Ever&Ever Koleksiyonu ve En Şık Yüzük Modelleri

Ever&Ever Koleksiyonu ve En Şık Yüzük Modelleri

Pırlanta kadınlar için neden bu kadar önemli sorusunun cevabını merak ediyorsanız eğer yanıtı çok basit. Pırlanta tek başına romantizmin simgesidir ve her ne kadar genelleme yapmak yanlış olsa da birçok kadının rüyasıdır. Romantik bir evlilik teklifinde hediye edilen pırlanta yüzük kadar, bir kadını mutlu eden başka bir hediye yoktur.

123
Şık Pırlanta Modelleri

Tektaş pırlanta yüzüklerin geldiği son noktaya baktığımızda artık neredeyse evliliğin ön şartı olduğunu görüyoruz. Eskiden normal yüzüklerle de evlenme teklifi edilebilirken, şimdi çoğunlukla tek taş pırlanta yüzükler kullanılıyor ve en şık yüzük modelleri içerisinde yer alan tektaş yüzükler bir kadının tıpkı alyansı gibi ömür boyu sakladığı bir hazinesi haline geliyor.

Diva_Pirlanta_Yuzuk_22R10226DR00155174642DR10014-015

Ama altını çizmeliyiz ki; yüzük deyince aklınıza sadece tektaşlar gelmesin. Özel bir işçilikle tasarlanmış altın yüzüklerin de zirkon taşıyla muhteşem bir uyum yakaladığını söylemek mümkün. Sizler için seçtiğimiz ever&ever koleksiyonu, en şık zirkon taşlı altın yüzükleri sizlere sunuyor. Bu koleksiyonu inceledikten sonra, hayallerinizdeki yüzükle karşılaşacaksınız!

Ever&Ever Koleksiyonunun En Göz Alıcı Yüzük Modelleri

Ever&Ever koleksiyonunun tamamını incelediğimizde her bir parçanın 14 ayar altından üretildiğini ve oldukça özel bir işçilikle tasarlandığını görüyoruz. Bu özel yüzük modelleri, şıklığı ve gözalıcı sadeliği yeni bir boyuta taşıyarak stile ayrı bir hava katıyor ve zirkon taşının kullanıldığı bu yüzükler şıklığın en göz alıcı halini gözler önüne seriyor. Eğer stilinizi kullandığınız aksesuarlarla tamamlamaktan hoşlanıyor, altın takılardan vazgeçemiyorsanız ever&ever koleksiyonu tam size göre! Yaşınız ve tarzınız her ne olursa olsun günlük ve gece şıklığınızın en iddialı parçası olacak olan bu yüzük modelleri, en cazip fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Diva Pırlanta - Altın Yüzük - Vitringez 1
Diva Pırlanta Altın Yüzük Modelleri

Diva Pırlanta - Altın Yüzük - Vitringez
Taşlı Diva Pırlanta Yüzük Modelleri

Diva Pırlanta - Altın Yüzük 3 - Vitringez
Şık Tasarım Diva Pırlanta Yüzük Modelleri

Diva Pırlanta - Altın Yüzük 2 - Vitringez
En Moda Diva Pırlanta Yüzük Modelleri

Kuyumculuk sektöründe özgün yüzük tasarımlarıyla ön plana çıkan Diva Pırlanta, dünyadaki trendleri yakından takip ederek hedef kitlesine uygun tasarımları piyasaya sunuyor ve kendi imzasını taşıyan sertifikalı ürünleri ile güvenilir alışverişin kapılarını aralıyor. Eğer koleksiyonun tamamına göz atmak ve diğer modelleri de yakından incelemek isterseniz, Altınbaş, Gülaylar ve Divapırlanta gibi birçok mağazanın ürünlerine bakabilirsiniz.

Pırlantanın ve altının cazibesi şıklığınıza şıklık katacak!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK