Ev Terlikleri Yeni Sezonda Sıcacık, Rahat ve Çok Keyifli

Ev Terlikleri Yeni Sezonda Sıcacık, Rahat ve Çok Keyifli

EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ

Evinizin rahatlığını ve konforunu ayağınıza getiren ev terliği, yeni sezonda kadınlar için keyifli ve sıcacık tutan modelleriyle karşımıza çıkıyor. Bütün gün ayakkabıların içinde yorulan ayaklarınızın huzura erdiği nokta olan ev terliği, sonbahar ve kış aylarında daha da vazgeçilmez hale geliyor.

Yumuşacık ve tabanlarınızı rahatlatacak ev terliklerinde, genellikle hayvan şekil ve desenleriyle, renkli puantiye ve çizgilere rastlamak mümkün. Üzerinde kurdele, ponpon gibi detaylar da görebildiğimiz çeşitli tasarımlar, ev içinde pijama rahatlığında size eşlik edecekler.

Dışarının soğuğuna aldırmayın. Sabah kalkın; rahat ve sıcacık tutan, sevimli ev terliklerinizi giyin; bir demlik çay eşliğinde keyfinize bakın.

Yeni sezonda ev terliği modellerini merak ettiyseniz, işte o rahatlığına, sıcacık tutmasına ve tatlılığına hayran kalacağınız modellerden bazıları…

Ev botlarının konforu

Pijamalarınızın paçaları ev botunuzun içindeyse, sonbahar – kış ayları korksun sizden! Sizi ne üşütebilir, ne hasta edebilirler. İşten eve geldiğiniz zaman sağladığı rahatlığın yanı sıra, hafta sonları ev miskinliklerinize eşlik ederken alacağınız keyfi bir düşünün.

Tüm gün mutfakta, kanepede, kısacası ne yaparsanız yapın her an ayağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu botlar, konforlu yapıları kadar renkleri ve desenleriyle de gönlünüzü fethedecek. Bilekleri tüylü, yanları ponponlu, renk ve desen seçenekleriyle, bu dinlendirici botlardan alın. Üstelik kısa ve uzun bilekli olmak üzere değişik modellerden de bulabilirsiniz.

EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Twigy – Grizo Bayan Panduf
EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Polaris -Kırmızı Kadın Panduf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Babet ve kapalı ev terlikleri

Evde babet şıklığını yakalamak ister misiniz? Ev terliklerinde böyle modellerin bulunması, özellikle misafir ağırlarken kullanışlı olabilir. Böylece ev terliğiniz, ev kıyafetinize uymadığı zaman ayakkabı giymek yerine bu ürünleri kullanabilirsiniz. Üstelik modelleri de çok cici! Renk ve desen seçenekleri, fiyonklu hareketli görüntüsü, üzerine yine aynı tonlarda kombinleyebileceğiniz ev kıyafetlerinizle çok hoş bir bütünlük sağlayacak.

EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Ceyo – Kadın Terlik
EV TERLİKLERİ YENİ SEZONDA SICACIK, RAHAT VE ÇOK KEYİFLİ
Siyah İnci Patik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ancak siz daha çok terlikle rahat edenlerdenseniz, kalın çorap giymek istiyor ve babetlerle zorlanıyorsanız, çok şık hayvan desenli terlikler de var. Aynı rahatlığı sağladığı gibi, kolayca giyilip çıkarılabilmesi de elbette pratik oluyor.

Tüm modellere bir göz atın, yeni sezon ev terlikleriyle ev konforunuzun standartlarını yükseltin.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK