Ev Giyim Modelleriyle Şıklığı ve Rahatlığı Yakala

Ev Giyim Modelleriyle Şıklığı ve Rahatlığı Yakala

Sürekli kendini yenileyen ve gelişen moda sektörü, her sene olduğu gibi 2015 senesi için de oldukça iddialı parçaları ve modelleri bizlere sunuyor. Gece kombinlerinden sokak modasına, iç giyimden dış giyime kadar birbirinden farklı tarzları ön plana çıkaran moda sektörü, sahip olduğu yenilikçi tasarımlarla yeni sezonda sizlerin de dikkatini çekecek.

Eğer sadece dışarıya çıkarken değil, evde de stilinize ve kıyafetlerinizdeki renk uyumuna dikkat ediyorsanız, göz alıcı ve iddialı tasarımlarla sizlere sunulan parçalara göz atmayı ihmal etmeyin. Yeni sezonda bütün gününüzü kurtaracak, hem evde hem de sokakta şıklığınızı ve rahatlığınızı sağlayacak olan parçalar vitrinlerde sizleri bekliyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kadınlara Özel Ev Giyim Koleksiyonu

Son yıllarda vitrinlerde geniş bir yer kaplayan ev giyimi ürünleri ve koleksiyonları, özellikle kadınlar için oldukça sevimli ve sıra dışı tasarımlara sahip. Evde film izlerken, TV karşısında dinlenirken, uyurken ya da bilgisayar başında iş yaparken rahatlığınızı sağlayacak ve sevimli bir stil yaratmanıza yardımcı olacak pijama ve eşofman takımları sizleri bekliyor. Bu renkli pijama takımlarıyla, kış mevsiminde sıcacık bir ev stili yaratabilirsiniz.

DeFacto - Desenli Gri Pijama Takımı - Vitringez DeFacto - Desenli Pijama Takımı - Vitringez

DeFacto - Desenli Yeşil Pijama Takımı - Vitringez DeFacto -Kırmızı Polar Pijama Takımı - Vitringez

Tabii ki soğuk kış günlerinde panduflarınızı ve kalın çoraplarınızı da giymeyi unutmayın!

DeFacto - Desenli Kışlık Çorap - Vitringez DeFacto - Geyik Desenli Panduf - Vitringez

Erkeklere Özel Ev Giyim Koleksiyonu

Hem sokakta hem de evde her şeyden önce rahatlığına önem veren erkekler için tasarlanan ev giyim koleksiyonu, renkli pijama ve eşofman takımlarıyla vitrinlerde göz dolduruyor. Markete ya da spora giderken de erkeklerin tercih edebileceği eşofman takımları için rahatlığın ön koşulu diyebiliriz. Kapüşonlu eşofman üstü ve salaş eşofman altlarıyla erkekler için günlük bir stil yaratmak da oldukça kolay olacak.

  DeFacto - Baskılı Pijama Üst - Vitringez DeFacto - Kapüşonlu Pijama Üst - Vitringez

DeFacto - Bağcıklı Pijama Alt - VitringezDeFacto - Armalı Pijama Alt - Vitringez

Kadınlara olduğu gibi erkekler için de tasarlanan renkli pijama takımları, kış sezonu için vazgeçilmezleriniz arasında yer almaya aday.

DeFacto - Baskılı Pijama Takımı Erkek - Vitringez DeFacto - Erkek Lacivert Pijama Takımı - Vitringez

DeFacto - Erkek Pijama Üst - Vitringez DeFacto - Pijama Takımı Erkek - Vitringez

Sezonun en iddialı tasarımlarını cazip fiyatlarla buluşturan defacto.com.tr’nin diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK