halıbul - Festival Halı Patchwork - Vitringez

Tek Renk Halı Modelleri 

Eğer ev dekorasyonunda karışıklıktan hoşlanmıyor ve her zaman için sadeliği ön planda tutuyorsanız, tek renkteki düz halılar tam size göre. Burada dikkat etmeniz nokta ise halı ile mobilyalarınızın aynı renkte olmamasıdır.

Halıbul - Patika Sade Mavi - Vitringez Halıbul - Patika Sade Kırmızı - Vitringez

Halıbul - Patika Sade Kemik - VitringezHalıbul - Patika Sade Koyu Gri - Vitringez

Pop Art Halı Modelleri

Klasik sanata başkaldırı olarak karşımıza çıkan pop art akımı, kısa sürede etkisini dekorasyon ürünlerinde de göstermeye başladı. Son yıllarda adından sıkça söz ettiren bu akım, artık halılarda ve mobilyalarda yer alıyor. Eğer siz de ev dekorasyonunuza farklı sanat dallarıyla küçük dokunuşlar yapmak istiyorsanız, pop art halılara bir şans verin ve ev dekorasyonunuzu renklendirin.

Halıbul - Efsane Eyfel Pop Art - Vitringez Halıbul - Patika Harfler Pop Art - Vitringez

Halıbul - Patika Napoli Pop Art - Vitringez Halıbul - Patika İstanbul Pop Art - Vitringez

Birbirinden farklı modeldeki halıları ve halı sektörünün en iyi markalarını sizlere sunan halıbul.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK