EV-LE-Nİ-YO-RUM!

EV-LE-Nİ-YO-RUM!

EV-LE-Nİ-YO-RUM!

Kadınlar artık evlilik için acele etmiyor. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde evlenme yaşı her geçen gün yükseliyor. Okul hayatı, kariyer derken sıra evliliğe geldiğinde kadınlar evlilik öncesi tüm hazırlıkları eksiksiz yapabilmek için düğün ya da nikah tarihini bile erteleyebiliyorlar.

Her şeyin gelinin istediği gibi olması ve tüm eksiklerin tamamlanabilmesi evlilik öncesindeki en önemli konu olduğu için, bu hazırlıklar nedeniyle evlilik tarihinin biraz da daha ertelenmesi önemsenmiyor. Evlilik öncesi çeyiz hazırlıkları gelin adaylarının en çok dikkat ettiği konulardan biri. Çeyiz sandığının eksikleri henüz bitmediyse, onlar da tamamlansın ki balayı daha keyifli geçsin, öyle değil mi?

Çeyiz sandıkları artık çok daha modern…

Çeyiz sandığı denilince nedense hep eski sandıklar gelir insanın aklına. Evlilik hazırlıklarının olmazsa olmazı bu çeyiz sandıklarının artık o kadar yeni ve modern çeşitleri var ki, bu sandıklar düğün sonrasında dekoratif olarak, hatta puf niyetiyle bile salonun bir köşesinde kullanılabilir. Dolayısıyla çeyiz sandığınızı salonda kullanacağınız mobilyalarınıza uygun bir modelde seçmeyi tercih edebilirsiniz.

 

EV-LE-Nİ-YO-RUM!
Bondy 2 ‘ Li Fransız Tek Bombeli Çeyizlik Sandık 207
EV-LE-Nİ-YO-RUM!
Bondy 2 ‘Li Ayaklı Puf Deri Çeyizlik Sandık 201

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki bu çeyiz sandıklarında mutlaka bulunması gerekenler neler? Her kadın bilir ki erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Durum böyle olunca çeyiz alışverişinin ilk adımını, mutfak ürünleri oluşturuyor. Bu yüzden çeyizinize ne koyarsanız koyun, öncelikle bir tencere setiniz mutlaka olsun.

EV-LE-Nİ-YO-RUM!
Erdem Neslişah 18/10 22 Parça Çeyiz Seti
EV-LE-Nİ-YO-RUM!
Turquaz Seramik Çeyiz Set 7 Parca-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki ya başka?

Çeyiz sandığında bulunması gerekenlerin başında tekstil ürünleri geliyor. Yani nevresim takımları, banyo havlusu ve bornoz gibi ev ve banyo tekstili ürünleri. Bu ürün gruplarının her birinden en azından birer tane sandığınıza eklemeyi unutmayın. Hepsi bu kadar mı diyorsanız elbette değil. Her ne kadar siz her şeyi aldım, tamamdır deseniz de, emin olun evin eksikleri evlendikten sonra da bitmeyecek, telaşa gerek yok. Yine de bu belli başlı ürünleri evlilik hazırlıkları sırasında almak, işinizi hafifletebilir. Üstüne bir de annenizin el emeği göz nuru dantellerini eklediniz mi, sandığınız yeni evinize gitmek üzere hazır demektir!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK