Ev Terlikleri Yeni Sezonda Sıcacık, Rahat ve Çok Keyifli

Ev Terlikleri Yeni Sezonda Sıcacık, Rahat ve Çok Keyifli

EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ

Evinizin rahatlığını ve konforunu ayağınıza getiren ev terliği, yeni sezonda kadınlar için keyifli ve sıcacık tutan modelleriyle karşımıza çıkıyor. Bütün gün ayakkabıların içinde yorulan ayaklarınızın huzura erdiği nokta olan ev terliği, sonbahar ve kış aylarında daha da vazgeçilmez hale geliyor.

Yumuşacık ve tabanlarınızı rahatlatacak ev terliklerinde, genellikle hayvan şekil ve desenleriyle, renkli puantiye ve çizgilere rastlamak mümkün. Üzerinde kurdele, ponpon gibi detaylar da görebildiğimiz çeşitli tasarımlar, ev içinde pijama rahatlığında size eşlik edecekler.

Dışarının soğuğuna aldırmayın. Sabah kalkın; rahat ve sıcacık tutan, sevimli ev terliklerinizi giyin; bir demlik çay eşliğinde keyfinize bakın.

Yeni sezonda ev terliği modellerini merak ettiyseniz, işte o rahatlığına, sıcacık tutmasına ve tatlılığına hayran kalacağınız modellerden bazıları…

Ev botlarının konforu

Pijamalarınızın paçaları ev botunuzun içindeyse, sonbahar – kış ayları korksun sizden! Sizi ne üşütebilir, ne hasta edebilirler. İşten eve geldiğiniz zaman sağladığı rahatlığın yanı sıra, hafta sonları ev miskinliklerinize eşlik ederken alacağınız keyfi bir düşünün.

Tüm gün mutfakta, kanepede, kısacası ne yaparsanız yapın her an ayağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu botlar, konforlu yapıları kadar renkleri ve desenleriyle de gönlünüzü fethedecek. Bilekleri tüylü, yanları ponponlu, renk ve desen seçenekleriyle, bu dinlendirici botlardan alın. Üstelik kısa ve uzun bilekli olmak üzere değişik modellerden de bulabilirsiniz.

EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Twigy – Grizo Bayan Panduf
EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Polaris -Kırmızı Kadın Panduf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Babet ve kapalı ev terlikleri

Evde babet şıklığını yakalamak ister misiniz? Ev terliklerinde böyle modellerin bulunması, özellikle misafir ağırlarken kullanışlı olabilir. Böylece ev terliğiniz, ev kıyafetinize uymadığı zaman ayakkabı giymek yerine bu ürünleri kullanabilirsiniz. Üstelik modelleri de çok cici! Renk ve desen seçenekleri, fiyonklu hareketli görüntüsü, üzerine yine aynı tonlarda kombinleyebileceğiniz ev kıyafetlerinizle çok hoş bir bütünlük sağlayacak.

EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Ceyo – Kadın Terlik
EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Siyah İnci Patik

 

 

 

 

 

 

 

 

Ancak siz daha çok terlikle rahat edenlerdenseniz, kalın çorap giymek istiyor ve babetlerle zorlanıyorsanız, çok şık hayvan desenli terlikler de var. Aynı rahatlığı sağladığı gibi, kolayca giyilip çıkarılabilmesi de elbette pratik oluyor.

Tüm modellere bir göz atın, yeni sezon ev terlikleriyle ev konforunuzun standartlarını yükseltin.

Evdeki şıklık: Ev Terliği

Evet hanımlar, biz bir kadının her zaman ve  her yerde şık olması gerektiğini, kendi tarzını ve kişiliğini ev giyiminde de göstermesinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Yani evde de yaptığımız kombinasyonlara her zaman özen göstereceğiz, öyle evdeyiz diye kendimizi salmak, bırakmak yok! Sizin de bizim gibi düşündüğünüze inandığımız için yepyeni bir yazı ve ev terlikleri hakkında detaylı bir dosya ile ev şıklığınıza bir ayna tutmaya gayret ediyoruz. Gelin ev terlikleri dünyasına doğru renkli bir yolculuğa çıkalım ve bu alanda neler kullanabileceğimize şöyle bir göz atalım. Hadi, başlayalım.

Evde Giyebileceğiniz Babetler:

Mevsim yaz da olsa, kış da olsa, bahar da olsa, ev terlik modelleri arasında babet şıklığından yararlanabilirsiniz. Özellikle evinize misafir geldiğinde, yani sizi evin içinde hareketli bir gün beklediğinde, özetle hem iyi görünmek hem de hareket özgürlüğü sağlamak için tercihinizi evde giyebileceğiniz babetlerden yana kullanabilirsiniz.

Yaz ayları için daha çok ince malzemelerden hatta kumaşlardan yapılma modelleri seçebilir, evin içinde giyeceğiniz şık giysilerinizle ile de kombine edebilirsiniz. Ev ayakkabıları içinde sıkça tercih edilen bu modelleri kış aylarında da yünlerden, muflonlardan, örgülerden ve hatta derilerden yapılmış şekilde de bulabilirsiniz. Eğer misafirlerin geldiği bir günde değil de, evde keyif yapacağınız bir günde kullanacaksanız da bu defa size pofuduk ve oyuncaklı olan babetleri tavsiye ederiz.

Klasik Ev Terlikleri:

Hepimizin evinde en az üç beş çift klasik ev terliği bulunur. Bu terlik modellerini daha çok misafirlerimiz için ayırırız ve özenle seçeriz. Ev terlik modelleri arasında ağırlıklı olarak burnu kapalı ve düz üretilen bu terlikler bayan terlikte de erkekler için üretilen modelleriyle de evlerimizin değişmez üyeleridir.

Misafirleriniz için ayırdığınız klasik ev terliği  modellerinde biz sizlere daha çok deri modelleri seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü misafirlerinizin şıklığını da kendi şıklığınız kadar önemsediğinizi göstermenin en iyi yollarından biri onlara sunduğunuz ev terlikleridir.

Ev Ayakkabısı:

Her ne kadar bizim kültürümüzde eve girerken ayakkabılar çıkarılıyor olsa da, bu içerideki şıklığımızı tamamlamamıza engel değil. Ev ayakkabısı ile –ki bu bizim icadımız bile olabilir – bu gereksinimimizi karşılayabiliyoruz. Evin içerisinde giyebileceğimiz ayakkabılar ile ilgili bazı tavsiyelerimiz var elbette. Hadi gelin birlikte göz atalım.

  • Ev ayakkabısında fazla yüksek topuklar yerine orta yükseklikte topukları tercih edin.
  • Mevsim yaz ise açık ev ayakkabısı modellerini kullanın. Çorapsız giymeyi tercih edin. Pastel renkler favori ama tabi siz yine kombinasyonunuzu kıyafetlerinize göre yapın.
  • Mevsim kış ise kapalı modelleri tercih edebilirsiniz tabi, ama fazla kışlık modelleri pek tavsiye etmiyoruz. Özellikle bot tarzı ayakkabılar pek uygun olmaz. Evin içindeyiz ne de olsa. Ona göre düşünüp, ona göre bir ev ayakkabısı seçmek daha yerinde olur.
  • Abiye modelleri ev için önermiyoruz, çünkü ev ortamına biraz fazla kaçacağını düşünüyoruz. Ama şık tasarımlıları, ince ya da minik taşlıları, küçük tokalı modelleri her zaman kullanabilirsiniz. Tabi kıyafetinize göre.

Topuklu Terlik:

Bazı kadınlar ev hallerinde bile dişi görünmeyi asla ihmal etmezler ve bazı kadınlar için kadın olmanın en önemli göstergesidir topuklu giymek. E söz konusu ev şıklığı olunca ev terlikleri arasında topuklu terlikleri de anmadan geçmek olmaz.

Hemen gözümüzün önüne şık gecelik ve sabahlık takımları geliyor. Kadınlar uyurken de şık ve seksi görünmek istiyorlar ki, bu sektörde de inanılmaz estetik tasarımlar görüyoruz. Danteller, satenler, şifonlar, işlemeler ve hatta pırıltılarla süslenmiş gecelik ve sabahlık tasarımları bizce de çok şık. E bu kombinasyonları tamamlamak için herhalde topuklu terliklerden başka model terlikler düşünemeyiz. Değil mi? İşte burada dilediğiniz kadar abiye düşünebilirsiniz. Taşlar, tüyler, pırıltılar, tokalar, süslemeler, hepsini kullanmak mümkün. Hatta gecelik ve sabahlık takımınızla aynı tonlarda seçeceğiniz bir topuklu terlik şıklığınızı daha da bütünleyecektir.

Pofuduk Terlik:

İşte geldik yazımızın en eğlenceli kısmına. Kaç yaşına gelirsek gelelim, içimizde şımarmaya müsait bir yanımız, her daim yaşıyor ve yaşayacak da. Her kadın biraz çocuktur aslında. Şımarmak, şımartılmak ister. Kendinizi evinizde şımartmak, içinizde canlı duran o haylaz kız çocuğunu ortaya çıkarmak için pofuduk terliklerden daha iyisi var mı ev terliği çeşitleri arasında?

Yalnız şımarmak için değil elbette, özellikle soğuk kış günlerinde ayaklarımızı sıcacık tutmak ve evimizde rahat etmek, kendimize konfor sağlamak için de tercih ederiz pofuduk terlikleri. Ev terlik modelleri arasında hepimizin bir tane edinmesi gerektiğine inanıyoruz, çünkü biz de bu pofuduk terlik modellerini çok seviyoruz.

Parmak Arası Terlik:

Dışarıda giydiğimiz terlik modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri oldu parmak arası terlikler. Ev terlik modelleri arasında da epeyce geniş yer tutuyorlar. Bir dönem direnseler de artık erkekler de kullanıyor, çünkü parmak arası terliklerin bu konforundan ve hafifliğinden onlar da yararlanmak istiyorlar.

Gelelim ev terliği olarak kullanacağımız parmak arası terlik modellerine. Bu modellerin alt kısımlarının çok kaygan olmamasına dikkat etmenizi öneririz. Ev kullanımında altı, zemini kavrayan modelleri seçmeniz önemli. Tabanları esnek olan modellerden tercih ederseniz hem daha rahat edersiniz, hem de evin içinde yürürken ses çıkarmadan hareket edebilirsiniz. Renkler ve desenler konusunda yapacağınız seçimler zevkinize kalmış. Dilerseniz sade modelleri dilerseniz de biraz süslü olanları kullanabilirsiniz. Artık evinizde nasıl giyindiğinize göre en uygun modelleri kullanmak size kalmış.

Ortopedik Terlik:

Hepimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırlanmış terlik modelleri olması gerçekten çok iyi. Çünkü beklentimiz her zaman şıklık ve rahatlıkla sınırlı olamıyor maalesef. Bazen de özel sebeplerden dolayı ortopedik terliklere ihtiyacımız oluyor. Bu ihtiyaç bazen ayaklarımızdaki bir problemden kaynaklanabileceği gibi bazen de sırt ve bel ağrıları ya da omurga problemlerinden kaynaklanabiliyor. Böyle durumlarda ortopedik ürünler kullanmak gerekiyor tabii. Neyse ki eskiden olduğu gibi ortopedik ürünlerin tasarım ve şıklık yönünü es geçmiyorlar ve bu modellerde de güzel tasarımlara imza atıyorlar.

Ayak sağlığı çok önemli. Ayağımıza giydiğimiz terlik modelleri yalnız ayaklarımızın sağlığı için değil, vücudumuzun duruşu ve omurga sağlığımız açısından da büyük önem taşıyor. Bu yüzden seçimlerimizi yaparken sağlık faktörünü de göz ardı etmemeliyiz. Beden sağlığımızın ayak sağlığımızla doğrudan ilişkili olduğunu unutmadan, alışveriş listemizi ona göre düzenlemeliyiz.

Sabo Terlik:

Yaşı yetmeyenler bilmez ama sabo terlikler aslında doktorlar, hemşireler ve sağlık personelleri tarafından kullanılan modellerdi. Tabii bu çok eskidendi. Sonra moda dünyası bu duruma da bir el attı ve sabo terlikler bir anda caddelerde ve sokaklarda da boy göstermeye başladı.

Zamanla sokağa çıkan ilk tasarımları popülerliğini ve hanımların tercihleri arasındaki yerini yitirdi ama sonrasında trend olan pek çok modele ve hatta markalara ilham kaynağı oldu. Özetle sabo terliklerin kendilerinin olmasa bile etkilerinin hala moda olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bu kalıplar canlı renklerle başta plajlar olmak üzere bir çok alanda kullanılıyorlar. Siz de deneyebilirsiniz. Aradığınız tüm terlik modellerini birçok mağazadan bakabildiğiniz gibi, online mağazalardan da en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK