Ev Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Ev Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

EV HEDİYESİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Bir yakınınız yeni bir eve taşındığı zaman, onun yerleşme kabusu biter; sizin hediyelik eşya seçme kabusunuz başlar. Yeni bir eve, özellikle de hiç görmediğiniz bir eve nasıl bir hediyelik eşya alacağınıza karar vermek hiç de kolay bir iş değil.

Hele de biraz özel veya sıra dışı tarzda bir hediye seçecek olursanız, hediyeyi aldığınız kişinin evinin özelliklerine uymaması riskini de almış olursunuz. Bu yüzden seçeceğiniz hediyelik, her eve, genel olarak her tarza hitap eden, her evin ihtiyacı olabilecek türden bir ürün olması çok iyi olur.

Tabi ki hediye alacağınız evin ihtiyaçlarını kestirmek de çok kolay değil. Böyle durumlarda kendi evinizin sürekli ihtiyaçlarını, fazla da olsa kullanılabilecek ürünleri, aşağı yukarı her eve uyabilecek renkleri hayal etmeye çalışın. Hediye alacağınız kişinin kendisi için günlük kullanımda tercih ettiği giyim, aksesuar gibi ayrıntılarından yola çıkarak, klasik veya spor/rahat stilleri yansıtan dekorasyonlardan hangisine daha yakın olduğunu anlayabilmeniz mümkün.

Ancak siz yine de riske atmayıp, her eve, her tarza uygun bir hediyelik seçseniz iyi edersiniz. İşte bunun için önerilerimiz…

Kullanışlı Ev Hediyesi Önerileri

Her eve lazım saklama kapları ve şekerlik

Her evin ihtiyaçlarından biri de biliyoruz ki saklama kapları. Evde ne kadar çok bulunursa bulunsun, değişik ebatlardaki modellerine hep ihtiyaç olur. Evde genellikle, “Şunun bir boy küçüğü olsa aslında daha az yer kaplar” ya da “İşte bir boy büyüğü olsaydı şunu tencereyle kaldırmak zorunda kalmazdık” gibi cümleler daima kurulur.

EV HEDİYESİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?
Şekerlik
EV HEDİYESİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?
C-Box Style Saklama Kutusu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hediyelik seçeceğiniz kişiye, ilgi alanlarına göre değişik saklama kapları da alabilirsiniz. Örneğin kedileri çok seven ve yeni taşınan arkadaşınıza kedili saklama kapları alabilirsiniz.

Ayrıca, şekerlik de bir evin olmazsa olmazları arasında sayılabilir. Ancak şekerlik, misafir ve gündelik kullanımlar için daha basit ya da daha şık modellerle karşımıza çıktığı için, sizin hediyelik olarak götüreceğiniz gümüş şekerlik, emin olun hangi tarza sahip olursa olsun çok sevilecek.

El işi ya da kişisel eşyaların değeri

Götüreceğiniz hediyeliğin, mutlaka karşı taraf için anlam ifade etmesini istersiniz. Bu nedenle özel bir seçim yapmak için mutlaka çok uğraşacaksınız. Ancak sizin için şöyle bir önerimiz var: Ev hediyesini el işi eşyalardan ya da götüreceğiniz kişiye özgü bir hediye olarak seçebilirsiniz.

EV HEDİYESİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?
Pocket Mug Cepli Kupa Bardak
EV HEDİYESİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?
Gümüş Fırça Tarak Ayna Takımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Örneğin, hediyelik olarak tercih edeceğiniz el işi, çini bir tabak hem çok şık hem de emek verilmiş bir ürün olduğu için çok değerli bir eşya olarak değerlendirilir. Ya da seçeceğiniz kişisel bir hediyelik olarak gümüş, fırça – tarak takım karşınızdaki kişiyi oldukça mutlu eder. Şahsi olması, onun için daha özel hissetmesini sağlarken, gümüş olduğu için hediyeliğe evladiyelik değer kazandırır.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK