Rahatlığın Ön Koşulu Pijama

Rahatlığın Ön Koşulu Pijama

Moda dünyasının sürekli kendini güncellemesi ve birbirinden yeni trendleri sokaklara taşımasıyla yenilenen vitrinler, yeni sezonda kıyafetlere ve ayakkabılara olduğu kadar ev giyim/iç giyim ürünlerine de geniş bir şekilde yer vermeye başladı. En az elbise ya da ayakkabı modelleri kadar ilgi gören ev giyim ürünleri, hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sağlama mottolarıyla vitrinlerde sizleri bekliyor.

Biliyoruz ki, herkesin dışarıdan eve geldiğinde ilk yaptığı şey, üstünü değiştirmek ve üzerine rahat bir şeyler giymektir. Tam da bu noktada ev rahatlığının ön koşulu olan pijamalar ile rahatlığınızı sağlayabilir, hem kaliteli kumaş türleri ve hem de şık modelleriyle rahatlığınızı sağlamanın yanında ev giyim modasına da ayak uydurabilirsiniz.

Ev giyim modası sözü her ne kadar kulağa ilginç gelse de son yıllarda oldukça popüler olduğunu ve bu nedenle üretilen pijama takımlarının çok daha cool ve çok daha şık olduğunu hatırlatmakta fayda var. Hem kadınlar hem de erkekler için sunduğumuz pijama modelleriyle, evinizin içinde şıklığın ve rahatlığın tadını çıkaracaksınız!

Sezonun Öne Çıkan Pijama Modelleri

Kadınlara Özel

Tıpkı sokak modasında olduğu gibi, ev giyim ürünlerinde de kadınlar için erkeklere nazaran daha fazla model var. Kadınlara özel üretilen ev giyim ürünlerine baktığımızda, sokak modasının eve yansımış halini gördüğümüzü söylemek mümkün. Taytlı takımlar, üç parça takımlar ya da ikili pijama takımları gibi birbirinden farklı modeller, ev şıklığını en iddialı parçalarla yaratabilmeniz için sizlere sunuluyor.

Taytlı Takımlar

Biliyoruz ki son yıllarda yükselen bir trend olan taylar, kadınlar için sokak modasının vazgeçilmezi. Artık yenilenen ev giyim tasarımları ile göz alıcı tayt modellerini pijama takımları arasında da görmek mümkün. Eğer ev şıklığınızı bir adım öteye taşımak istiyorsanız taytlı pijama takımları tam size göre!

Sanal Toptan - Hmd Bayan İkili Taytlı Takım - Vitringez Sanal Toptan - Hmd Bayan İkili Taytlı Leopar Takım - Vitringez Sanal Toptan - Hmd Bayan İkili Çiçekli Taytlı Takım - Vitringez

İkili Pijama Takımları

Eğer ev giyimde bilindik pijama takımlarından şaşmam diyorsanız, yeni modellere ve farklı desenlere şans verin. Alt pijamalarda ekosenin en çok tercih edilen desen olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Sanal Toptan - Şahinler Kedi Baskılı Pijama Takımı - Vitringez Sanal Toptan - Şahinler Kleopatra Baskılı Pijama Takımı - Vitringez Sanal Toptan - İkili Pijama Takımı - Vitringez

Üçlü Pijama Takımları

Tıpkı sokak kombinleri gibi ev kombinlerinin de oldukça moda olduğunu söylemiştik. Sizler için seçtiğimiz üçlü pijama takımları, birbirine uyumlu renk ve desenleri bir araya getirmenizi sağlıyor. Tayt, atlet ve sabahlıktan oluşan üçlü pijama takımları, havaların soğuk ya da sıcak olması fark etmeden her daim gardırobunuzdaki yerini alacak!

Sanal Toptan - Hmd Bayan Üçlü Takım - Vitringez Sanal Toptan - Hmd Bayan Desenli Üçlü Takım - Vitringez Sanal Toptan - Hmd Bayan Mor Üçlü Takım - Vitringez

Erkeklere Özel

Her ne kadar kadınlar için olduğu kadar, erkekler için geniş bir ev giyim ürün yelpazesi olmasa da, yeni sezonda erkeklere özel üretilen pijama takımları, birbirinden şık ve göz alıcı modelleriyle vitrinlerdeki yerini aldı. Özellikle kaliteli kumaş türleri ve uyumlu renk ve desenleriyle dikkat çeken kışlık pijama takımları ile, ev rahatlığını sağlarken şıklığınızdan da ödün vermeyeceksiniz.

Sanal Toptan - Şahinler V Yaka Alt Ekose Takım - Vitringez Sanal Toptan - Şahinler Önü Baskılı Erkek Pijama Takım - Vitringez Sanal Toptan - Şahinler Erkek Kışlık Pijama Takımı - Vitringez

Sanal Toptan - Şahinler Erkek Kışlık Pijama Takımı Mavi - Vitringez Sanal Toptan - Şahinler Erkek Kışlık Pijama Siyah - Vitringez Sanal Toptan - Şahinler Kırmızı Erkek Pijama Takım - Vitringez

Kozmetikten ev tekstiline, çeyiz setlerinden ev giyim ürünlerine kadar birbirinden farklı parçaları sizlere sunan sanaltoptan.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK